کارواش اتوماتیک سنگین شوی دستگاه شستشوی ماشین سنگین شوی

دستگاه شستشوی ماشین سنگین شوی

دستگاه شستشوی ماشین سنگین شوی - Heavy Vehicle Wash Systems

دستگاه شستشوی ماشین ماشین سنگین از تجهیزات مکانیزه شستشوی خودرو های سنگین است که توسط مجموعه ابراهیم ارائه می شوند. کامیون ها و انواع ماشین های سنگین به دلیل تردد در سطح شهر، جاده های بین شهری و یا مراکز صنعتی با آلودگی های مختلفی روبه رو می باشند. این آلودگی ها از انواع گرد و غبار، جرم و لکه تا آلودگی های صنعتی متفاوت است و موجب آسیب به بدنه و رنگ ماشین ها می گردد و می تواند جلوه ناپسندی را ایجاد نماید. به دلیل ابعاد بزرگ و ارتفاع زیاد ماشین های سنگین تصور می رود انجام عملیات شستشو به زمان، انرژی و مقدار زیادی آب و مواد شوینده نیاز داشته باشد. اما امروزه دیگر شستشوی این ماشین ها عملیاتی دشوار و پیچیده نبوده و تنها در چند دقیقه با بهترین کیفیت با دستگاه دستگاه شستشوی ماشین اتوبوس قابل ارائه می باشد. به این ترتیب صاحبان این وسایل دیگر نگرانی از حضور در مناطق آلوده و احتمال آسیب به وسیله نقلیه خود نخواهند داشت. دستگاه دستگاه شستشوی ماشین یک وسیله کاملا مکانیزه، هوشمند و پیشرفته است که بدون دخالت دست و با استفاده از سیستم های کنترلی، وسایل نقلیه را شستشو می نماید. مدل هایی از دستگاه دستگاه شستشوی ماشین ماشین سنگین با ابعاد بزرگ برای شسشتوی وسایل نقلیه سنگین مانند اتوبوس، تریلی و کامیون طراحی و تولید شده است. دستگاه شستشوی ماشین بدنه و تمامی بخش های کناری و فوقانی ماشین های سنگین را با کیفیت بالا و در مدت زمان چند دقیقه شست و شو می دهد. برس های دستگاه شستشوی ماشین اتوبوس آلودگی ها را به خوبی از بین می برند و با استفاده از سیستم کنترلی هوشمند متناسب با ابعاد وسیله به عقب یا جلو حرکت می کنند.


 دستگاه شستشوی ماشیننحوه عملکرد دستگاه دستگاه شستشوی ماشین

از جمله اصلی ترین انواع کارواش سنگین شوی می توان به دو مدل دستگاه شستشوی ماشین سنگین تونلی و دروازه ای اشاره نمود. در هر دو این مدل دستگاه شستشوی ماشین عملیات شست و شو، برس زنی و آبکشی وسیله به ترتیب و بر طبق یک سیستم کنترلی هوشمند انجام می شود. کارواش ماشین سنگین از سیستم ایمنی کنترل هوشمند فشار برس به بدنه بهره مند بوده و آسیبی به سطح بدنه خودرو نمی رساند. مراحل شستشو در یک دستگاه دستگاه شستشوی ماشین اتوبوس از پاشش آب پرفشار به منظور جداسازی آلودگی های چسبنده و بزرگ و همچنین آماده سازی وسیله به منظور برس زنی و پاشش فوم آغاز می شود. سپس برس های تعبیه شده در جهت افقی و عمودی با ترتیب تعیین شده به شستشوی دستگاه می پردازند. در مرحله آخر شستشو با دستگاه شستشوی ماشین ماشین سنگین مجددا آب پرفشار از نازل های مخصوص بر روی وسیله نقلیه پاشش می گردد تا آبکشی نهایی انجام گیرد. تمامی این مراحل به ترتیب و مطابق یک سیستم هوشمند انجام می پذیرد. یکی دیگر از ویژگی های مهم دستگاه شستشوی ماشین تجهیز به سیستم خشک کن وسایل نقلیه است، عملیاتی که انجام آن در روش های سنتی عملا غیرممکن می باشد. به این ترتیب کیفیت شستشو با دستگاه شستشوی ماشین اتوبوس افزایش یافته و هیچ گونه لکه ای بر روی بدنه وسیله باقی نمی ماند.


انواع دستگاه شستشوی ماشین ماشین سنگین

دستگاه دستگاه شستشوی ماشین با توجه به نیاز کاربران در انواع مختلف تونلی و دروازه ای قابل ارائه هستند. راه اندازی و استفاده از هریک از این مدل های دستگاه با توجه به ویژگی های آن، برای محیط های خاصی مناسب سازی شده اند. در ادامه به بررسی انواع دستگاه دستگاه شستشوی ماشین ماشین سنگین شوی می پردازیم.


کارواش تونلی

همانطور که از نام کارواش مشخص است دستگاه همانند یک تونل طراحی شده که وسیله نقلیه با حرکت در طول آن شستشو داده می شود. در نتیجه به وجود کاربر برای حرکت ماشین نیاز می باشد. برای نصب دستگاه شستشوی ماشین سنگین تونلی به فضای بیشتری نیاز بوده و برخلاف مدل دستگاه شستشوی ماشین اتوبوس دروازه ای تجهیزات ثابت و وسیله نقلیه متحرک می باشد.


کارواش دروازه ای

در این مدل دستگاه شستشوی ماشین ماشین سنگین وسیله با قرارگیری بر روی یک مکان مشخص و ثابت و حرکت تجهیزات کارواش شسته می شود در نتیجه نیازی به کاربر داخل وسیله نقیله وجود نمی باشد. تجهیزات در این دستگاه شستشوی ماشین اتوبوس بر روی ریل های موازی نصب شده و با حرکت بر ماژول های مخصوص به شستشوی تمامی بخش های ماشین می پردازد.


 دستگاه شستشوی ماشین


مزایای ماشین سنگین شوی اتوماتیک

دستگاه شستشوی وسایل نقلیه سنگین یا دستگاه شستشوی ماشین ماشین سنگین، دارای مزایای متعددی نسبت به روش های دستی می باشند. مزیت اصلی آن ها، سرعت بالا و صرفه جویی در وقت افراد می باشد. کیفیت بالای شستشو نیز موجب شده تا دستگاه کارواش ماشین سنگین تمامی آلودگی های سطح وسیله را بدون آسیب به دستگاه از بین ببرد. بعلاوه برس های با کیفیت با بافتی نرم از جنس پلی اتیلن و یا فوم دستگاه شستشوی ماشین اتوبوس، با انعطاف پذیری بالا، به راحتی قادر به از بین بردن آلودگی های باقی مانده در نقاط کور و با دسترسی دشوار می باشند. کارواش های ماشین سنگین با توجه به سرعت بالای شست و شو در تمیز نمودن سطح تعداد زیادی ماشین سنگین در روز بخصوص برای ناوگان های شهری بسیار مناسب و کاربردی اند. در یک دستگاه دستگاه شستشوی ماشین هیچ گونه کاربری به طور مستقیم با آلودگی ها در ازتباط نبوده و فرایند شستشو در نهایت ایمنی انجام می پذیرد.


ویژگی ها و قابلیت های  دستگاه شستشوی ماشین

تننوع ویژگی ها و قابلیت های پیشرفته نظافت خودرو های سنگین در این دستگاه نظافت مکانیزه تنوع قیمت دستگاه شستشوی ماشین سنگین را به دنبال دارد. این ویژگی ها و قابلیت های دستگاه دستگاه شستشوی ماشین ماشین سنگین شوی آن را مناسب برای استفاده در محیط هایی با تردد بالای خودرو های سنگین مانند ترمینال ها و مراکز ترابری می نماید.


تجهیز به سیستم بازیافت و تصفیه آب

به منظور جلوگیری از مصرف آب زیاد به هنگام شستشو، دستگاه شستشوی ماشین اتوبوس به سیستم های پیشرفته بازیافت آب مجهز می باشند. به این ترتیب که آب آلوده به صورت کاملا مکانیزه جمع آوری شده و پس از تصفیه مجددا به چرخه شستشو بازگردانده می شود. همچنین میزان مصرف آب و مواد شوینده در این دستگاه ها قابل تنظیم می باشد و به این ترتیب می توان در مصرف آب به طرز چشمگیری صرفه جویی نمود.


شستشوی غیرقابل دسترس ترین بخش های خودرو

به دلیل تجهیز دستگاه شستشوی ماشین اتوبوس به برس هایی از جنس پلی اتیلن که در قطر بزرگ طراحی شده اند تمامی بخش های یک کامیون، تریلی، اتوبوس و... قابل شستشو می باشد. همچنین به دلیل پاشش آب پرفشار به وسیله نازل های مخصوص در جهات مختلف، حتی درصورت باقی ماندن آلودگی دستگاه  دستگاه شستشوی ماشین در مرحله برس زنی نیز آب پرفشار به حذف تمامی آنها می پردازد.


شستشوی سریع و باکیفیت

به دلیل طراحی ویژه و تخصصی تمامی بخش های یک دستگاه شستشوی ماشین اتوبوس هیچ گونه آسیبی به رنگ و بدنه اتومبیل وارد نشده، تمامی آلودگی و گل و لای از تایر و چرخ ها و بخش زیرین ماشین شسته شده و با خشک کردن اتومبیل در مرحله پایانی شستشو، هیچ گونه لکه و ردی از آب بر روی وسیله باقی نمی ماند. درنتیجه کیفیت شستشو با دستگاه شستشوی ماشین ماشین سنگین تا چندین برابر استفاده از روش های سنتی افزایش می یابد. یک دستگاه شستشوی ماشین سنگین شور می تواند به شستشوی ماشین های کوچک تر و در مدل های سواری نیز بپردازد در نتیجه استفاده از آن چند منظوره می باشد.


مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱