نماشوی داخلی

نماشوی داخلی - indoor facade cleaner

دستگاه نماشوی داخلی سامانه شستشوی شیشه و سطوح داخلی است که بخشی از تجهیزات شستشو نما می باشد که راه حلی ایده آل برای تمیز کردن شیشه ها از داخل ساختمان در کوتاه ترین زمان به شمار می آید. با استفاده از این تجهیزات شستشوی نمای داخلی از روی سطح زمین و بدون نیاز به نردبان یا داربست انجام می گیرد. سیستم شستشوی چند منظوره از وزن سبک و ساختار ارگونومیکی برخوردار است که با بهره مندی از آن نقاط دور از دسترس نیز به آسانی شستشو می شوند. تجهیزات شستشوی شیشه و سطوح داخلی برای تمیز نمودن پنجره ها، سطوح پلکانی، آسانسور، دیوارهای جدا کننده (پارتیشن)، درب های شیشه ای، ویترین فروشگاه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند.


نماشوی داخلی


اجزای دستگاه نماشوی

سامانه شستشوی سطوح داخلی به همراه تجهیزات جانبی متنوعی ارائه می گردد که فرآیند نظافت را سرعت و سهولت می بخشد. این تجهیزات عبارت اند از:


پد قابل تعویض

نماشوی داخلی دارای پدهایی است که به هنگام مرطوب شدن سطوح را تمیز نموده و آلودگی های باقی مانده را به خود جذب می کند. این پدها از جنس الیاف مایکروفایبر تشکیل شده اند که از کیفیت بسیار بالای تمیز کنندگی برخوردار هستند که آب را به خود جذب نموده و اثری از آلودگی و پرز بر روی سطح شیشه باقی نمی گذارند.


نگه دارنده پد

نگه دارنده پد در انتهای دسته قرار گرفته و پدهای نظافتی بر روی آن نصب می گردند و این پدها متناسب با جنس سطح و شدت آلودگی انتخاب می شوند و کاربر به سادگی قادر خواهد بود این پدها را تعویض نماید.


مخزن آب

سیستم نماشوی داخلی به یک مخزن به شکل بطری پلاستیکی سبک تجهیز شده که به راحتی حمل می شود و جهت افزایش قدرت پاک کنندگی امکان اضافه نمودن مواد شوینده به آن وجود دارد و برای شستشوی سطوح داخلی شیشه ها بسیار عالی و ایده آل است.


دسته با قابلیت تغییر زاویه

نماشوی داخلی مجهز به دسته ای است که زاویه آن تغییر نموده و با استفاده از آن سطوح پلکانی و زاویه دار با سهولت نظافت می گردد.


لنس تلسکوپی

لنس تلسکوپی از قابلیت تغییر طول برخوردار می باشد و با نصب آن بر روی سیستم نما شویی امکان شستشوی سطوح در ارتفاع های مختلف فراهم می گردد. نماشوها دسته ای با طول استاندارد دارند و با استفاده از لنس های تلسکوپی تا ارتفاع مشخص بر طول آن خواهد شد.


پمپ پاشش آب

پمپ آب سامانه شستشوی داخلی با انجام فرآیند پمپاژ، آب را از طریق لنس به پد نظافتی می رساند و سبب مرطوب شدن سریع و آسان آن گردیده که این رطوبت شیشه و نما را تمیز می کند.


کیف و کمربند حمل تجهیزات

این دستگاه به همراه کیف و کمربندی ارائه گردیده به صورتی که کاربر می تواند با استفاده از آن ها تمامی تجهیزات مورد نیاز را به راحتی و بدون ایجاد زحمت با خود حمل کند.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱