نماشوی داخلی دستگاه نماشویی داخلی

دستگاه نماشویی داخلی

دستگاه نماشویی داخلی

دستگاه دستگاه دستگاه نماشوییی سامانه شستشوی شیشه و سطوح داخلی است که بخشی از تجهیزات شستشو نما می باشد که راه حلی ایده آل برای تمیز کردن شیشه ها از داخل ساختمان در کوتاه ترین زمان به شمار می آید. با استفاده از این تجهیزات شستشوی نمای داخلی از روی سطح زمین و بدون نیاز به نردبان یا داربست انجام می گیرد. سیستم شستشوی چند منظوره از وزن سبک و ساختار ارگونومیکی برخوردار است که با بهره مندی از آن نقاط دور از دسترس نیز به آسانی شستشو می شوند. تجهیزات شستشوی شیشه و سطوح داخلی برای تمیز نمودن پنجره ها، سطوح پلکانی، آسانسور، دیوارهای جدا کننده (پارتیشن)، درب های شیشه ای، ویترین فروشگاه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند.


اجزای دستگاه دستگاه نماشویی

سامانه شستشوی سطوح داخلی به همراه تجهیزات جانبی متنوعی ارائه می گردد که فرآیند نظافت را سرعت و سهولت می بخشد. این تجهیزات عبارت اند از:

پد قابل تعویض

دستگاه نماشویی داخلی دارای پدهایی است که به هنگام مرطوب شدن سطوح را تمیز نموده و آلودگی های باقی مانده را به خود جذب می کند. این پدها از جنس الیاف مایکروفایبر تشکیل شده اند که از کیفیت بسیار بالای تمیز کنندگی برخوردار هستند.

نگه دارنده پد

نگه دارنده پد در انتهای دسته قرار گرفته و پدهای نظافتی بر روی آن نصب می گردند.

مخزن آب

سیستم دستگاه دستگاه نماشوییی به یک مخزن به شکل بطری پلاستیکی تجهیز شده که به راحتی حمل می شود و جهت افزایش قدرت پاک کنندگی امکان اضافه نمودن مواد شوینده به آن وجود دارد.

دسته با قابلیت تغییر زاویه

دستگاه نماشویی داخلی مجهز به دسته ای است که زاویه آن تغییر نموده و با استفاده از آن سطوح پلکانی و زاویه دار با سهولت نظافت می گردد.

لنس تلسکوپی

لنس تلسکوپی از قابلیت تغییر طول برخوردار می باشد و با نصب آن بر روی سیستم نما شویی امکان شستشوی سطوح در ارتفاع های مختلف فراهم می گردد.

پمپ پاشش آب

پمپ آب سامانه شستشوی داخلی با انجام فرآیند پمپاژ، آب را از طریق لنس به پد نظافتی می رساند و سبب مرطوب شدن آن می شود که این رطوبت شیشه و نما را تمیز می کند.

کیف و کمربند حمل تجهیزات

این دستگاه به همراه کیف و کمربندی ارائه گردیده به صورتی که کاربر می تواند با استفاده از آن ها تمامی تجهیزات مورد نیاز را به راحتی و بدون ایجاد زحمت با خود حمل کند.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱