نماشوی بیرونی

نماشوی بیرونی - outdoor facade cleaner

دستگاه نماشوی بیرونی به منظور نظافت و شستشوی نمای شیشه ای و کامپوزیتی ساختمان ها طراحی و تولید شده است چرا که نمای بیرونی ساختمان ها، به واسطه تماس با مجاورت با هوای بیرون بسیار آلوده و کثیف می باشند. آلاینده های چون فضولات پرندگان، بقایای حشرات و نزولات جوی از اصلی ترین عوامل آلوده کننده نمای ساختمان ها می باشند. بی شک نشست و ماندگاری این آلاینده ها که اغلب اسیدی نیز می باشد، نه تنها جلوه های بصری محیط را کاهش می دهد بلکه با گذر زمان و تابش مستقیم نور آفتاب سخت شده و می توانند خسارات جبران ناپذیری را بر روی سطوح نمای ساختمان وارد نمایند، از این رو شستشو و نظافت موثر و با کیفیت نمای ساختمان امری ضروری می باشد.
مزایای دستگاه نماشوی بیرونی و بخش های آن

با توجه به وسعت سطوح نمای ساختمان و ارتفاع بلند اغلب ساختمان ها، استفاده از شیوه های سنتی نظافت بسیار دشوار و زمان بر بوده و در عین حال می تواند خطر آفرین نیز باشد. در چنین شرایطی استفاده از تجهیزات مکانیزه ایی چون سیستم های نما شوی بیرونی بهترین گزینه برای شستشو و نظافت سطوح نمای ساختمان می باشد. این دستگاه ها به منظور دسترسی آسان، راحت و بی خطر کاربر به قسمت های بالاتر ساختمان، مجهز به لنس های تلسکوپی از جنس کربن و آلومینیوم بوده که امکان شستشو و نظافت سطوح مرتفع تا 21 متر را بدون نیاز به داربست یا نردبان و از روی زمین برای کاربر فراهم می نماید. ساختار مقاوم این دستگاه ها موجب سازگاری بالای آنها با عملیات های نظافتی گردیده است.
سیستم فیلتراسیون

یکی از بخش های مهم در دستگاه های نما شوی، سیستم فیلتراسیون می باشد. فیلتر های رزینی این دستگاه با جذب کامل املاح محلول در آب، در صد خلوص آن را به میزان قابل توجه ایی افزایش می دهد. استفاده از آب خالص برای شستشوی نمای ساختمان مانع از ایجاد لک بر روی سطوح می شود. البته برخی از مدل های نما شوی به منظور افزایش کیفیت نظافتی مجهز به سیستم دوزینگ مواد شوینده بوده و می توانند از مواد شوینده نیز در شستشو استفاده نمایند. استفاده از این تجهیزات در نظافت موجب کاهش چشمگیر در زمان نظافت می شود.


مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱