اسکرابر خودرویی کف شو خودرویی

کف شو خودرویی

کف شو خودرویی - Ride on Floor Scrubber

دستگاه کف شو از بهترین و پرکاربردترین انواع دستگاه های کفشوی صنعتی می باشد. استفاده از شیوه های نوین نظافت و به کار گیری ماشین آلات صنعتی، نه تنها موجب افزایش سرعت نظافت نسبت به شیوه های سنتی می شوند بلکه از کیفیت بالاتری نیز برخوردار هستند. پهنای شستشو و ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف دستگاه های کف شو یا کف شو خودرویی ی خودرویی بیشتر از نمونه های دستی بوده و از این رو گزینه مناسبی برای نظافت و شستشوی سطوح کف اماکن وسیع می باشند. دستگاه های کفشور خودرویی مجهز به صندلی کاربر بوده و اپراتور با نشستن بر روی صندلی، دستگاه کف شو صنعتی را هدایت می نماید. همین امر تاثیر به سزایی در افزایش توان کاری کاربر و در نتیجه افزایش راندمان کاری دارد. در چنین شرایطی بهره مندی از دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی مانند کفشوی خودرویی یا همان کف شو با راننده راهکاری بسیار سودمند در راستای دستیابی به بهداشت و پاکیزگی بی نظیر خواهد بود.


 کف شو

ویژگی های کف شو

از آنجایی که در مدل های خودرویی دستگاه کف شو خودرویی ی صنعتی یا زمین شوی صنعتی اپراتور بر روی دستگاه نشسته و آن را هدایت می نماید، کمتر خسته شده و توانایی بیشتری برای ادامه فعالیت خواهد داشت. از این رو دستگاه های کف شو خودرویی ی خودرویی موجب افزایش بهره وری و راندمان کار می گردند. مدل های کفشوی خودرویی با استفاده از دو برس دیسکی دوار، تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح مانند گرد و خاک، لکه های روغنی و چرب را شستشو داده و آب آلوده ناشی از شستشو را توسط تی و موتور مکنده به داخل مخزن آب کثیف انتقال می دهند. پهنای شستشو در دستگاه های کف شو خودرویی ر خودرویی بین 66 تا 100 سانتیمتر متغیر بوده و ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف آن ها، بین 70 تا 150 لیتر می باشد. پهنای شستشوی بیشتر به معنای سرعت بالاتر دستگاه در نظافت بوده و مخازن با ظرفیت بالاتر به معنای کاهش در دفعات تخلیه و تعویض آب مخازن در طول فرآیند شستشو می باشد که به واسطه کاهش در اتلاف زمان موجب تسریع در فرایند شستشو و نظافت می گردد. علاوه بر این طراحی دستگاه های کفشور خودرویی به گونه ای می باشد که امکان حرکت و چرخش کامل دستگاه را در حداقل فضا برای کاربر مهیا نموده و همین امر موجب افزایش قدرت مانور و قابلیت جا به جایی دستگاه می گردد.


کف شو سرنشین دار

منبع تغذیه در زمین شوی خودرویی

دستگاه های زمین شوی خودرویی نیز همانند کف شو خودرویی ی دستی بیشتر برای نظافت سطوح کف اماکن سر پوشیده به کار می روند، از این رو به منظور اجتناب از تولید گاز های سمی در محیط و آلوده نمودن هوا، از انرژی الکتریکی ذخیره شده در باتری برای تامین نیروی حرکتی استفاده می نماید. علاوه بر این با توجه به اینکه در این مدل از دستگاه ها کاربر روی زمین شوی صنعتی نشسته و عملیات شستشو و نظافت را به انجام می رساند حضور کابل برق در محیط غیر معقول بوده و می تواند موجب محدودیت عملکرد و ایجاد مزاحمت برای افراد و دستگاه گردد. از این رو انرژی مورد نیاز این دستگاه ها به طور مستقیم توسط باتری تامین می شود. عدم محدودیت دامنه حرکتی دستگاه کفشوی خودرویی به واسطه استفاده از باتری امکان شستشو و نظافت بخش های دور را نیز به راحتی مهیا می نماید.


 کف شو خودرویی ی خودرویی

مزایای استفاده از دستگاه های کف شو

استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت همانند دستگاه های کف شو یا زمین شور خودرویی موجب افزایش سرعت عملیات شستشو و نظافت می شود. تجهیز این دستگاه ها به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف موجب می شود که دستگاه همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده نموده و همین امر از توزیع مجدد آلودگی ها به دیگر بخش ها ممانعت می نماید. به همین دلیل این دستگاه ها از استاندارد HACCP برخوردارند و علاوه بر کفشویی کامل محیط، موجب ضدعفونی شدن سطوح نیز خواهند شد. تجهیز این مدل از دستگاه های زمین شوی صنعتی به موتور های مکنده قدرتمند با مکش کامل آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو، سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد نموده و در نتیجه با یک عبور دستگاه از روی سطوح آلوده، سطوحی کاملا تمیز ، خشک و عاری از آلودگی بر جای می ماند. کاهش در مصرف آب و منابع انرژی از دیگر مزایای دستگاه های کف شو خودرویی می باشد که موجب کاهش در هزینه ها و سازگاری بالای این دستگاه ها با محیط زیست می گردد.


زمین شوی خودرویی

کاربرد های کف شو

در اماکنی که بتوان از هر دو دستگاه کفشور خودرویی و کف شو خودرویی ی دستی استفاده کرد، بهتر است با خرید کف شو و شستشوی سطح زمین با آن به انجام امور نظافت سرعت بخشید. در همه مکان های وسیعی که دسترسی به پریز برق وجود ندارد یا وجود کابل بر روی سطوح ممکن است مشکل ساز شود، استفاده از دستگاه های زمین شوی بزرگ و خودرویی پیشنهاد می شود. برای مثال برخی از بخش ها و اماکنی که با استفاده از کف شو خودرویی ی یا زمین شور خودرویی شستشوی بهینه را تجربه خواهند کرد عبارت اند از: پارکینگ ها، مجتع های تجاری و اداری، لابی مجتمع های مسکونی و برج ها، فرودگاه و دیگر پایانه ها، نیروگاه، کارخانه های صنایعی مانند صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، شیشه، پتروشیمی، پالایشگاه و... .


مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱