اسکرابر سخت کار

اسکرابر سخت کار - heavy-duty floor scrubber

وسعت بالای سطوح کف و حجم قابل توجه تردد در محیط های تجاری بزرگ همچون مراکز خرید چند طبقه و میزان بالای آلودگی و شرایط سخت کاری در محیط های صنعتی وسیع همچون کارخانه های فولاد و سیمان، بکارگیری رده ویژه ای از دستگاه های اسکرابر یا کفشوی صنعتی را در عملیات نظافت و شستشوی سطوح کف چنین محیط هایی ایجاب می نماید. این رده از دستگاه های کفشور خودرویی که با نام دستگاه های اسکرابر سخت کار یا Heavy-duty شناخته می شوند از لحاظ ساختار، اجزاء تشکیل دهنده و نحوه عملکرد مشابه با دیگر رده ها زمین شوی صنعتی می باشند اما به لحاظ دارا بودن طراحی کاملا صنعتی و بسیار مقاوم و همچنین کارایی بالاتر گزینه هایی ایده آل تر برای استفاده در محیط های دارای شرایط سخت کاری مانند اماکن صنعتی و تجاری بزرگ به شمار می آیند.


اسکرابر سخت کار صنعتی


ویژگی های منحصر بفرد دستگاه اسکرابر سخت کار

دستگاه کف شور سخت کار ویژگی هایی دارد که موجب متمایز شدن نسبت به سایر مدل های غیر سخت کار زمین شوی صنعتی می شود. همین ویژگی هایی که در ساختار دستگاه های زمین شوی سخت کار و صنعتی وجود دارد، امکان استفاده از این دستگاه در محیط هایی با شرایط کاری سخت بدون آسیب به دستگاه را فراهم می سازد. مهم ترین ویژگی هایی که موجب تمایز دستگاه های اسکرابر سخت کار از دیگر رده های اسکرابر می شوند عبارتند از:


مقاومت بی نظیر

در تولید دستگاه های زمین شور صنعتی سخت کار از مقاوم ترین مواد ممکن استفاده شده است که امکان استفاده از این رده از دستگاه های کف شوی صنعتی را در شرایط سخت کاری شامل تعدد دفعات استفاده، طولانی بودن شیفت های کاری، سطوح کف بسیار آلوده، زبری و ناهمواری زمین فراهم می نماید. مقاومت بالای بخش های مختلف دستگاه های کف شور سخت کار تضمین کننده طول عمر بالای این رده بوده و از استهلاک زودهنگام دستگاه کفشور جلوگیری می نماید.


مقاومت بالا به معنای هزینه سرویس و نگهداری کمتر است و اگرچه این رده از اسکرابرها در مقایسه با رده صنعتی و تجاری گران قیمت تر هستند اما هزینه مالکیت آنها کمتر بوده و در مجموع راهکاری مقرون به صرفه تر برای محیط هایی با شرایط کاری سخت به حساب می آیند. برس اسکرابر سخت کار مقاومت بیشتری در برابر سایش داشته و لاستیک تی مکش ضخیم تری دارند.


اسکرابر سخت کار سرنشین دار


کارایی بالا

کارخانه های صنعتی و تولیدی و همچنین مجتمع های اداری تجاری اکثرا وسیع بوده و یکی از مشکلاتی که نظافت در چنین اماکنی دارد طول کشیدن کفشویی و ایجاد مزاحمت برای تردد بخصوص در پاساژ ها می شود. پهنای شستشوی وسیع تر و مخازن بزرگتر دستگاه های اسکرابر سخت کار دیگر ویژگی متمایزکننده این رده محسوب می شود که موجب کارایی چشمگیر این رده از اسکرابرها می گردد. هر چه کارایی دستگاه زمین شوی بالاتر باشد در یک بازه زمانی مفروض سطح وسیع تری را می تواند پوشش دهد.


بدین ترتیب تعداد اسکرابرهای مورد نیاز برای انجام عملیات شستشوی سطوح کف در یک بازه زمانی معقول و به تبع آن نیروی انسانی مورد نیاز کاهش یافته و در نهایت علاوه بر کاهش مدت زمان شستشوی سطوح کف و سرعت بخشی به نظافت، هزینه ها کاهش می یابد. همچنین کارایی بالای این اسکرابر ها و سریع انجام شدن کفشویی، موجب فراهم شدن امکان نظافت در طول روز و حتی ساعات اوج تردد بدون ایجاد مزاحمت خواهد شد.


حجم بالای منبع تغذیه اسکرابر سخت کار بالا تر از رده های معمول می باشد. در اسکرابر سخت کار با موتور الکتریکی، باتری این دستگاه 36 ولتی و نوع دیزلی و بنزینی آن با یک بار شارژ یا پر نمودن مخزن، سطح بیشتری از محیط را پوشش داده و زمان بیشتری قابل استفاده هستند که باعث صرفه جویی در وقت می شود. این نوع اسکرابر مناسب برای نظافت محیط های صنعتی وسیع 5000 متر به بالا می باشد.


نظافت کف پوش های ورزشگاه با اسکرابر سخت کار سرنشین دار


قدرت تمیز کنندگی بیشتر

دستگاه های زمین شور و اسکرابر سخت کار به منظور فراهم نمودن بهترین نتایج نظافتی طراحی شده اند و در نتیجه تمام پارامترهای لازم برای افزایش قدرت تمیز کنندگی دستگاه در آن ها لحاظ شده است. فشار برس ها در این رده از دستگاه های زمینشور صنعتی بالاتر بوده که این امر حذف آلودگی های سرسخت را تضمین می نماید. همچنین موتورهای مکنده قدرتمند و تی های سهمی شکل به کار رفته در این رده از دستگاه های کف شوی صنعتی مکش کامل آب و آلودگی را حتی به هنگام چرخش کامل دستگاه در گوشه های محیط تضمین می نماید. تی و موتور مکنده با طراحی حرفه ای و قدرتمند باعث خشک شدن سریع سطوح و جلوگیری از باقی ماندن آلودگی و آب بر روی سطوح هموار کف می شود.


کاربرد اسکرابر سخت کار باتری دار


سهولت در تعمیر و نگهداری

رده صنعتی و سخت کار دستگاه های اسکرابر صنعتی یا زمین شوی صنعتی به منظور کار در محیط های وسیع، محیط های صنعتی، محیط هایی با آلودگی های غیر متداول و... طراحی و ساخته شده اند. به همین دلیل برتری این رده از از دستگاه های کف شور صنعتی نسبت به مدل های عادی و غیرسخت کار، طراحی صنعتی می باشد. این طراحی صنعتی موجب کاهش احتمال خرابی و آسیب به دستگاه حین کفشویی محیط های وسیع و صنعتی شده و به همین ترتیب نگهداری از آن ساده تر خواهد بود. این در حالتی است که اگر از اسکرابر های غیر سخت کار در محیط های بسیار صنعتی با آلودگی های غیر معمول استفاده شود، دستگاه احتمال خرابی بیشتری دارد و هزینه و زمان صرف شده بسیار بالایی برای نگهداری نیاز خواهد داشت.


کفشوی خودرویی یا اسکرابر سخت کار


سرعت عمل و قدرت مانور بالا

از مشکلاتی که در شستشوی سطوح وسیع در مجتمع های تجاری بزرگ، اماکن صنعتی، پارکینگ های گسترده و چند طبقه و... وجود دارد، سرعت عمل پایین و پوشش دهی کم در اماکن متفاوت می باشد. به طول انجامیدن فرآیند نظافت در سطوح وسیع ممکن است موجب مزاحمت و بروز مشکلات فراوانی گردد و به همین دلیل استفاده از دستگاه های کفشور صنعتی عادی امکان پذیر و پاسخگو نمی باشد. با توجه به طراحی و تولید دستگاه اسکرابر سخت کار بر اساس استاندارد های صنعتی و بهینه بودن این دستگاه برای کار در محیط هایی با آلودگی های صنعتی یا وسیع، کفشویی با این دستگاه با سرعت عمل بالاتری انجام می پذیرد و به دلیل قدرت حرکت و مانور بالای این دستگاه در سطوح آلوده صنعتی، نیازی به تکرار مجدد نظافت نمی باشد. به همین دلیل شستشوی سطوح هموار توسط اسکرابر های سخت کار بسیار سریع تر خواهد بود.


موارد کاربرد دستگاه اسکرابر سخت کار

استفاده از دستگاه اسکرابر برای نظافت بهینه و با کیفیت سطوح مختلف، عمومیت دارد. این در حالی است که اسکرابر سخت کار برای نظافت محیط های صنعتی سخت مناسب هستند که با قابلیت کار در شرایط سخت طراحی شده اند. استفاده از این دستگاه در محیط کارگاه های ساختمانی، کارخانجات تولیدی و صنعتی، نظافت سطح کفپوش بتنی پارکینگ ها و مواردی از این قبلی کاربرد گسترده دارند. آلودگی زدایی در محیط های صنعتی به دلیل حساسیت بالای ایمنی و اهمیت کیفیت نظافت برای چنین محیط هایی با استفاده از روش های معمول امکان پذیر نیست، از این رو استفاده از تجهیزات مکانیزه مانند اسکرابر های سخت کار راه حل مطلوب و بهینه ای برای اجرای فرایند نظافت صنعتی است.


مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱