اسکرابر سخت کار کفشوی سخت کار

کفشوی سخت کار

کفشوی سخت کار

وسعت بالای سطوح کف و حجم قابل توجه تردد در محیط‌های تجاری بزرگ همچون مراکز خرید چند طبقه و میزان بالای آلودگی و شرایط سخت کاری در محیط‌های صنعتی وسیع همچون کارخانه‌های فولاد و سیمان، بکارگیری رده ویژه‌ای از دستگاه‌های کفشوی یا کفشوی سخت کار صنعتی را در عملیات نظافت و شستشوی سطوح کف چنین محیط‌هایی ایجاب می‌نماید. این رده از دستگاه های کفشور خودرویی که با نام دستگاه‌های کفشوی یا Heavy-duty شناخته می‌شوند از لحاظ ساختار، اجزاء تشکیل دهنده و نحوه عملکرد مشابه با دیگر رده‌ها زمین شوی صنعتی می‌باشند اما به لحاظ دارا بودن طراحی کاملا صنعتی و بسیار مقاوم و همچنین کارایی بالاتر گزینه‌هایی ایده‌آل تر برای استفاده در محیط‌های دارای شرایط سخت کاری مانند اماکن صنعتی و تجاری بزرگ به شمار می‌آیند.


 کفشوی


ویژگی‌های دستگاه‌های کفشوی

دستگاه کف شور سخت کار ویژگی هایی دارد که موجب متمایز شدن نسبت به سایر مدل های غیر سخت کار زمین شوی صنعتی می شود. همین ویژگی هایی که در ساختار دستگاه های زمین شوی سخت کار و صنعتی وجود دارد، امکان استفاده از این دستگاه در محیط هایی با شرایط کاری سخت بدون آسیب به دستگاه را فراهم می سازد. مهم‌ترین ویژگی‌هایی که موجب تمایز دستگاه‌های کفشوی از دیگر رده‌های کفشوی می شوند عبارتند از:


مقاومت بی نظیر

در تولید دستگاه‌های زمین شور صنعتی سخت کار از مقاوم‌ترین مواد ممکن استفاده شده است که امکان استفاده از این رده از دستگاه های کف شوی صنعتی را در شرایط سخت کاری شامل تعدد دفعات استفاده، طولانی بودن شیفت‌های کاری، سطوح کف بسیار آلوده، زبری و ناهمواری زمین فراهم می‌نماید. مقاومت بالای بخش‌های مختلف دستگاه‌های کف شور سخت کار تضمین کننده طول عمر بالای این رده بوده و از استهلاک زودهنگام دستگاه کفشور جلوگیری می‌نماید. مقاومت بالا به معنای هزینه سرویس و نگهداری کمتر است و اگرچه این رده از کفشویها در مقایسه با رده صنعتی و تجاری گران قیمت تر هستند اما هزینه مالکیت آنها کمتر بوده و در مجموع راهکاری مقرون به صرفه‌تر برای محیط‌هایی با شرایط کاری سخت به حساب می آیند.


کف شوی سخت کار


کارایی بالا

کارخانه های صنعتی و تولیدی و همچنین مجتمع های اداری تجاری اکثرا وسیع بوده و یکی از مشکلاتی که نظافت در چنین اماکنی دارد،‌ طول کشیدن کفشوی سخت کار ی و ایجاد مزاحمت برای تردد بخصوص در پاساژ ها می شود. پهنای شستشوی وسیع تر و مخازن بزرگتر دستگاه ‌های کفشوی دیگر ویژگی متمایزکننده این رده محسوب می‌شود که موجب کارایی چشمگیر این رده از کفشویها می‌گردد. هر چه کارایی دستگاه زمین شوی بالاتر باشد در یک بازه زمانی مفروض سطح وسیع تری را می تواند پوشش دهد. بدین ترتیب تعداد کفشویهای مورد نیاز برای انجام عملیات شستشوی سطوح کف در یک بازه زمانی معقول و به تبع آن نیروی انسانی مورد نیاز کاهش یافته و در نهایت علاوه بر کاهش مدت زمان شستشوی سطوح کف و سرعت بخشی به نظافت، هزینه‌ها کاهش می‌یابد. همچنین کارایی بالای این کفشوی ها و سریع انجام شدن کفشوی سخت کار ی، موجب فراهم شدن امکان نظافت در طول روز و حتی ساعات اوج تردد بدون ایجاد مزاحمت خواهد شد.


کفشوی سرنشین دار

 

 قدرت تمیز کنندگی بیشتر

دستگاه‌های زمین شور و کفشوی به منظور فراهم نمودن بهترین نتایج نظافتی طراحی شده اند و در نتیجه تمام پارامترهای لازم برای افزایش قدرت تمیز کنندگی دستگاه در آن ها لحاظ شده است. فشار برس ها در این رده از دستگاه های زمینشور صنعتی بالاتر بوده که این امر حذف آلودگی‌های سرسخت را تضمین می‌نماید. همچنین موتورهای مکنده قدرتمند و تی‌های سهمی شکل به کار رفته در این رده از دستگاه های کف شوی صنعتی مکش کامل آب و آلودگی را حتی به هنگام چرخش کامل دستگاه در گوشه های محیط تضمین می نماید. تی و موتور مکنده با طراحی حرفه ای و قدرتمند باعث خشک شدن سریع سطوح و جلوگیری از باقی ماندن آلودگی و آب بر روی سطوح هموار کف می شود.


کفشوی باتری دار


سهولت در تعمیر و نگهداری

رده صنعتی و سخت کار دستگاه های کفشوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی به منظور کار در محیط  های وسیع، محیط های صنعتی، محیط هایی با آلودگی های غیر متداول و... طراحی و ساخته شده اند. به همین دلیل برتری این رده از از دستگاه های کف شور صنعتی نسبت به مدل های عادی و غیرسخت کار، طراحی صنعتی می باشد. این طراحی صنعتی موجب کاهش احتمال خرابی و آسیب به دستگاه حین کفشوی سخت کار ی محیط های وسیع و صنعتی شده و به همین ترتیب نگهداری از آن ساده تر خواهد بود. این در حالتی است که اگر از کفشوی های غیر سخت کار در محیط های بسیار صنعتی با آلودگی های غیر معمول استفاده شود، دستگاه احتمال خرابی بیشتری دارد و هزینه و زمان صرف شده بسیار بالایی برای نگهداری نیاز خواهد داشت.


 کفشوی سخت کار  خودرویی


سرعت عمل و قدرت مانور بالا

از مشکلاتی که در شستشوی سطوح وسیع در مجتمع های تجاری بزرگ، اماکن صنعتی، پارکینگ های گسترده و چند طبقه و... وجود دارد، سرعت عمل پایین و پوشش دهی کم در اماکن متفاوت می باشد. به طول انجامیدن فرآیند نظافت در سطوح وسیع ممکن است موجب مزاحمت و بروز مشکلات فراوانی گردد و به همین دلیل استفاده از دستگاه های کفشور صنعتی عادی امکان پذیر و پاسخگو نمی باشد. با توجه به طراحی و تولید دستگاه کفشوی بر اساس استاندارد های صنعتی و بهینه بودن این دستگاه برای کار در محیط هایی با آلودگی های صنعتی یا وسیع، کفشوی سخت کار ی با این دستگاه با سرعت عمل بالاتری انجام می پذیرد و به دلیل قدرت حرکت و مانور بالای این دستگاه در سطوح آلوده صنعتی، نیازی به تکرار مجدد نظافت نمی باشد. به همین دلیل شستشوی سطوح هموار توسط کفشوی های سخت کار بسیار سریع تر خواهد بود.


مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱