سوییپر سخت کار جاروب خیابانی سخت کار

جاروب خیابانی سخت کار

جاروب خیابانی سخت کار - heavy-duty floor sweeper

دستگاه های جاروب خیابانی مقاوم ترین و کارآمدترین رده در میان انواع مختلف جاروب خیابانی صنعتی می باشند. این رده از جاروب خیابانیها بصورت ویژه برای انجام عملیات نظافت سطوح کف در جایی با حجم گرد و خاک و آلودگی بالا طراحی شده اند. در طراحی و تولید این رده از دستگاه های جاروب خیابانی سخت کار یا جاروب خیابانی خیابانی از پارامترهای ویژه ای استفاده شده است که دست یابی به بهترین نتیجه نظافتی را در محیط های صنعتی و تجاری وسیع و دارای حجم آلودگی بالا تضمین می نماید. دستگاه های جاروب خیابانی در مدل های باتری دار و دیزل ارائه می شوند و از طریق افزایش کارایی، بهبود سودمندی و ارتقاء کیفیت فضای کاری صرفه جویی مالی را به همراه می آورند.


 جاروب خیابانی

ویژگی های دستگاه های جاروب خیابانی

ویژگی های منحصر به فردی که موجب می شود استفاده از دستگاه های جاروب خیابانی در محیط های دارای نیازمندی های نظافتی ویژه ترجیح داده شده و بهترین نتیجه نظافتی را حاصل نماید، عبارتند از:

کارایی بالا

این رده از دستگاه های جاروب خیابانی خودرویی یا جاروی شهری به دلیل داشتن پهنای نظافتی وسیع و مخزن زباله بزرگ امکان نظافت مساحت قابل توجه در مدت زمان کوتاه را فراهم می نمایند و به این ترتیب به کاهش هزینه ها کمک خواهند کرد.

مقاومت بی نظیر

مقاومت استثنایی دستگاه های جاروب خیابانی از استهلاک زود هنگام آن تحت شرایط سخت کاری جلوگیری می نماید. این رده از سوئیپرها ضمن برخورداری از توان نظافتی بالا به دلیل دارا بودن برس مرکزی و برس های جانبی کارآمد و سیستم مکش قدرتمند دارای کمترین هزینه سرویس و نگهداری می باشند که این امر به کیفیت بالای قطعات به کار رفته در تولید دستگاه و ساختار کاملا مقاوم آن باز می گردد.


دستگاه  جاروب خیابانی

بازده فیلتراسیون قابل توجه

در تولید این رده از جاروب خیابانیهای صنعتی از سیستم فیلتراسیون چند مرحله ای و سیستم های نظافت فیلتر خلاقانه استفاده شده است موجب جدا شدن ذرات میکروسکوپی از جریان هوای بازگشته به محیط می شود و به این ترتیب نه تنها چند باره کاری و نیاز به تکرار عملیات نظافت برای ارتقاء کیفیت نظافتی حذف شده بلکه به دلیل فیلتر کامل ذرات گرد و غبار موجود در محیط کیفیت محصولات افزایش یافته و ایمنی و سلامت کارکنان و افراد حاضر در محیط تضمین می گردد.

سیستم های ایمنی خلاقانه

در تولید این رده از جاروب خیابانیهای سرنشین دار از سیستم های ایمنی خلاقانه همانند مخزن زباله مجهز به سنسور حرارتی، سیستم قطع کن خودکار موتور با ترک صندلی راننده، چراغ های جلو و عقب استاندارد و ... استفاده شده است که سطح ایمنی کاری لازم برای محیط های صنعتی و فضاهای پرترافیک را فراهم می نماید.


مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱