فرش و موکت شوی سخت کار موکت شوی سخت کار

موکت شوی سخت کار

موکت شوی سخت کار - industrial carpet cleaning machine

شستشوی موثر و باکیفیت سطوح کف نرم همانند فرش و موکت در محیط های پرتردد و دارای وسعت بالا در گرو استفاده از رده ای ویژه از دستگاه های فرش و موکت شوی سخت کار  سخت کار است که تحت عنوان فرش و موکت شوی سخت کار سخت کار سخت کار شناخته می شوند. این رده از تجهیزات مکانیزه نظافتی در مقایسه با مدل های صنعتی متداول از پهنای کاری وسیع تر و مخازن آب تمیز و کثیف بزرگ تر و در نتیجه کارایی بالاتری برخوردار می باشند. ساختار صنعتی و مقاومت بالای این رده از دستگاه های فرش و موکت شوی سخت کار سخت کار امکان استفاده از آن ها را به صورت روزانه فراهم نموده و کارایی بالای آنها شستشوی سریع فرش ها و موکت ها و خشک شدن سریع آنها به منظور استفاده مجدد را تضمین می نماید.


دستگاه فرش و  موکت شوی سخت کار  صنعتی


ویژگی های دستگاه های فرش و موکت شوی سخت کار سخت کار

دستگاه های فرش و موکت شوی سخت کار سخت کار به دلیل دارا بودن ویژگی های متمایزکننده زیر برای شستشوی سطوح نرم در محیط های پرتردد و وسیع مناسب تر می باشند.


تنوع مدل

تنوع مدل در رده سخت کار دستگاه های فرش و موکت شوی سخت کار در مقایسه با رده سخت کار معمول بیشتر است. برخلاف دستگاه های موکت شوی سخت کار سخت کار متداول که غالبا در مدل های دستی و دارای کابل تولید می شوند، در رده سخت کار مدل های باتری دار و سرنشین دار (خودرویی) نیز عرضه می شوند. این دو ویژگی با ایجاد شعاع عملیاتی وسیع تر برای دستگاه فرش شوی، امکان استفاده بی دردسر از آن را در محیط های وسیع و پرتردد فراهم می نماید.


دستگاه فرش و  موکت شوی سخت کار


دارا بودن دو حالت عملیاتی متفاوت

در دستگاه های فرش و موکت شوی سخت کار سخت کار متعارف با تنظیم میزان پاشش محلول شوینده متناسب با نوع و میزان آلودگی می توان کیفیت شستشو را افزایش داد. اغلب مدل های رده سخت کار علاوه بر داشتن این ویژگی دارای قابلیت تغییر مدل عملیاتی می باشند و این دستگاه ها هم در حالت شستشوی روزانه سریع (با استفاده از رولر) و هم شستشوی عمیق (با استفاده از برس غلطکی) قابل استفاده هستند. برای تغییر برس به رولر و بالعکس نیاز به ابزار خاصی نمی باشد.


فرش و  موکت شوی سخت کار  صنعتی


قدرت مکش بالا

مدل های فرش و موکت شوی سخت کار سخت کار ضمن داشتن موتورهای مکنده قدرتمند 2 یا 3 مرحله ای دارای دهانه یا نازل مکش در قسمت جلو و عقب برس یا رولر می باشند که امکان جمع آوری موثرتر آب و آلودگی را فراهم می نماید. به این ترتیب فرش یا موکت در فاصله بسیار کوتاهی پس از عملیات شستشو خشک شده و مجددا قابل استفاده می باشند.


 موکت شوی سخت کار

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱