فرش و موکت شوی سخت کار دستگاه شستشوی فرش سخت کار

دستگاه شستشوی فرش سخت کار

دستگاه شستشوی فرش سخت کار - industrial carpet cleaning machine

شستشوی موثر و باکیفیت سطوح کف نرم همانند فرش و موکت در محیط های پرتردد و دارای وسعت بالا در گرو استفاده از رده ای ویژه از دستگاه های دستگاه شستشوی فرش سخت کار است که تحت عنوان دستگاه شستشوی فرش سخت کار شناخته می شوند. این رده از تجهیزات مکانیزه نظافتی در مقایسه با مدل های صنعتی متداول از پهنای کاری وسیع تر و مخازن آب تمیز و کثیف بزرگ تر و در نتیجه کارایی بالاتری برخوردار می باشند. ساختار صنعتی و مقاومت بالای این رده از دستگاه های دستگاه شستشوی فرش امکان استفاده از آن ها را به صورت روزانه فراهم نموده و کارایی بالای آنها شستشوی سریع فرش ها و موکت ها و خشک شدن سریع آنها به منظور استفاده مجدد را تضمین می نماید.


دستگاه دستگاه شستشوی فرش صنعتی


ویژگی های دستگاه های دستگاه شستشوی فرش

دستگاه های دستگاه شستشوی فرش به دلیل دارا بودن ویژگی های متمایزکننده زیر برای شستشوی سطوح نرم در محیط های پرتردد و وسیع مناسب تر می باشند.


تنوع مدل

تنوع مدل در رده سخت کار دستگاه های دستگاه شستشوی فرش در مقایسه با رده سخت کار معمول بیشتر است. برخلاف دستگاه های موکت شوی سخت کار متداول که غالبا در مدل های دستی و دارای کابل تولید می شوند، در رده سخت کار مدل های باتری دار و سرنشین دار (خودرویی) نیز عرضه می شوند. این دو ویژگی با ایجاد شعاع عملیاتی وسیع تر برای دستگاه فرش شوی، امکان استفاده بی دردسر از آن را در محیط های وسیع و پرتردد فراهم می نماید.


دستگاه دستگاه شستشوی فرش


دارا بودن دو حالت عملیاتی متفاوت

در دستگاه های دستگاه شستشوی فرش متعارف با تنظیم میزان پاشش محلول شوینده متناسب با نوع و میزان آلودگی می توان کیفیت شستشو را افزایش داد. اغلب مدل های رده سخت کار علاوه بر داشتن این ویژگی دارای قابلیت تغییر مدل عملیاتی می باشند و این دستگاه ها هم در حالت شستشوی روزانه سریع (با استفاده از رولر) و هم شستشوی عمیق (با استفاده از برس غلطکی) قابل استفاده هستند. برای تغییر برس به رولر و بالعکس نیاز به ابزار خاصی نمی باشد.


دستگاه شستشوی فرش صنعتی


قدرت مکش بالا

مدل های دستگاه شستشوی فرش ضمن داشتن موتورهای مکنده قدرتمند 2 یا 3 مرحله ای دارای دهانه یا نازل مکش در قسمت جلو و عقب برس یا رولر می باشند که امکان جمع آوری موثرتر آب و آلودگی را فراهم می نماید. به این ترتیب فرش یا موکت در فاصله بسیار کوتاهی پس از عملیات شستشو خشک شده و مجددا قابل استفاده می باشند.


موکت شوی

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱