خوشبو کننده تجاری

خوشبو کننده تجاری -  Commercial Aroma Scent Dispenser

دستگاه خوشبوکننده تجاری یکی از انواع تجهیزات خوشبو کننده است که در مساحت های تا 200 متر مکعب کارایی بسیار بالایی دارد. این دستگاه خوشبوکننده با داشتن قابلیت رایحه افشانی بهینه میتواند محیط مراکز تجاری و خدماتی را به شکل مطلوب خوشبو نماید. تکنولوژی های به کار رفته در دستگاه خوشبوکننده تجاری کاربرد و استفاده از این خوشبوکننده را مطلوب و بهینه می نماید.


مزایای استفاده از دستگاه خوشبوکننده تجاری

دستگاه خوشبو کننده تجاری با تغییر رایحه در محیط باعث ایجاد نشاط و شادابی در افراد شده و میتواند انرژی تازه در افراد به وجود آورد. به کار گیری این دستگاه رفاهی در محیط های تجاری و خدماتی رضایتمندی مشتریان و بهره وری بیشتر از نیروی کار را به همراه خواهد داشت. بهبود خلق و خو، کاهش میزان خطا، افزایش سطح شادابی افراد و بالا رفتن بهره وری کاری از اصلی ترین و مهم ترین مزایای استفاده از دستگاه خوشبو کننده تجاری در محیط مراکز خرید و مجتمع های تفریحی است.

استفاده از رایحه های گوناگون بر پایه الکل در این دستگاه خوشبو کننده میتواند تنوع کاربری این دستگاه را در محیط های گوناگون امکان پذیر کند. این مصرف پایین اسانس در خوشبو کننده تجاری در کاهش هزینه های رایحه افشانی و مطبوع سازی محیط موثر واقع شده و کاربرد دستگاه را مقرون به صرفه می نماید.


دستگاه خوشبو کننده هوا تجاری


ویژگی های استفاده از دستگاه خوشبو کننده تجاری

دستگاه خوشبو کننده با استفاده از ویژگی های منحصر به فرد میتواند در بهینه بودن و کیفیت رایحه افشانی تاثیر گذاری بالایی داشته باشد. تکنولوژی ها و فناوری های بکار رفته در این دستگاه ها استفاده از آنها را کارآمد و موثر می نماید.


اتمیزیشن

یکی از اصلی ترین و مهم ترین فناوری های به کار رفته در دستگاه خوشبو کننده هوا تجاری ، فناوری اتمیزیشن در این دستگاه است. این تکنولوژی در پراکنده نمودن بهینه و یکنواخت اسانس در محیط تاثیر دارد. با استفاده از این فناوری اسانس مایع به صورت بخار در محیط پراکنده شده و سرعت انتشار رایحه را به میزان زیادی افزایش خواهد داد.


مصرف پایین برق

دستگاه خوشبو کننده تجاری با میزان مصرف بسیار کم برق، هزینه راه اندازی بسیار پایینی خواهد داشت.


دستگاه خوشبو کننده هوا تجاری


قابلیت استفاده از اسانس پایه الکل

اسانس ها انواع مختلفی دارند. برخی از آنها روغنی بوده و برخی بر پایه الکل تولید میشوند. اسانس های پایه الکل با داشتن امکان انتشار بیشتر و موثر در محیط، از اسانس های مطلوب و بهینه قابل استفاده در دستگاه های خوشبوکننده تجاری هستند.


سرعت بالای خوشبو کنندگی

دستگاه خوشبو کننده تجاری با تکیه بر فناوری ها و تکنولوژی های به کار رفته در آن امکان انتشار سریع بخار رایحه و اسانس در محیط را دارند. این رده از خوشبوکننده ها میتواند محیط هایی با 200 متر مکعب فضا را به سرعت و در کمتر از 5 دقیقه مملو از رایحه مورد نظر نمایند.


دستگاه خوشبو کننده هوا تجاری


موارد استفاده

استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا تجاری در محیط هایی با رفت و آمد بالای افراد و محل هایی که مستعد بوی نامطلوب هستند، میتواند کارایی بالایی داشته باشد. به کار گیری این دستگاه در محیط های گوناگون مانند درمانگاه ها، فروشگاه ها، کافه ها و رستوران ها مراکز تجاری، مساجد و ادارات میتواند در بهبود کیفیت خدمت رسانی و افزایش شادابی و نشاط افراد تاثیر گذار باشد. این دستگاه با داشتن ظاهر و ابعاد مناسب، در محیط های مختلف هماهنگی بالایی با دکوراسیون داشته و جلوه زییای محیط را حفظ می نماید.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱