براق کننده ها و واکس ها مواد شوینده براق کننده و واکس ها

براق کننده ها و واکس ها

براق کننده ها و واکس ها - Polishes and waxes

واکس ها و پولیش ها از انواع شوینده ها و براق کننده های سطوح کف سنگ و چوب هستند. استفاده از این مواد شوینده میتواند در بدست آوردن کیفیت بالای نظافت و درخشندگی سطوح موثر باشد. این دسته از شوینده های صنعتی جهت براق نمودن، افزایش درخشندگی، بالابردن مقاومت در برابر خراشیدگی و کاهش ضریب آلودگی مجدد در سطوح و سهولت کاربری استفاده می شوند. واکس ها و براق کننده ها در نمای سنگی، سطوح مرمر کف ساختمان ها و مجسمه سازی کاربرد داشته و اغلب به همراه دستگاه های پولیشر مورد استفاده قرار میگیرند. از این ماده براق کننده ها و واکس ها برای سطوحی از جنس گرانیت، مرمر و سنگ در نما یا سطوح کف استفاده میگردد.

کاربرد مواد شوینده واکس و پولیشر میتواند در درخشان نمودن سطوح ساختمان ها و بهبود نظافت محوطه های صنعتی می باشد. از این دسته شوینده ها در دستگاه پولیشر استفاده می شود. به کار گیری این نوع مواد شوینده مزایا و نکات استفاده بسیاری دارد.
مزایای استفاده از واکس ها و براق کننده ها

  • کاربرد واکس و پولیش براق کننده در نظافت سطوح، با ایجاد لایه محافظ بر روی سطوح کف پوش ها، از سطوح کف در برابر خراشیدگی، به جا ماندن لکه ها و خوردگی بر اثر تردد، محافظت نموده و دوام و ماندگاری سطوح را افزایش می دهد.
  • استفاده از براق کننده های سطوح جلوه و زیبایی محیط ساختمان شما را دو چندان کرده و ظاهری دلپذیر برای مراجعین، کارمندان و مشتریانتام ایجاد می نمیاد.
  • به کار گیری این مواد شوینده و براق کننده در واکس زنی سطوح، شیار ها و ترک خوردگی های سطح کف پوش را برطرف نموده و سطحی کاملا هموار و صیقلی برای محیط ساختمان شما فراهم می آورد.
  • در یک محیط حرفه ای مانند مطب، رستوران، بیمارستان یا مراکز پزشکی و درمانی که ترافیک تردد افراد در آنها زیاد است، کف پوش های های واکس خورده می توانند ظاهر حرفه ای تر و زیبا تر داشته باشند و بازگو کننده اهمیت دهی شما به پاکیزگی محیط کار خود باشد.
  • کاربرد مواد شوینده و براق کننده واکس ها، در دستگاه پولیشر میتواند با کاهش ناهمواری های سطح کفپوش ها، از احتمال تجمع آلودگی بر سطح کاسته و زمان و انرژی کمتری برای نظافت این سطوح نیاز دارد.نکاتی در خصوص استفاده از واکس ها و براق کننده سطوح

  • بسته به نوع کاربری محیط و سطوح کف، به شیوه ها و روش های نگهداری مختلفی نیاز است، بدیهی است که آشپزخانه های صنعتی و سالن های پر تردد در ساختمان های اداری و تجاری به نظافت دقیق تری نسبت به برخی راهرو ها و بخش های دیگر ساختمان احتیاج دارند. همچنین نوع و حجم آلودگی هایی که در محیط با آن مواجه هستید نیز در انتخاب ماده شوینده واکس و براق کننده موثر است.
  • استفاده از واکس ها و تمیز کننده های سطوح آنتی باکتریال در حفظ نظافت سطوح و افزایش درخشندگی آنها تاثیر گذار است. استفاده از روغن و واکس سطوح باعث حفظ خواص ظاهری و جلوه آنها می شود. استفاده از مواد براق کننده و پولیش استاندارد برای مراقبت از سطوح حساس توصیه می شود. با کاربرد برخی واکس ها و براق کننده ها با داشتن خواص ضد باکتری، دیگر نیازی به استفاده از شوینده های اسیدی یا قلیایی قوی نخواهید داشت.
  • برای شستشو و نظافت سطوح چوبی، جهت حفظ آنها و جلوگیری از بروز آسیب در این سطوح، نکات نظافت و مراقبت از آنها را در نظر داشته باشید و با استفاده از مواد شوینده مناسب این دسته کف پوش ها، اقدام به نظافت، جلا دهی و براق نمودن آنها نمایید.
  • حتما قبل از به کار گیری واکس ها و مواد براق کننده از سازگاری آنها با دستگاه پولیشری که استفاده میکنید و نوع سطحی که برای نظافت و براق نموده در نظر دارید، اطمینان حاصل نمایید. در صورت استفاده از مواد شوینده نامناسب و ناسازگار احتمال بروز آسیب و خرابی در سطح و دستگاه نظافت مکانیزه مورد کاربرد، افزایش می یابد.
مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

دسترسی سریع به محصولات