خوشبو کننده هوا صنعتی خرید و قیمت خوشبوکننده هوا صنعتی

خوشبو کننده هوا صنعتی

خوشبو کننده هوا صنعتی - -Industrial_Aroma_Scent_Dispenser

دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی صنعتی یک تجهیز کاملا اتوماتیک به منظور پاشش انواع مختلفی از رایحه در محیط می باشد. این دستگاه های صنعتی خوشبو کننده هوا صنعتی قابلیت پوشش دهی محیطی تا 5000 مترمکعب در کمتر از 5 دقیقه را دارند، از این رو برای مراکز وسیع و پر رفت و آمد مناسب هستند. امکانات و قابلیت های مختلفی به هنگام استفاده از دستگاه عطرافشان صنعتی وجود داشته که به کاربر امکان استفاده بهینه دستگاه را داده است. پخش بو به صورت یکنواخت با امکان اتصال به سیستم هواساز، تجهیز به پنل دیجیتالی و دماسنج از جمله برخی از ویژگی ها و مزایای خرید دستگاه خوشبوکننده هوا اتوماتیک می باشد.

راهنمای خرید خوشبوکننده هوای صنعتی

برای خرید دستگاه خوش بو کننده هوای صنعتی با قیمت مناسب، همواره باید به این موارد و نکات توجه داشته باشید، که از دستگاه در چه محیطی استفاده میکنید، مساحت محیط چقدر است و چه مدت لازم است دستگاه فعالیت داشته باشد. بدین ترتیب شما قادر خواهید بود با یک انتخاب مناسب دستگاه خوشبو کننده صنعتی مورد نیاز را با قیمت مناسب خریداری نمایید. توجه به ویژگی ها و قابلیت های تجهیزات خوشبو کننده در قیمت دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی صنعتی تاثیر مستقیم دارند. 

موارد موثر در قیمت خوشبوکننده هوا

ویژگی ها و قابلیت های خوشبو کننده صنعتی هوا به طور مستقیم در قیمت خوشبوکننده هوا تاثیر گذارند. برند سازنده، کیفیت قطعات و سطح عملکرد این تجهیزات رفاهی، نه تنها در قیمت بلکه در کاهش هزینه های فرایند بهسازی هوای محیط تاثیر دارند. شرکت ابراهیم به عنوان تولید کننده و ارائه دهنده محصولات رایحه افشان صنعتی، تضمین کننده کیفیت و بهترین قیمت خوشبوکننده هوا است. شما میتوانید برای دریافت به روزترین لیست قیمت دستگاه خوشبوکننده هوا با کارشناسان و مشاورین مجموعه ابراهیم با شماره تلفن 87184-021 در ارتباط باشید. از برخی بارزترین این ویژگی ها در دستگاه خوشبو کننده صنعتی اتوماتیک صنعتی میتوان به موارد زیر اشاره داشت.

ابعاد مناسب

یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه عطرافشان اتوماتیک یا خوش بو کننده هوای صنعتی ابعاد کوچک و وزن کم آن می باشد. هرچقدر این دستگاه کوچکتر و منسجم تر باشد، فضای کمتری اشغال خواهد کرد و به دلیل وزن کمتر، جابجایی و نگهداری آنها را آسان می سازد. ساختار منسجم با حفظ عملکرد بالای دستگاه به طور مستقیم در بهینه شدن خرید خشوبو کننده هوا صنعتی و قیمت آن تاثیر گذار است. طراحی مناسب دستگاه در کنار این ابعاد بهینه شده، استفاده از آن را در محیط مناسب می سازد، ظاهر شیک دستگاه، به شما امکان میدهد تا بتوانید دستگاه را در نقطه ای مناسب و حتی در دیدرس عموم قرار دهید، بدون آنکه از لحاظ بصری و زیبایی موردی برای محیط مورد نظر بوجود آورید.


خرید دستگاه  خوشبوکننده هوا


قابلیت برنامه پذیری خوشبو کننده صنعتی هوا

یکی از ویژگی هایی که انواع خوشبو کننده های هوا از آن بهره میبرند، برنامه پذیر بودن دستگاه است. خوشبوکننده هوا با امکان تعیین زمان دقیق روشن/خاموش شدن دستگاه در روز و ساعت دلخواه کاربر امکان استفاده آسان را فراهم می سازد. این ویژگی هم در مصرف بهینه ماده خوشبو کننده و هم در مصرف برق دستگاه موثر است. در این حالت در صورت اتصال خوشبو کننده به سیستم هواساز به راحتی می توان دستگاه را تنظیم کرده و در ساعت های شلوغی و پر تردد مجموعه، از آن به شکل بهینه استفاده کرد.


مخزن قابل شستشو

از ویژگی های کاربردی و تاثیر گذار در عملکرد دستگاه خوشبوکننده هوا مخزن ماده خوشبو کننده است. ویژگی های این مخزن، از حجم، جنس تا قابلیت جدا شدن و شستشوی آن، در کیفیت عملکرد دستگاه و قیمت خوشبوکننده هوا تاثیر مستقیم دارند. این قابلیت ها سهولت نظافت، عملکرد طولانی مدت و عدم بروز خرابی در مخزن اسانس را تضمین میکند. شستشوی مخزن با آب گرم می تواند در برطرف کردن اسانس باقیمانده در مخزن دستگاه و کیفیت بالاتر رایحه افشانی با اسانس جدید تاثیر بگذارد. دقت داشته باشید که در انواع خوشبو کننده های هوا صنعتی، شستشوی مخزن در سال یکبار ضروری است.


تکنولوژی رایحه افشانی به شیوه اتومیزیشن

در انواع خوشبو کننده های هوا صنعتی، رایحه افشانی و پخش رایحه در محیط با روش ها و تکنولوژی های مختلف صورت میگیرد. از جمله موثر ترین تکنولوژی ها در پخش اسانس مایع، تبدیل اسانس از حالت مایع به فاز گازی پیش از خروج از دستگاه است، که با نام تکنولوژی اتومیزیشن شناخته می شود. با به کارگیری تکنولوژی اتومیزیشن در دستگاه رایحه افشان صنعتی، قابلیت پوشش دستگاه را افزایش داده و با سرعت بالاتر، در محیط گسترده تری پخش خواهد کرد. مهم ترین برتری این شیوه در پخش رایحه با خوشبو کننده هوا اتوماتیک صنعتی این است که هیچ گونه حساسیت تنفسی و آلرژیک برای افراد در محیط به وجود نمی آورد. با توجه به تاثیر گذاری مستقیم این ویژگی در قیمت دستگاه خوشبو کننده صنعتی هوا، برند های محدودی از آن در تجهیزات و دستگاه خوشبو کننده صنعتی استفاده میکنند. خوشبوکننده هوا ابراهیم با مجهز بودن به تکنولوژی اتمیزیشن، کیفیت و سرعت رایحه پراکنی بسیار بالاتری نسبت به سایر برند های عرضه شده به بازار در اختیار کاربران قرار میدهند.

برق مصرفی بسیار کم

کم مصرف بودن دستگاه هایی که کاربرد صنعتی دارند، یک نقطه قوت برای آنها محسوب می شود. برق مصرفی دستگاه خوشبو کننده صنعتی از ویژگی هایی است که میتواند هزینه های استفاده از دستگاه در محیط را بهینه سازد. همانطور که اشاره شد، تکنولوژی های به کار رفته در دستگاه مانند اتمیزیشن و برنامه پذیر بودن دستگاه، از مواردی است که در کاهش مصرف برق دستگاه تاثیر گذاری بسیاری دارد.


قیمت دستگاه  خوشبوکننده هوا


سایر ویژگی های خوشبوکننده هوا

خوشبو کننده های صنعتی با داشتن امکانات و ویژگی های مختلف، مزیت های رقابتی در بازار ایجاد میکنند و شما با در نظر گرفتن ویژگی های مورد نظر خود میتوانید به راحتی از بین انواع آنها دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. قابلیت کنترل از راه دور، داشتن نمایشگر LCD و امکان نمایش وضعیت مخزن، برنامه های تنظیم شده، حالت پاشش و موارد دیگر، از جمله این ویژگی های دستگاه خوشبو کننده صنعتی است. همچنین تنظیم پذیر بودن شدت پاشش اسانس در حالت های نرمال و توربو از جمله ویژگی هایی است که در انواع خوشبوکننده هوا ارائه می شوند.

اسانس مناسب دستگاه

خوشبو کننده های صنعتی از انواع مختلف اسانس ها استفاده میکنند، با این حال در دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی صنعتی ابراهیم از اسانس های برپایه الکل استفاده می شود. این اسانس ها ماندگاری بالایی در محیط داشته و کاملا سازگار با دستگاه می باشد. به منظور انتخاب اسانس مناسب می توان از مشاوره کارشناسان استفاده کرد. مواردی از جمله نوع فعالیت صورت گرفته و بوی قالب در محیط، فصل و هدف از انتشار رایحه در محیط از نکاتی است که در انتخاب اسانس مورد نظر برای خوشبو کننده صنعتی اتوماتیک باید در نظر بگیرید. آروماتراپی، افزایش سطح تمرکز و هوشیاری، کاهش اضطراب، جایگزینی بوی خوش با بوی نامطبوع و... همگی از اهداف استفاده از یک دستگاه رایحه افشان یا خوشبوکننده هوای صنعتی در محیط می باشد.

موارد استفاده از دستگاه خوشبو کننده صنعتی هوا

خرید دستگاه خوشبوکننده هوا  اتوماتیک و استفاده از آن در محیط های تجاری با توجه به مساحت محیط و ارتفاع سقف در مراکزی نظیر فروشگاه ها، مراکز تجاری، اداری، آموزشی، ورزشی، مذهبی، مراکز پزشکی و... بدون محدودیت امکان پذیر می باشد. قیمت دستگاه خوشبو کنندهه هوا صنعتی با توجه به ویژگی ها و قابلیت های دستگاه، خرید این دستگاه برای مراکز و مجموعه های بزرگ را به صرفه و اقتصادی می نماید.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱