واترجت آب سرد خرید واترجت آب سرد ، کارواش آب سرد

واترجت آب سرد

واترجت آب سرد - Cold Water High Pressure Washer

دستگاه دستگاه واتر جت فشار قوی از سری دستگاه های کارواش صنعتی است که با استفاده از پاشش آب سرد پر فشار بر روی سطوح انواع آلاینده های چسبیده به سطوح را شستشو داده و توانایی ویژه ای در نظافت و شستشوی انواع سطوح و تجهیزات دارد. ورودی آب، موتور، پمپ، شلنگ فشار قوی، لنس و نازل پاشش اجزای اصلی دستگاه دستگاه واتر جت آب سرد می باشند. پمپ کارواش آب سرد به عنوان اصلی ترین بخش دستگاه کاروش صنعتی بوده و وظیفه افزایش فشار آب وارد شده به داخل دستگاه دستگاه واتر جت را بر عهده دارد. در نهایت آب پر فشار از طریق شلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل های دستگاه  دستگاه واتر جت بر روی سطوح هدف پاشش می شود.


 دستگاه واتر جت  فشار قوی


ویژگی های دستگاه واتر جت فشار قوی

دستگاه های کارواش آب سرد در مدل ها و ابعاد متنوعی تولید می شوند که هر یک از آن ها کارایی ویژه ای دارند. از این رو در هنگام تهیه دستگاه کارواش صنعتی آب سرد توجه به نوع آلاینده ها، جنس سطوح و فشار دستگاه می تواند راهنمای مناسبی در انتخاب دستگاه کارواش صنعتی مناسب با نیاز های نظافتی بوده و در نهایت موجب افزایش بهره وری و راندمان کاری شود. موتور به کار رفته در بیشتر مدل های دستگاه دستگاه واتر جت صنعتی از نوع الکتریکی بوده و سطح صدای پایینی دارند. استفاده از انرژی الکتریکی و عدم تولید گاز های گلخانه ایی موجب سازگاری این دستگاه ها با محیط زیست شده است. دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های دستگاه واتر جت ، فشار آب و سرعت یا دبی آب خروجی می باشد. به دلیل بالا بودن فشار کار دستگاه و پاشش آب با فشار بالا خرید کارواش آب سرد میتواند در بهبود کیفیت نظافت و شستشوی تجهیزات، قطعات و سطوح تاثیر گذاری به سزایی داشته باشد.


رابطه فشار و کارایی

هر چه فشار آب خروجی بالاتر باشد توانایی دستگاه دستگاه واتر جت فشار قوی برای نظافت لایه های عمیق تر آلودگی بیشتر بوده و هر چه سرعت یا دبی آب بالاتر باشد، سرعت عملیات نظافت افزایش یافته و عملیات نظافتی در زمان کوتاه تری انجام می گیرد. اغلب شوینده های فشار قوی آب سرد مجهز به شیر تنظیم فشار بوده و مکان انتخاب فشار مناسب با نوع آلاینده ها و جنس سطوح را برای کاربر فراهم می آورد. دستگاه های کارواش آب سرد به منظور افزایش توان نظافتی دستگاه کارواش صنعتی و یا ضد عفونی سطوح می توانند از مواد شوینده استفاده نمایند. توجه به فشار کاری دستگاه در هنگام خرید دستگاه واتر جت میتواند به شما در نظافت و شستشوی بهینه سطوح کمک شایانی کند.


دستگاه کارواش آب سردانواع دستگاه کارواش آب سرد

دستگاه های دستگاه واتر جت به طور کلی از بهترین و کارآمدترین تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی به شمار می آیند که توانسته اند بسیاری از مشکلات و چالش های نظافتی را در صنایع و اصناف مختلف از میان بردارند. دستگاه واتر جت در رده های خانگی، صنعتی و صنعتی سخت کار تولید شده اند که هر یک متناسب با نوع طراحی و ساخت کارایی مخصوص به خود را ارائه می دهند. در صورتی که آلودگی از نوع چربی و روغن نباشد، کارواش یا دستگاه واتر جت به عنوان بهترین گزینه برای شستشوی سطوح مطرح خواهد شد. توجه به نوع دستگاه و ویژگی های آن در هنگام خرید کارواش آب سرد انتخاب و خرید شما را بهینه و سرمایه گذاری مناسبی در راستای کسب کیفیت بالای نظافت با دستگاه دستگاه واتر جت خواهد بود.


 دستگاه واتر جتکارواش آب سرد خانگی

دستگاه کارواش خانگی دارای موتور الکتریکی تک فاز با فشار کاری 100 تا 150 بار است و تنها برای شستشوهای سبک خانگی کاربرد دارند و امکان استفاده سنگین از آن ها وجود ندارد. این دستگاه دستگاه واتر جت برای شستشوی خودرو، حیاط، پنجره، نیمکت و ... در منازل مسکونی به کار می روند.


کارواش صنعتی

شوینده های فشار قوی آب سرد که فشار کاری 150 بار به بالا دارند، در گروه واترجت های صنعتی قرار می گیرند که مجهز به موتور قدرتمند دائم کار هستند و بر خلاف کارواش های خانگی برای عملیات سنگین شستشو مورد استفاده قرار می گیرند. امکان کارکرد و روشن ماندن دستگاه  دستگاه واتر جت که پرکاربردترین رده از شوینده های فشار قوی هستند، برای ساعت های طولانی در طول روز وجود دارد و انواع سطوح آلوده در محیط های تجاری و صنعتی مانند نمای ساختمان، وسایل نقلیه، تجهیزات و قطعات صنعتی، تاسیسات کارخانه ها و هر سطح هموار و ناهمواری که در برابر آب مقاومت دارد، به وسیله دستگاه واتر جت فشار قوی شستشو می شوند. بسیاری از صنایع و کارخانه ها، کارگاه ها، انبارها، ساختمان های تجاری و اداری، بیمارستان ها، مراکز آموزشی، اماکن مذهبی و زیارتی، مجموعه های ورزشی و ... همواره از کارواش آب سرد صنعتی بهره می برند. خرید کارواش آب سرد و استفاده از آن در شستشوی قطعات، تجهیزات و سطوح در موارد مختلف از هزینه های نظافت کم خواهد نمود.


واترجت فوق فشار قوی

رده دیگری از دستگاه های دستگاه واتر جت شوینده های فوق فشار قوی هستند که فشار آب خروحی بیش از 300 بار تا 3000 بار را در بر می گیرند. دستگاه واتر جت فوق فشار قوی به دلیل برخورداری از فشار خروجی بسیار بالا برای از بین بردن آلودگی های بسیار سخت و عمیق مانند رسوبات، لایه های قیر، آثار سوختگی و ... به کار می روند و دستگاه کارواش آب سرد دارای فشار بیش از 1000 قدرت تخریب بتن دارند. 


مرتب سازی بر اساس :
1 2 3
1 2 3
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱