واترجت آب سرد فشار قوی واترجت آب سرد فشار قوی

واترجت آب سرد فشار قوی

واترجت آب سرد فشار قوی - Cold Water High Pressure Washer

دستگاه کارواش فشار قوی از سری دستگاه های کارواش صنعتی است که با استفاده از پاشش آب سرد پر فشار بر روی سطوح انواع آلاینده های چسبیده به سطوح را شستشو داده و توانایی ویژه ای در نظافت و شستشوی انواع سطوح و تجهیزات دارد. ورودی آب، موتور، پمپ، شلنگ فشار قوی، لنس و نازل پاشش اجزای اصلی دستگاه کارواش فشار قویآب سرد می باشند. پمپ کارواش آب سرد به عنوان اصلی ترین بخش دستگاه کاروش صنعتی بوده و وظیفه افزایش فشار آب وارد شده به داخل دستگاه کارواش فشار قویرا بر عهده دارد. در نهایت آب پر فشار از طریق شلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل های دستگاه بر روی سطوح هدف پاشش می شود.


 کارواش فشار قوی


ویژگی های کارواش فشار قوی

دستگاه های کارواش آب سرد در مدل ها و ابعاد متنوعی تولید می شوند که هر یک از آن ها کارایی ویژه ای دارند. از این رو در هنگام تهیه دستگاه کارواش صنعتی آب سرد توجه به نوع آلاینده ها، جنس سطوح و فشار دستگاه می تواند راهنمای مناسبی در انتخاب دستگاه کارواش صنعتی مناسب با نیاز های نظافتی بوده و در نهایت موجب افزایش بهره وری و راندمان کاری شود. موتور به کار رفته در بیشتر مدل های دستگاه کارواش فشار قویآب سرد از نوع الکتریکی بوده و سطح صدای پایینی دارند. استفاده از انرژی الکتریکی و عدم تولید گاز های گلخانه ایی موجب سازگاری این دستگاه ها با محیط زیست شده است. دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های واترجت آب سرد، فشار آب و سرعت یا دبی آب خروجی می باشد.


رابطه فشار و کارایی

هر چه فشار آب خروجی بالاتر باشد توانایی دستگاه کارواش فشار قوی برای نظافت لایه های عمیق تر آلودگی بیشتر بوده و هر چه سرعت یا دبی آب بالاتر باشد، سرعت عملیات نظافت افزایش یافته و عملیات نظافتی در زمان کوتاه تری انجام می گیرد. اغلب شوینده های فشار قوی آب سرد مجهز به شیر تنظیم فشار بوده و مکان انتخاب فشار مناسب با نوع آلاینده ها و جنس سطوح را برای کاربر فراهم می آورد. دستگاه های کارواش آب سرد به منظور افزایش توان نظافتی دستگاه کارواش صنعتی و یا ضد عفونی سطوح می توانند از مواد شوینده استفاده نمایند.


کارواش آب سرد

انواع دستگاه کارواش آب سرد

دستگاه های کارواش فشار قویبه طور کلی از بهترین و کارآمدترین تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی به شمار می آیند که توانسته اند بسیاری از مشکلات و چالش های نظافتی را در صنایع و اصناف مختلف از میان بردارند. واترجت های آب سرد در رده های خانگی، صنعتی و صنعتی سخت کار تولید شده اند که هر یک متناسب با نوع طراحی و ساخت کارایی مخصوص به خود را ارائه می دهند. در صورتی که آلودگی از نوع چربی و روغن نباشد، کارواش آب سرد به عنوان بهترین گزینه برای شستشوی سطوح مطرح خواهد شد.


واترجت آب سرد

کارواش خانگی

دستگاه کارواش خانگی دارای موتور الکتریکی تک فاز با فشار کاری 100 تا 150 بار است و تنها برای شستشوهای سبک خانگی کاربرد دارند و امکان استفاده سنگین از آن ها وجود ندارد. این دستگاه ها برای شستشوی خودرو، حیاط، پنجره، نیمکت و ... در منازل مسکونی به کار می روند.


کارواش صنعتی

شوینده های فشار قوی آب سرد که فشار کاری 150 بار به بالا دارند، در گروه واترجت های صنعتی قرار می گیرند که مجهز به موتور قدرتمند دائم کار هستند و بر خلاف کارواش های خانگی برای عملیات سنگین شستشو مورد استفاده قرار می گیرند. امکان کارکرد و روشن ماندن این دستگاه که پرکاربردترین رده از شوینده های فشار قوی هستند، برای ساعت های طولانی در طول روز وجود دارد و انواع سطوح آلوده در محیط های تجاری و صنعتی مانند نمای ساختمان، وسایل نقلیه، تجهیزات و قطعات صنعتی، تاسیسات کارخانه ها و هر سطح هموار و ناهمواری که در برابر آب مقاومت دارد، به وسیله کارواش فشار قوی شستشو می شوند. بسیاری از صنایع و کارخانه ها، کارگاه ها، انبارها، ساختمان های تجاری و اداری، بیمارستان ها، مراکز آموزشی، اماکن مذهبی و زیارتی، مجموعه های ورزشی و ... همواره از کارواش های صنعتی بهره می برند.


واترجت فوق فشار قوی

رده دیگری از دستگاه های شوینده فشار قوی واترجت های فوق فشار قوی هستند که فشار آب خروحی بیش از 300 بار تا 3000 بار را در بر می گیرند. کارواش فشار قویفوق فشار قوی به دلیل برخورداری از فشار خروجی بسیار بالا برای از بین بردن آلودگی های بسیار سخت و عمیق مانند رسوبات، لایه های قیر، آثار سوختگی و ... به کار می روند و دستگاه های دارای فشار بیش از 1000 قدرت تخریب بتن دارند.


مرتب سازی بر اساس :
1 2
1 2
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱