جاروبرقی تجاری جاروبرقی تجاری

جاروبرقی تجاری

جاروبرقی تجاری - Commercial Vacuum Cleaner

استفاده از تجهیزات مکانیزه نظافتی همانند جاروبرقي به جای شیوه های سنتی نظافت تاثیر قابل ملاحظه ای در ارتقای کیفیت و سرعت نظافت دارد. جاروبرقی های تجاری به واسطه بهره مندی از موتور ها و پمپ های قدرتمند در مقایسه با انواع خانگی مکنده، توانایی بالایی در نظافت داشته و با جمع آوری انواع آلاینده ها موجب نظافت محیط می گردند. با توجه به نیاز روز افزون استفاده از دستگاه های جاروبرقي امروزه شاهد تولید این دستگاه ها در مدل های متفاوت می باشیم. از این رو انتخاب جاروبرقی مناسب توجه به نیاز های نظافتی محیط تاثیر بسزایی در انتخاب دستگاه مناسب داشته و همین امر موجب افزایش عمر دستگاه، ارتقا کیفیت نظافت و همچنین کاهش هزینه ها خواهد شد. این دستگاه ها در رده جاروبرقی خاک یا جاروبرقی آب و خاک طراحی و ساخته شده اند.


جاروبرقی

ساز و کار دستگاه جاروبرقي

اساس عملکرد دستگاه جاروبرقي همانند دیگر مکنده ها می باشد. بدین معنی که آلاینده های موجود در محیط به واسطه فشار منفی ایجاد شده در داخل مخزن همراه با جریان هوا به داخل مخزن ددستگاه وارد شده و در نتیجه از محیط حذف می شوند. هر چه میزان توان پمپ دستگاه بیشتر بوده و درصد خلا ایجاد شده در داخل مخزن دستگاه بیشتر باشد، حجم بیشتری از آلاینده ها به داخل مخزن هدایت می شود. برخی از مدل های پیشرفته جاروهای تجاری مجهز به سیستم فیلتراسیون می باشند. در حالی که در برخی دیگر وظیفه عملیات فیلتراسیون بر عهده کیسه جاروبرقی که در داخل مخزن دستگاه تعبیه شده است می باشد. همین امر مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار در فضای پیرامون می گردد.


جاروبرقی ابراهیم

ویژگی های دستگاه های جاروبرقي

با توجه به این که حجم آلاینده های ایجاد شده در محیط های تجاری بیشتر از محیط های مسکونی و خانگی می باشد، جاروبرقی های تجاری نسبت به جاروبرقی های خانگی، استحکام بالاتری داشته و از این رو توان بیشتری برای جمع آوری آلاینده ها دارند. مهمترین تفاوت مکنده ها که موجب دسته بندی و تفکیک آن ها در دسته های گوناگون می گردد، در نوع موتور و پمپ دستگاه می باشد. موتور و پمپ دستگاه به عنوان اصلی ترین بخش دستگاه جاروبرقی با ایجاد فشار منفی در داخل مخزن دستگاه، موجب انتقال هوا به داخل مخزن و در نتیجه مکش ذرات آلاینده به داخل مخزن می شود. با توجه به اینکه حجم کاری در محیط های تجاری و هتلی بیش از محیط های خانگی می باشد، موتور و پمپ جاروبرقی های تجاری از نوع موتور های کلکتوری و پمپ های سانتریفیوژال تقویت شده می باشند. هر چه قدرت مکش دستگاه مکنده بیشتر باشد توان دستگاه در مکش آلاینده های چگال تر از فاصله دورتر بیشتر بوده و هر چه سرعت مکش دستگاه مکنده بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت افزایش می یابد.


 جاروبرقي

ساختار بدنه و مخزن جاروبرقي

بدنه جاروبرقی های تجاری معمولا از پلاستیک فشرده بوده و از این رو در مقایسه با انواع صنعتی وزن کمی دارند. همین امر جا به جایی و نقل و انتقال آنها را آسان می کند. برخی از مدل های بزرگ تر پیشرفته تر جاروبرقي داری بدنه فلزی می باشند که به منظور سهولت در جا به جایی مجهز به ترولی 4 چرخ و دسته ارگونومیک می باشند. مخزن جارو برقی تجاری از جنس پلاستیک یا ورق استیل می باشد. بسته به مدل دستگاه می توان آلاینده ها را مستقیما در داخل مخزن و یا پاکت مخصوص جاروبرقی جمع آوری نمود. ضمن اینکه برخی از مدل های جاروی تجاری به واسطه طراحی خاص علاوه بر جمع آوری آلاینده های جامد قادر به جمع آوری و حذف آلاینده های مایع نیز می باشند.


جارو برقی

مزایای استفاده از دستگاه جاروبرقي

با توجه به این که دستگاه های مکنده تجاری برای استفاده در محیط های تجاری، اداری و هتلی که همواره مملو از جمعیت بوده و رعایت سکوت در این محیط ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، طراحی و تولید شده اند از این رو سط صدای پایینی دارند. وزن سبک و ابعاد فشرده این دستگاه ضمن اینکه جا به جایی آنها را آسان نموده است بلکه فضای لازم برای نگهداری از دستگاه را نیز به میزان قابل ملاحظه ای کاهش داده است. فیلتر های به کار رفته در این نمونه ها مانع از بازنشر ذرات ریز گرد و غبار در محیط شده و از این رو کیفیت هوای پیرامون را تضمین می نمایند. علاوه بر این تجهیزات جانبی همراه با این دستگاه ها امکان دسترسی به بخش های دشوار و دور از دسترس را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید.مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱