برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

نماشوی

نماشوی چیست ؟

دستگاه نماشوی و تجهیزات شستشوی شیشه و نما ابزارهایی مکانیزه برای شستشوی حرفه ای نمای ساختمان های مرتفع هستند که از طراحی و سیستمی خلاقانه برخوردار می باشند. این تجهیزات مدرن و پیشرفته عملیات دشوار و پر هزینه نظافت و شستشوی شیشه و نمای ساختمان ها را به فرآیندی آسان، مقرون به صرفه و با سطح ایمنی فوق العاده تبدیل نموده اند. با توجه به شیشه های ساختمان ها که در ارتفاع بالا قرار گرفته، نظافت آن ها به شیوه های سنتی پر خطر، وقت گیر، دشوار، پر هزینه و مستلزم صرف انرژی زیاد است. این فرآیند با استفاده از دستگاه شیشه شور یا نما شور مکانیزه سهولت یافته و شیشه های قرار گرفته تا ارتفاع 15 متری، بدون نیاز به نصب داربست و از روی سطح زمین با ایمنی کامل و کیفیت بی نظیر شستشو می شوند و کلیه خطرات احتمالی از میان برداشته شده است.


بخش های دستگاه نماشویساختار و نحوه عملکرد دستگاه نما شور مکانیزه

دستگاه مکانیزه نما شوی یا دستگاه شیشه شور صنعتی دارای سیستم فیلتراسیون آب کارآمد بوده که ناخالصی ها و املاح آب را می گیرد و به آبی خالص و بدون املاح تبدیل می کند و در نهایت موجب شستشوی با کیفیت نمای ساختمان خواهد شد. دستگاه نماشور یا دستگاه شیشه شور صنعتی مجهز به پمپ آب جهت پمپاژ کردن آب به سمت بالا، انواع دسته ها، برس ها، پدها، تی لاستیکی و کاردک تراش دهنده است. این تجهیزات در دستگاه نماشوی به صورت کاملاً ارگونومیک، انعطاف پذیر، مقاوم و با کیفیت طراحی و ساخته شده اند و امکان شستشوی حرفه ای، با کیفیت و کارآمد سطوح شیشه ای نما را حتی در نقاط دور از دسترس فراهم ساخته است.

بخش های اصلی تشکیل دهنده دستگاه شیشه شور یا نماشوی را میتوان به سه بخش لنس تلسکوپی، سامانه فیلتراسیون و برس دستگاه تقسیم نمود. 


لنس تلسکوپی

یکی از مهمترین ویژگی های یک دستگاه تخصصی نماشور یا دستگاه شیشه شور، قابلیت انجام عملیات شستشو مستقیما از سطح زمین می باشد. لنس های ارائه شده همراه با دستگاه های تخصصی نماشوی یا دستگاه شیشه شور و تمیز کردن شیشه، امکان شستشوی سریع و باکیفیت سطوح واقع در ارتفاع 20 متر را فراهم می آورند. این لنس ها بصورت کاملا ارگونومیک و سبک طراحی می شوند و در تولید آن ها از مواد دارای تکنولوژی پیشرفته استفاده می شود. ساختار این بخش استحکام و مقاومت بسیار بالا و قابلیت عملکرد تحت فشار بالا و وزن پایین آن را به همراه دارد که کاربر حتی پس از چندین ساعت کار، احساس خستگی نخواهد کرد. 


شستشوی نمای ساختمان با دستگاه شیشه شور صنعتی


فیلتراسیون کارآمد

دستگاه های مکانیزه شستشوی نما و شیشه یا نماشوی ساختمان مجهز به یک واحد فیلتراسیون می باشد که وظیفه تصفیه آب و جداسازی املاح آن را بر عهده دارد. یکی از کارآمدترین انواع فیلترهای به کار رفته در دستگاه شیشه شور مخازن دارای بستر رزین می باشد. عبور آب از این بستر آب خالص و بدون املاح را برای شستشوی سطوح فراهم می آورد. استفاده از آب خالص روشی سازگار با محیط زیست می باشد که در آن از هیچگونه ماده شوینده شیمیایی استفاده نمی شود و پس از خشک شدن ردی از آب بر سطح باقی نخواهد ماند.برس شوینده با قابلیت تنظیم زاویه

برس های بکار رفته در سیستم های مدرن و با کیفیت شستشوی نما و شیشه، از الیاف کاملا مقاوم و دارای طول عمر بالا تولید شده اند که علی رغم حذف هر نوع آلودگی از سطوح باعث ایجاد هیچ گونه خش و خراش بر روی آن ها نمی شوند. یکی دیگر از ویژگی های مهم این برس ها برخورداری از اتصالات با قابلیت تغییر زاویه می باشد که قادر است آلودگی ها را از روی نواحی دارای دسترسی دشوار نیز به خوبی برطرف نماید. 


اهمیت استفاده از دستگاه نماشور یا شیشه شوی صنعتی

نمای ساختمان ها اولین بخشی است که مراجعین، میهمانان و مشتریان شما با آن مواجه خواهند شد. توجه به این نکته متواند به شما در داشتن یک نمای موجه و تمیز در جلب رضایت اولیه مشتریان کمک کند. به علاوه جلوگیری از تجمع آلاینده ها در نمای ساختمان احتمال بروز خرابی در آن را کاهش داده و از هزینه تعمیرات و نگهداری آنها می کاهد. بدین ترتیب میتوان با سرمایه گذاری و خرید یک دستگاه نماشوی هزینه تعمیرات و خرابی نما را کاهش داد. آلودگی های محیطی، تغییرات آب و هوا، و گرد و غبار میتواند تاثیر منفی بر نمای ساختمان شما داشته باشد. باقی ماندن این آلاینده ها بر نمای ساختمان از جلوه و زیبایی نما کاسته و ظاهر کلی ساختمان را تحت تاثیر قرار میدهد.


برس شستشوی دستگاه شیشه شوی صنعتی


تحت تاثیر قرار دادن مشتریان و رهگذران یک استراتژی تشویقی برای ایجاد شوق در مراجعین و مشتریان می باشد. پس مهم است که از تمیز بودن و زیبایی ظاهر ساختمانتان اطمینان داشته باشید. شیشه شوی به روش های و شیوه های قدیمی خود فرآیندی زمان بر و پر هزینه است. از این رو بکارگیری دستگاه نما شوی فرایند نظافت نمای ساختمان را به شیوه ای اصولی، با هزینه پایین و ایمنی و کیفیت بالا به انجام برسانید.


مزایا و ویژگی های دستگاه نماشو یا شیشه شوی صنعتی

وجود سیستم فیلتراسیون در دستگاه شیشه شور صنعتی سبب شستشوی شیشه ها با آب خالص می شود و در نتیجه آن هیچ اثری از رد آب و لکه بر روی سطوح باقی نخواهد ماند، علاوه بر این استفاده از آب خالص میزان جذب دوباره آلودگی ها را کاهش می دهد. دستگاه شیشه شور صنعتی با کاهش میزان مصرف مواد شوینده، دستگاه نظافت مکانیزه ای سازگار با محیط زیست به شمار می آید. تجهیزات مورد استفاده در دستگاه نما شور همانند دسته نظافتی و لنس های تلسکوپی از جنس آلومینیوم و یا کربن ساخته شده اند که وزن بسیار ایده آلی داشته و سهولت عملکرد در حین نظافت را برای کاربران فراهم می آورد.

کاهش خطر کار در ارتفاع، پایین آمدن هزینه های شستشوی پنجره ها و نمای ساختمان و همچنین کاهش احتمال بروز خرابی و نیاز تعمیرات نما از دیگر مزایای استفاده از دستگاه شیشه شور است.