برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

نماشوی

دستگاه نماشوی و تجهیزات شستشوی شیشه و نما ابزارهایی مکانیزه برای شستشوی حرفه ای نمای ساختمان های مرتفع هستند که از طراحی و سیستمی خلاقانه برخوردار می باشند. این تجهیزات مدرن نماشور پیشرفته، عملیات دشوار و پر هزینه نظافت و شستشوی شیشه و نمای ساختمان ها را به فرآیندی آسان، مقرون به صرفه و با سطح ایمنی فوق العاده تبدیل نموده اند. با توجه به شیشه های ساختمان ها که در ارتفاع بالا قرار گرفته، نظافت آن ها به شیوه های سنتی پر خطر، وقت گیر، دشوار، پر هزینه و مستلزم صرف انرژی زیاد است. این فرآیند با استفاده از دستگاه شستشوی نمای ساختمان یا نما شور مکانیزه سهولت یافته و شیشه های قرار گرفته تا ارتفاع 15 متری، بدون نیاز به نصب داربست و از روی سطح زمین با ایمنی کامل و کیفیت بی نظیر شستشو می شوند و کلیه خطرات احتمالی از میان برداشته شده است.


بخش های دستگاه نماشویانواع دستگاه نماشوی ساختمان

شرکت ابراهیم برای کاربری بهینه تر، دستگاه نماشوی ساختمان را در انواع مختلف طراحی و تولید کرد تا کاربران بتوانند فرایند نظافت را برای بیرون ساختمان و درون ساختمان با کیفیت بالا به انجام برساند. هریک از این دو مدل دستگاه نماشوی، در موقعیت های گوناگون نظافت مورد استفاده قرار میگیرند و فرایند نظافت را به میزان زیادی بهینه میکنند. خرید نماشوی داخلی و نماشوی بیرونی و استفاده از آن برای ارتقا کیفیت نظافت و کاهش هزینه و احتمال بروز حادثه از اصلی ترین مزایای این دستگاه در فرایند نظافت ساختمانی است.


نماشوی بیرونی

دستگاه نماشوی بیرونی با داشتن ساختار بهینه شده، به منظور نظافت و شستشوی نمای شیشه ای و کامپوزیتی ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد تا آلودگی های به وجود آمده به واسطه مجاورت با هوای و آلاینده های مانند ذرات معلق در هوا، لکه های آب باقیمانده از باران و مواردی از این دست را به راحتی برطرف نماید. نظافت انواع نمای ساختمان کامپوزیتی و شیشه ای با استفاده از تجهیزات مکانیزه نماشور ساختمان دسترسی آسان، راحت و بی خطر کاربر به قسمت های بالاتر ساختمان را با بهره گیری از لنس های تلسکوپی کربن و آلومینیومی تا ارتفاع 21 متر را بدون نیاز به داربست یا نردبان و از روی زمین برای شما امکان پذیر می سازد. کاهش زمان، هزینه و احتمال بروز حادثه از دیگر مزایای استفاده از نماشور ساختمان نسبت به روش های سنتی نظافت نما در ساختمان است.نماشوی داخلی

نوع دیگر دستگاه نماشوی داخلی سامانه شستشوی شیشه و سطوح داخلی است که بخشی از تجهیزات شستشو نما می باشد که راه حلی ایده آل برای تمیز کردن شیشه ها از داخل ساختمان در کوتاه ترین زمان به شمار می آید. این تجهیزات نماشور ساختمان که از وزن سبک و ساختار ارگونومیک برخوردار است، علاوه بر سهولت کاربری، امکان شستشوی نقاط دور از دسترس را نیز برای نیروی خدمات فراهم می سازد. با استفاده از این تجهیزات نماشور داخلی از روی سطح زمین و بدون نیاز به نردبان یا داربست میتوان شیشه و سطوح داخلی پنجره ها، سطوح پلکانی، آسانسور، دیوارهای جدا کننده (پارتیشن)، درب های شیشه ای، ویترین فروشگاه ها و ... را نظافت کرد.

خرید دستگاه نماشوی ساختمان

همانطور که گفته شد استفاده از انواع دستگاه نماشوی در فرایند نظافت ساختمان میتواند در کاهش هزینه ها و بهینه شدن فرایند نظافت موثر باشد. شرکت ابراهیم با ارائه دستگاه نماشوی ساختمان با کیفیت، فرایند بهینه نظافت نمای ساختمان را تضمین میکند. ارائه محصولات با برند معتبر و مطابق با استاندارد های بین المللی، تضمین خدمات پس از فروش و بهترین قیمت دستگاه نماشوی از اصلی ترین مزایای خرید دستگاه نماشوی ساختمان ابراهیم است. برای دریافت لیست قیمت محصولات نماشور ساختمان میتوانید با کارشناسان فروش در تماس باشید. همچنین مشاورین ما در ابراهیم به منظور سهولت انتخاب دستگاه نماشور، با ارائه راهنمایی و مشاوره خرید به شما در انتخاب دستگاه مناسب کمک میکنند.

نماشوی داخلی

ساختار و نحوه عملکرد دستگاه نما شور مکانیزه

دستگاه مکانیزه نما شوی یا دستگاه شستشوی نمای ساختمان دارای سیستم فیلتراسیون آب کارآمد بوده که ناخالصی ها و املاح آب را می گیرد و به آبی خالص و بدون املاح تبدیل می کند و در نهایت موجب شستشوی با کیفیت نمای ساختمان خواهد شد. دستگاه نماشور مجهز به پمپ آب جهت پمپاژ کردن آب به سمت بالا، انواع دسته ها، برس ها، پدها، تی لاستیکی و کاردک تراش دهنده است. این تجهیزات در دستگاه نماشوی به صورت کاملاً ارگونومیک، انعطاف پذیر، مقاوم و با کیفیت طراحی و ساخته شده اند و امکان شستشوی حرفه ای، با کیفیت و کارآمد سطوح شیشه ای نما را حتی در نقاط دور از دسترس فراهم ساخته است.

بخش های اصلی تشکیل دهنده دستگاه نماشور ساختمان در هر دو نوع آن به سه بخش لنس تلسکوپی، سامانه فیلتراسیون و برس دستگاه تقسیم می شود. 


لنس تلسکوپی

یکی از مهمترین ویژگی های یک دستگاه تخصصی نماشور یا دستگاه شیشه شور، قابلیت انجام عملیات شستشو مستقیما از سطح زمین می باشد. لنس های ارائه شده همراه با دستگاه های تخصصی نماشوی یا دستگاه شیشه شور و تمیز کردن شیشه، امکان شستشوی سریع و باکیفیت سطوح واقع در ارتفاع 20 متر را فراهم می آورند. این لنس ها بصورت کاملا ارگونومیک و سبک طراحی می شوند و در تولید آن ها از مواد دارای تکنولوژی پیشرفته استفاده می شود. ساختار این بخش استحکام و مقاومت بسیار بالا و قابلیت عملکرد تحت فشار بالا و وزن پایین آن را به همراه دارد که کاربر حتی پس از چندین ساعت کار، احساس خستگی نخواهد کرد. 


شستشوی نمای ساختمان با دستگاه شیشه شور صنعتی


فیلتراسیون کارآمد

دستگاه های مکانیزه شستشوی نما و شیشه یا نماشوی ساختمان مجهز به یک واحد فیلتراسیون می باشد که وظیفه تصفیه آب و جداسازی املاح آن را بر عهده دارد. یکی از کارآمدترین انواع فیلترهای به کار رفته در دستگاه شیشه شور مخازن دارای بستر رزین می باشد. عبور آب از این بستر آب خالص و بدون املاح را برای شستشوی سطوح فراهم می آورد. استفاده از آب خالص روشی سازگار با محیط زیست می باشد که در آن از هیچگونه ماده شوینده شیمیایی استفاده نمی شود و پس از خشک شدن ردی از آب بر سطح باقی نخواهد ماند.برس شوینده با قابلیت تنظیم زاویه

برس های بکار رفته در سیستم های مدرن و با کیفیت شستشوی دستگاه نماشور ساختمان، از الیاف کاملا مقاوم و دارای طول عمر بالا تولید شده اند که علی رغم حذف هر نوع آلودگی از سطوح باعث ایجاد هیچ گونه خش و خراش بر روی آن ها نمی شوند. یکی دیگر از ویژگی های مهم این برس ها برخورداری از اتصالات با قابلیت تغییر زاویه می باشد که قادر است آلودگی ها را از روی نواحی دارای دسترسی دشوار نیز به خوبی برطرف نماید. 


اهمیت استفاده از دستگاه نماشور یا دستگاه شستشوی نمای ساختمان

نمای ساختمان ها اولین بخشی است که مراجعین، میهمانان و مشتریان شما با آن مواجه خواهند شد. توجه به این نکته متواند به شما در داشتن یک نمای موجه و تمیز در جلب رضایت اولیه مشتریان کمک کند. به علاوه جلوگیری از تجمع آلاینده ها در نمای ساختمان احتمال بروز خرابی در آن را کاهش داده و از هزینه تعمیرات و نگهداری آنها می کاهد. بدین ترتیب میتوان با سرمایه گذاری و خرید یک دستگاه نماشوی هزینه تعمیرات و خرابی نما را کاهش داد. آلودگی های محیطی، تغییرات آب و هوا، و گرد و غبار میتواند تاثیر منفی بر نمای ساختمان شما داشته باشد. باقی ماندن این آلاینده ها بر نمای ساختمان از جلوه و زیبایی نما کاسته و ظاهر کلی ساختمان را تحت تاثیر قرار میدهد.


برس شستشوی دستگاه شیشه شوی صنعتی


تحت تاثیر قرار دادن مشتریان و رهگذران یک استراتژی تشویقی برای ایجاد شوق در مراجعین و مشتریان می باشد. پس مهم است که از تمیز بودن و زیبایی ظاهر ساختمانتان اطمینان داشته باشید. شیشه شوی به روش های و شیوه های قدیمی خود فرآیندی زمان بر و پر هزینه است. از این رو بکارگیری دستگاه نما شوی فرایند نظافت نمای ساختمان را به شیوه ای اصولی، با هزینه پایین و ایمنی و کیفیت بالا به انجام برسانید.


مزایا و ویژگی های دستگاه نماشو یا دستگاه شستشوی نمای ساختمان

وجود سیستم فیلتراسیون در دستگاه نماشور ساختمان سبب شستشوی شیشه ها با آب خالص می شود و در نتیجه آن هیچ اثری از رد آب و لکه بر روی سطوح باقی نخواهد ماند، علاوه بر این استفاده از آب خالص میزان جذب دوباره آلودگی ها را کاهش می دهد. دستگاه نماشوی ساختمان با کاهش میزان مصرف مواد شوینده، دستگاه نظافت مکانیزه ای سازگار با محیط زیست به شمار می آید. تجهیزات مورد استفاده در دستگاه نما شور همانند دسته نظافتی و لنس های تلسکوپی از جنس آلومینیوم و یا کربن ساخته شده اند که وزن بسیار ایده آلی داشته و سهولت عملکرد در حین نظافت را برای کاربران فراهم می آورد.

کاهش خطر کار در ارتفاع، پایین آمدن هزینه های شستشوی پنجره ها و نمای ساختمان و همچنین کاهش احتمال بروز خرابی و نیاز تعمیرات نما از دیگر مزایای استفاده از دستگاه شیشه شور است.محصولات صنعتی اسکرابر صنعتی دستگاه جاروبرقی صنعتی کارواش صنعتی ترولی