1 2
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

واترجت صنعتی

واترجت صنعتی چیست ؟

نظافت صنایع و کارخانجات همانند محیط های خانگی و مراکز تجاری، از اهمیت بالایی برخوردار است. فرایند نظافت صنعتی، فعالیت های مختلف نظافتی در محیط صنایع، مراکز تجاری و کارگاه ها را شامل می شود که با استفاده از دستگاه های گوناگون سهولت اجرای آن برای کاربر فراهم میشود. دستگاه واترجت صنعتی از جمله تجهیزات مکانیزه نظافت است که فرایند شستشو و نظافت سطوح و تجهیزات به صورت صنعتی به شمار می آید. در توضیح ساده اینکه واترجت صنعتی چیست باید گفت که این دستگاه با دریافت آب از منبع بیرونی و تبدیل آن به آب فشار بالا، و استفاده از آن آلودگی های سرسخت را از سطح جدا کرده و آن را شستشو می دهد و تاثیر به سزایی در ارتقا کیفیت نظافت و سلامت محیط و تجهیزات دارد. استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مکانیزه هم چون خرید دستگاه کارواش صنعتی یا واتر جت صنعتی برای نظافت و شستشوی سطوح کف، دیوار ها و تجهیزات که امری ضروری در صنایع بوده و در عملکرد بهینه محیط صنعتی نقش دارد، با توجه به قیمت دستگاه واتر جت بهترین گزینه برای تامین نیاز های نظافتی محیط های صنعتی خواهد بود.


مجهز بودن دستگاه کارواش به بخش های مختلف به منظور ایجاد کیفیت بالا در فرایند نظافت اساس عملکرد دستگاه را تشکیل میدهد. پاشش آب با فشار قوی بر روی سطح آلوده، پیوند های شیمیایی و بین مولکولی ایجاد شده در بین ذرات آلاینده و سطح را سست نموده و در نتیجه سبب جدا شدن و حذف انواع آلودگی های سخت می گردد.

عکس معرفی بخش های واترجت صنعتی


قیمت واترجت صنعتی و پارامتر های تاثیر گذار در آن

ویژگی ها و پارامتر های مختلفی در قیمت دستگاه کارواش صنعتی و خرید دستگاه کارواش صنعتی تاثیر گذار هستند که از مهمترین بخش های این دستگاه مکانیزه به حساب می آیند. در خرید کارواش صنعتی فشار و دبی دو مشخصه اصلی دستگاه بوده و تعیین کننده میزان توانایی دستگاه واتر جت صنعتی در از بین بردن آلودگی ها می باشند. با بیشتر شدن فشار آب خروجی قدرت دستگاه واتر جت در حذف آلودگی افزایش می یابد و افزایش نرخ جریان (دبی) نیز سبب بالا رفتن سرعت عملیات شستشو و نظافت می شود. دستگاه های واتر جت صنعتی بسته به میزان فشار و دبی در انواع مختلف و مدل های متنوع از رده های خانگی گرفته تا دستگاه كارواش صنعتي در سطح تجاری و صنعتی و فوق فشار قوی تولید شده اند. این تنوع طراحی ساخت و قیمت واترجت کارواش صنعتی امکان استفاده از دستگاه شوینده فشار قوی صنعتی را در محیط های گوناگون جهت رفع نیازهای مختلف مشتریان به وجود می آورد. تنوع ویژگی ها و مشخصات این دستگاه مکانیزه بر قیمت واترجت صنعتی اثر گذار هستند و خرید واترجت صنعتی را برای مجموعه های مختلف به منظور اجرای فرایند نظافت امکان پذیر ساخته است.


شستشوی قطعات فلزی با دستگاه کارواش آب گرم ابراهیم

مزایای خرید دستگاه کارواش صنعتی

کارواش فشار قوی صنعتی یک ابزار کارآمد و ایمن بوده و کاربر با اطمینان و ایمنی کامل می تواند از این دستگاه در فرایند نظافت سطوح استفاده نماید. علاوه بر این رده های گوناگون دستگاه جت واش صنعتی آلودگی، جرم، رسوبات و ... را از میان بر می دارند بدون آن که کوچک ترین آسیبی به سطح اصلی وارد شود. خرید کارواش صنعتی یا دستگاه واتر جت فعالیت های سخت و دشوار نظافتی همچون لایه برداری، جرم بری، رسوب زدایی، زنگ بری، حذف رنگ های پوسیده، حذف آلودگی های چرب و روغنی و بسیاری دیگر از فرآیندهای نظافتی را به میزان قابل توجهی سهولت و سرعت بخشیده و نتیجه ای با کیفیت و بی نظیر بر جای می گذارد. کاهش در هزینه ها و افزایش بهره وری در کنار ارتقا کیفیت نظافت از جمله مزایای خرید دستگاه کارواش صنعتی و استفاده از دستگاه یا همان واترجت های صنعتی در نظافت می باشد.


عکس کاربردی دستگاه کارواش در شستشوی قطعات

کاهش هزینه های نظافت با خرید کارواش صنعتی

قیمت دستگاه واتر جت یکی از دغدغه های کاربران برای استفاده از شیوه های نظافت صنعتی کاهش هزینه های نظافت است. با این حال دستگاه های کارواش فشار قوی صنعتی در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت مانند شستشو با شلنگ و فشار معمولی آب، حجم کمتری از آب را برای شستشو استفاده کرده که موجب صرفه جویی در مصرف آب می گردند. علاوه بر این فشار تولید شده توسط دستگاه، كارواش صنعتي بدون نیاز به مواد شوینده توانایی لازم و کافی برای نظافت و از بین بردن آلودگی ها را دارا بوده و از این رو واترجت صنعتی یا دستگاه شوینده فشار قوی سازگار با محیط زیست می باشد. به علاوه سرعت عملیات نظافت با دستگاه های شوینده فشار قوی بسیار بالاتر از شیوه های سنتی بوده و تنها یک کاربر میتواند با استفاده از آن محدوده گسترده ای را نظافت کند. کاهش در تعداد نیروی خدماتی از یک سو و کاهش در مصرف آب، مواد شوینده و زمان لازم برای انجام نظافت و تناسب قیمت دستگاه کارواش صنعتی با قابلیت های آن، موجب کاهش چشم گیر هزینه ها و افزایش سود و بهره وری کسب و کار با خرید کارواش صنعتی می گردد.


شستشوی سطوح کف با کارواش صنعتی

ارتقا کیفیت نظافت با دستگاه کارواش

خرید واترجت صنعتی و استفاده از آن برای افزایش کیفیت و بهره وری نظافت میتواند از بزرگترین برتری ها و مزایای این دستگاه نظافت مکانیزه در مقابل نظافت دستی باشد. امکان تنظیم فشار در انواع دستگاه شوینده فشار قوی صنعتی دستی و انتخاب فشار عملیاتی مناسب با نوع آلاینده ها و جنس سطوح نظافتی، در کنار ارائه نظافتی موثر و با کیفیت مانع از ایجاد آسیب به سطوح نظافتی می گردد. از سوی دیگر استفاده از لنس ها و نازل های متنوع در دستگاه های شوینده فشار قوی یا جت واش صنعتی، امکان دسترسی و نظافت نقاط دور از دسترس را به راحتی برای کاربر فراهم نموده و موجب ارتقا کیفیت نظافت در مقایسه با شیوه های سنتی می شود. خرید دستگاه کارواش صنعتی و استفاده از آن با قیمت مناسب و بکارگیری تجهیزات جانبی مناسب میتواند شما را از کیفیت بالای نظافت بهره مند سازد و فرایند نظافت را به میزان زیادی ارتقا دهد. باید توجه داشته باشید که این ویژگی ها علاوه بر کیفیت نظافت، در قیمت دستگاه واتر جت صنعتی تاثیر گذار است.


عکس دستگاه کارواش صنعتی آب گرم

انواع مختلف دستگاه کارواش صنعتی

دستگاه کارواش صنعتی بر اساس ویژگی ها و قابلیت های دستگاه طبقه بندی می شود. این دستگاه بر اساس پارامتر هایی همچون فشار کاری، دمای آب خروجی و نحوه تامین انرژی دستگاه، در دسته بندی های مختلف قرار میگیرند و به کاربر اجازه میدهند در موقعیت های مختلف، بسته به نیاز خود، از بین انواع دستگاه کارواش، مناسب ترین گزینه را انتخاب کرده و در راستای اجرای فرایند نظافت صنعتی محیط مورد نظر به کار گیرد. از آن جایی که هر یک از دستگاه های کارواش فشارقوی صنعتی قابلیت ها، بازه فشار و دبی مخصوص به خود دارند، توجه به این تفاوت ها، قابلیت ها و ویژگی ها، تاثیر زیادی در قیمت دستگاه واترجت صنعتی داشته و اهمیت ویژه ای در کیفیت، سرعت و نتیجه عملیات نظافت با دستگاه كارواش صنعتي دارند. در هنگام خرید واترجت صنعتی توجه به دما، فشار و دبی آب خروجی دستگاه بسته به نوع عملیات نظافتی و میزان آلودگی و نحوه تامین انرژی کارواش صنعتی با توجه به شرایط محیط، عوامل تعیین کننده قیمت دستگاه کارواش است. به عبارت دیگر انتخاب دستگاهی با فشار نامناسب با نوع عملیات، یا توانایی لازم برای انجام عملیات را ندارد یا می تواند به سطوح هدف آسیب برساند.


خرید دستگاه کارواش صنعتی

دسته بندی دستگاه کارواش صنعتی بر اساس فشار کاری

از آن جایی که هر یک از دستگاه های کارواش فشارقوی صنعتی بازه فشار و دبی مخصوص به خود دارند، توجه به فشار و دبی دستگاه و نوع عملیات نظافتی، اهمیت ویژه ای در کیفیت و سرعت عملیات و قیمت دستگاه واترجت صنعتی دارند. معمولا دستگاه های واترجت صنعتی بر اساس میزان فشار تولیدی به دو دسته واترجت صنعتی فشار قوی و واترجت فوق فشار قوی تقسیم می شوند. دستگاه کارواش فشار قوی صنعتی برای انجام کلیه امور نظافتی چون شستشوی سطوح عمودی، افقی و ناهموار، رسوب گیری، جرم زدایی و خزه تراشی و مانند این ها مناسب بوده در حالی که واترجت های فوق فشار قوی در انجام عملیات های سنگین نظافتی هم چون تخریب بتن، رنگ بری و لایه برداری از روی سطوح هدف کارآیی ویژه ای دارند. اغلب دستگاه های واتر جت صنعتی مجهز به پیچ تنظیم فشار می باشند که امکان انتخاب فشار کاری مناسب با نوع عملیات را برای کاربر فراهم می نماید. قیمت واترجت کارواش صنعتی بر اساس فشار کاری متفاوت است، و شما به عنوان کاربر برای خرید واترجت صنعتی با در نظر گرفتن نوع سطح، فرایند نظافت و سختی آلودگی که با آن مواجه هستید، میتوانید دستگاه را با قیمت مناسب را انتخاب کنید.


واترجت های آب سرد یا کارواش صنعتی آب گرم؟

برای خرید کارواش صنعتی یکی از دسته بندی هایی که باید به آن توجه داشته باشید، طبقه بندی آنها بر اساس نوع دمای آب خروجی دستگاه است. دستگاه شوینده فشار قوی صنعتی بر اساس درجه حرارت آب خروجی به دو دسته واترجت آب سرد و کارواش آب گرم صنعتی تقسیم بندی می شوند که بر قیمت واترجت کارواش صنعتی اثر دارد. اغلب دستگاه های واتر جت صنعتی از نوع واترجت آب سرد می باشند، مدل های آب گرم دستگاه شوینده فشار قوی صنعتی که با عنوان دستگاه جت واش صنعتی آب گرم نیز شناخته می شوند، به منظور افزایش دمای آب خروجی مجهز به سیستم گرمکن هستند. از آن جایی که ورود آب با حرارت بالا به داخل پمپ کارواش، میتواند به دستگاه آسیب وارد کرده و عمر مفید دستگاه را کاهش دهد، سیستم گرمکن به صورت یکپارچه یا مجزا از دستگاه واتر جت، همواره بعد از پمپ قرار می گیرد.


گرمکن های به کار رفته در دستگاه های کارواش دستی و کارواش سیار، از نوع دیزلی یا الکتریکی می باشد. سیستم های گرمکن دیزلی كارواش صنعتي در مقایسه با انواع الکتریکی توانایی بالاتری در افزایش دمای آب دارند زیرا ساختار مشعل گرمکن استوانه ای شکل بوده و آب مدت زمان بیشتری در آن باقی می ماند، در نتیجه آب به اندازه کافی گرم می شود. اگر چه دستگاه های واتر جت صنعتی آب سرد از توانایی لازم و کافی برای انجام عملیات های نظافتی بر خوردار می باشند اما خرید دستگاه کارواش فشار قوی صنعتی و استفاده از واترجت های فشار قوی آب گرم صنعتی، کارایی ویژه ای در نظافت و از بین بردن آلودگی های چرب، روغنی و آلاینده های سخت دارند و به واسطه استفاده از آب با حرارت های بالا می توانند در فرایند های ضد عفونی سطوح نیز به کار روند. قیمت دستگاه کارواش صنعتی آب گرم از مدل مشابه آب سرد بالاتر می باشد.شستشوی آلودگی های عمیق با دستگاه واترجت صنعتی

تفاوت های واترجت صنعتی دیزلی و الکتریکی

یکی از دسته بندی های دستگاه واترجت صنعتی طبقه بندی این کارواش فشار قوی بر اساس نوع منبع تغذیه آن است. دستگاه كارواش صنعتي با دو نوع منبع تغذیه دیزلی یا بنزینی و موتور الکتریکی طراحی و تولید شده اند. دستگاه های واترجت صنعتی الکتریکی خود در دو مدل تک فاز و سه فاز ارائه شده اند. واترجت تک فاز یا دستگاه کارواش صنعتی تک فاز دسته ای از شوینده های فشار قوی هستند که نیروی محرکه موتور از برق تک فاز یعنی برق شهری و دستگاه های واترجت سه فاز یا دستگاه کارواش صنعتی سه فاز برای تامین نیروی محرکه آن ها بر 400 ولت مورد نیاز می باشد. تامین می شود. 


قیمت واترجت صنعتی سه فاز نسبت به دستگاه شوینده فشار قوی صنعتی تک فاز با توجه به توان و قدرت بیشتری که برای شستشوهای عمیق و صنعتی دارند، بالا تر است. دسته دیگری از کارواش صنعتی فشار قوی، واترجت یا کارواش بنزینی هستند. در این نوع دستگاه کارواش فشارقوی صنعتی موتور از طریق بنزین تامین انرژی می شود، از همین رو خرید کارواش صنعتی و به کارگیری این رده تجهیزات نظافتی در محیط هایی که به برق دسترسی ندارند، بسیار مناسب و ایده آل هستند. بهتر است از جت واش صنعتی بنزینی در فضای باز و یا دارای تهویه مناسب استفاده شود. با توجه به قیمت دستگاه واترجت صنعتی درنظر گرفتن این ویژگی ها هنگام خرید به منظور کاهش هزینه های نظافت راهکار مناسبی به شمار می آید.


خرید دستگاه کارواش صنعتی آبسرد

موارد استفاده از دستگاه کارواش در صنایع و مراکز تجاری

خرید کارواش صنعتی با توجه به قیمت واترجت کارواش صنعتی و به کار گیری آن در محیط های صنعتی و تجاری میتواند با افزایش کیفیت و سرعت نظافت فرایند نظافت کم هزینه تر و بهینه تری فراهم آورد. از سوی دیگر استفاده از این تجهیزات مکانیزه در نظافت در شستشوی ماشین آلات صنعتی کارکرد بهینه آنها را تضمین نموده و ایمنی کار با آن را افزایش خواهد داد. در مجموعه های تجاری شستشوی سطوح پارکینگ با استفاده از کارواش فشار قوی صنعتی باعث برطرف شدن لکه های چربی و رد لاستیک خودرو ها شده و جلوه زیبایی به محیط خواهد بخشید. خرید کارواش صنعتی و استفاده از آن در شستشو و نظافت خودرو نیز میتواند کیفیت مطلوبی بر جای گذارد. این دستگاه جت واش صنعتی با قدرت نفوذ آب پاشش شده و ایجاد دسترسی به نقاط مختلف خودرو آلودگی های آن را به طور کامل برطرف خواهد نمود.


تجهیزات جانبی و نازل های مختلف دستگاه واترجت صنعتی

استفاده از تجهیزات جانبی در دستگاه کارواش دستی یا کارواش سیار میتواند سهولت بیشتر کاربر حین کارکرد با دستگاه كارواش صنعتي را به همراه داشته باشد. قابلیت تجهیز شدن به نازل های گوناگون امکان انجام فرایند های متنوعی را برای کاربر فراهم می آورد. یکی از رایج ترین نازل ها در دستگاه واترجت صنعتی نازل تخت است که برای شستشو انواع سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به قیمت دستگاه واترجت صنعتی به کار گیری تجهیزات جانبی همچون نازل های دوار برای از بین بردن آلودگی های سخت تر میتواند سرعت فرایند نظافت شما را افزایش دهد و با پاشش آب به صورت چرخشی لایه آلودگی سطوح را با قدرت بالاتری جدا سازد. نازل سوزنی نازل خاصی است که برای انجام عملیات سنگین تر مانند برش دادن، تخریب بتن و ... به کار گرفته می شود. بهتر است پیش از خرید دستگاه کارواش فشارقوی صنعتی و تجهیزات جانبی آن و تناسب قیمت دستگاه کارواش صنعتی به نوع کاربرد و استفاده دستگاه در محیط مورد نظر توجه داشته باشید.سوالات متداول درباره دستگاه واترجت صنعتی


محصولات صنعتی سوییپر صنعتی دستگاه اسکرابر جاروبرقی صنعتی فرش شوی صنعتی