1 2 3
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

اسکرابر

اسکرابر صنعتی چیست ؟

اسکرابر یا زمین شوی صنعتی یک ابزار مکانیزه، حرفه ای و تخصصی جهت انجام شستشو و خشک کردن سطح زمین است که این دو عملیات را به طور هم زمان به انجام رسانده و اساس عملکرد دستگاه اسکرابر صنعتی یا دستگاه کفشوی بر پایه سامانه برس زنی، سامانه پاشش آب و مخازن جداگانه آب تمیز و آب کثیف استوار می باشد. برس ماشین کف شوی صنعتی با سرعت زیاد می چرخد و آلودگی های چسبیده به سطح زمین را جدا کرده و در همان زمان با حرکت دورانی برس، آب پاکیزه از مخزن آب تمیز بر روی سطح زمین پاشش می گردد.


اسکرابر یا زمین شوی صنعتی چیست


 هم زمان با فرآیند شستشو، آب کثیف و آلودگی های باقی مانده توسط تی لاستیکی تعبیه شده در قسمت عقب دستگاه اسکرابر برقی جمع آوری شده و از طریق سامانه مکش که شامل موتور مکنده و شیلنگ مکش است، به سمت مخزن آب کثیف فرستاده می شود و در نتیجه سطح زمین تمیز، درخشان و خشک خواهد شد. مزیت وجود مخازن مجزای آب تمیز و کثیف در ماشین کف شور صنعتی یا دستگاه کفشوی این است که این مخازن از ورود آب آلوده به چرخه شستشو و انتقال آلودگی از نقطه ای به نقطه دیگر جلوگیری می نمایند.

چرا باید از دستگاه اسکرابر صنعتی استفاده کنید؟

دستگاه کف شوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی شرکت ابراهیم در ابعاد و مدل های متنوعی طراحی و روانه بازار می شوند و همین امر موجب گشته که بتوان در بسیاری از محیط های مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، درمانی، ورزشی، صنعتی و... از دستگاه اسكرابر صنعتی جهت نظافت و شستشوی سطح زمین با هر جنس و نوعی از کف پوش استفاده نمود. در یک محیط امکان دارد به دلیل تراکم وسایل و تجهیزات قدرت مانور محیط پایین باشد و یا یک محیط گسترده باشد، برای همه این فضاها با هر قدرت مانور و وسعتی به دلیل تنوع در محصولات ارائه شده، می توان از دستگاه شستشوی کف یا دستگاه کفشور صنعتی بهره مند شد. بهره گیری از ماشین زمین شوی صنعتی مزیت های فراوانی به همراه دارد که از جمله آن می توان به افزایش سرعت شستشو، کاهش هزینه های مربوط به نظافت، افزایش قابل توجه کیفیت شستشو، کاهش مصرف آب، سازگاری با محیط زیست به دلیل کاهش مصرف مواد شوینده و .... اشاره کرد. به علاوه این دستگاه های مکانیزه کف شوی صنعتی از کاربری آسان برخوردار هستند و عموم کاربران قادر به استفاده از آن خواهند بود؛ هم چنین ساختار و کارکرد ماشین زمین شوی صنعتی کاملاً ایمن بوده و در محیط هایی با حساسیت بالای ایمنی و بهداشتی با اطمینان مورد استفاده قرار می گیرد.


 اسکرابر صنعتی دستی در گالری ماشین

قیمت اسکرابر صنعتی

قیمت اسکرابر تاثیر پذیرفته از عوامل بسیاری است که باید در هنگام خرید اسکرابر به آن ها توجه نمود. اسکرابر دستگاهی است که به منظور شستشوی مؤثر و با کیفیت سطوح کف طراحی و تولید گردیده و در محیط های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار مکانیزه نسبت به شیوه های دستی از صرفه اقتصادی و کیفیت بالاتری برخوردار بوده و همین امر بیش از پیش بر محبوبیت اسکرابر یا کفشوی صنعتی در صنایع و مشاغل گوناگون افزوده است. در کنار آن افزایش سرعت شستشو، کاهش مصرف آب و مواد شوینده، افزایش بهره وری نیروهای انسانی، افزایش بهداشت و ایمنی محیط کار و ... از دیگر مزیت های منحصر دستگاه زمین شوی صنعتی به شمار می آید. در هنگام خرید اسکرابر صنعتی و سایر تجهیزات نظافت صنعتی شاید در ابتدا قیمت اسکرابر یا زمین شوی صنعتی بالا به نظر برسد، اما با بررسی ویژگی ها و مزایای آن در خواهیم یافت که در طولانی مدت به میزان قابل توجهی از هزینه های فعالیت های نظافتی کاسته می شود.


نکات مهم هنگام خرید اسکرابر صنعتی

به منظور خرید اسکرابر صنعتی یا کف شور صنعتی علاوه بر قیمت کف شوی صنعتی همواره باید چند نکته را در نظر گرفت. به عنوان مثال ویژگی های محیطی بر انتخاب زمینشور صنعتی تاثیر مستقیم دارند و تعیین می کنند چه نوع دستگاهی برای آن محیط مناسب است. مساحت تحت نظافت، پهنای راهروها و مسیرهای محدود، دسترسی به پریز برق، میزان رفت و آمد، شدت آلودگی، جنس کفپوش ها و ... از مهم ترین عواملی هستند که در زمان خرید اسکرابر صنعتی علاوه بر قیمت زمین شوی صنعتی آن را در نظر می گیرند و متناسب با آن بهترین گزینه خریداری می گردد.


لیست قیمت اسکرابر های صنعتی ابراهیم

مدل تصویر مشخصات فنی دستگاه قیمت
پهنای نظافت (میلیمتر) ظرفیت مخزن (لیتر) کارایی تئوری (مترمربع بر ساعت) فشار برس (کیلوگرم)
اسکرابر سرنشین دار ARA80BM100


قیمت زمین شوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر

800 100 5600 50 تماس بگیرید
اسکرابر سرنشین دار ARA66BM70


قیمت زمین شوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر

660 70 3960 40 تماس بگیرید
اسکرابر دستی باتری دار RA55B40 New


قیمت زمین شوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر

550 40 2200 23 تماس بگیرید
اسکرابر دستی باتری دار ایرانی IR55B40


قیمت زمین شوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر

550 40 2200 23 تماس بگیرید
اسکرابر دستی کابلی ایرانی IR55K40


قیمت زمین شوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر

550 40 2200 46 تماس بگیرید
اسکرابر دستی کابلی RA55k40 New


قیمت زمین شوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر

550 40 2200 37 تماس بگیرید

تاثیر کارخانه تولید کننده بر روی قیمت اسکرابر

در مدل های مشابه، قیمت اسکرابر صنعتی که توسط برند های مختلف ارئه می شود، متفاوت است. بدون تردید محصولات تولید شده در کشورهای صاحب نام و صاحب صنعت هم چون آلمان از طراحی دقیق مهندسی برخوردار هستند و نسبت به تجهیزات اسمبل شده کیفیت و کارایی مطلوب تری دارند. کشور آلمان با در نظر گرفتن همه نیازها و شرایط کاری در محیط های صنعتی دستگاه هایی ارائه نموده است که هر چند قیمت کف شوی صنعتی در قیاس با دستگاه های مونتاژ بالاتر است، اما از مقاومت، طول عمر و کارایی بسیار بالایی بهره مند گردیده اند. بنابراین آلوده ترین سطوح کف را در سایت های صنعتی به خوبی شستشو می دهند در حالی که دوام و استحکام آن هم چنان حفظ خواهد شد. برای آن که خرید اسکرابر صنعتی یا خرید زمین شوی صنعتی با کاهش قیمت رو به رو باشد و در عین حال کیفیت بالایی نیز داشته باشد، محصول باکیفیت ایرانی تولید گردیده است و هم وطنان می توانند اطمینان حاصل نماید که با دانستن قیمت دستگاه اسکرابر صنعتی یا زمین شوی صنعتی خریدی مطمئن انجام داده اند.قیمت زمین شوی صنعتی


اسکرابر ها در چه مدل هایی تولید می شوند؟

سودمندی یک دستگاه کف شور و کارایی ماشین شستشوی کف در یک محیط معین، نه تنها به پهنای شستشو و ظرفیت مخازن آن، بلکه به مشخصه هایی همچون نوع هدایت، منبع تغذیه بستگی دارد و با انتخاب یک دستگاه کفشوی درست و مناسب می توان به سطح بهداشت مورد نظر دست یافت. بر این اساس می توان این دستگاه ها را بر اساس پارامترهای زیر تقسیم بندی نمود. نوع طراحی و ظرفیت دستگاه، بر قیمت اسکرابر تاثیر می گذارند.


انواع اسکرابر صنعتی از نظر نوع هدایت

نوع هدایت ماشین زمین شوی صنعتی یا ماشین کف شور غالباً بر ابعاد دستگاه کف شوی صنعتی ، پهنای شستشو و ظرفیت مخازن تاثیرگذار بوده و همچنین از لحاظ انرژی صرف شده توسط کاربر و بازده وی مهم می باشد. بر این اساس دستگاه زمین شور صنعتی به دو دسته اصلی تقسیم بندی می شوند

 • اسکرابر دستی
 • اسکرابر صنعتی سرنشین دار

این تقسیم بندی بر انتخاب دستگاه نظافتی صحیح و مناسب تأثیر بسیار مهمی دارد.


کفشوی صنعتی

اسکرابر دستی چیست؟

در این نوع کف شوی صنعتی یا دستگاه شستشوی کف، کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و ضمن حرکت دستگاه زمین شوی صنعتی را در جهت مورد نظر هدایت می نماید. مدل های دستگاه کفشور دستی معمولاً به صورت منسجم و با ابعاد فشرده طراحی و تولید می شوند و در نتیجه برای کاربرد در محیط های با وسعت کم و متوسط و کاربرد در فضاهایی همانند راهرو مناسب می باشند. طراحی فشرده این دستگاه کفشور صنعتی یا ماشین شستشوی کف، قابلیت مانور لازم را برای کاربرد دستگاه کفشوی در فضاهایی با تراکم بالای موانع محیطی همانند کلاس های درس و ... فراهم می نماید. از دستگاه های اسكرابر صنعتی دستی علاوه بر فضاهای کوچک در محیط های دارای وسعت بالا به عنوان مکمل برای دستگاه های اسکرابر خودرویی استفاده می شود.


کف شوی صنعتی مناسب محیط های اداری

اسکرابر سرنشین دار چیست؟

اسکرابر سرنشین دار یا کفشوی خودرویی مدل کارآمدی از ماشین کف شوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی است که در آن فضایی برای نشستن کاربر و هدایت دستگاه همانند یک خودرو در نظر گرفته شده است. میزان انرژی مصرف شده توسط کاربر و خستگی وی هنگام کاربرد اسکرابر خودرویی به حداقل رسیده و بازدهی وی به نحو چشمگیری افزایش می یابد. طراحی اسكرابر سرنشین دار امکان بهره گیری دستگاه از پهنای شستشوی وسیع تر و مخازنی بزرگ تر نسبت به مدل های دستی را فراهم می آورد. این رده از دستگاه های زمین شوی صنعتی معمولاً برای فضاهای دارای وسعت بالا مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شرایط یک محیط به گونه ای باشد که امکان بهره مندی از هر دو کف شوی صنعتی دستی و سرنشین دار وجود داشته باشد، به کارگیری دستگاه زمین شور سرنشین دار مقرون به صرفه تر و کارآمدتر خواهد بود.


زمین شوی صنعتی باتری دار سرنشین دار

رابطه ظرفیت کاری و قیمت اسکرابر صنعتی

دستگاه های اسکرابر یا زمین شوی صنعتی در مدل های بسیار متنوعی طراحی و ساخته شده اند تا امکان استفاده از آن ها در محیط های مختلف فراهم گردد. این تنوع در محصولات بر قیمت کف شوی صنعتی در زمان خرید زمین شوی صنعتی تأثیر گذار بوده و این پرسش به وجود خواهد آمد آیا افزایش قیمت بر افزایش کیفیت و کارایی دستگاه اثر دارد. مخازن و پهنای شستشوی بزرگ تر از جمله عواملی هستند که بر قیمت اسکرابر صنعتی می افزایند. با بزرگ تر شدن ابعاد کفشو ظرفیت کاری دستگاه نیز افزایش خواهد یافت؛ بنابراین محیط مورد نظر در مدت زمان کمتری شستشو خواهد شد و بالا بودن قیمت زمین شوی صنعتی هنگام خرید اسکرابر صرفاً به معنای هزینه زیاد نبوده و بهره مندی از یک دستگاه سازگار با شرایط محیطی، هزینه های جانبی را به شدت کاهش می دهد. با خرید زمین شوی صنعتی می توان دوره بازگشت سرمایه کوتاهی را انتظار داشت و هزینه صرف شده برای خرید اسکرابر صنعتی ، با کاهش مصرف آب، مواد شوینده و انرژی و افزایش سطح پاکیزگی و بهداشت محیط و هم چنین با افزایش میزان بهره وری نیروهای انسانی، در مدت زمان کوتاهی جایگزین خواهد شد.


انواع اسکرابر صنعتی از نظر منبع تغذیه

 • اسکرابر برقی
 • اسکرابر باتری دار
 • دستگاه کف شور دیزلی


خرید اسکرابر صنعتی و زمین شوی صنعتی با قیمت مناسب


اسکرابر برقی چه ویژگی هایی دارد؟

الکتریسیته یک منبع انرژی پاک و بدون آلودگی و قابل اطمینان می باشد که به دلیل سهولت دسترسی، هزینه مقرون به صرفه و عدم ایجاد هیچ گونه آلودگی غالباً به عنوان منبع تغذیه برای دستگاه کفشوی انتخاب می گردد. با توجه به این که دستگاه های اسكرابر صنعتی به طور معمول در محیط های سرپوشیده مورد استفاده قرار می گیرند، مشکلی از لحاظ ایجاد دود و آلودگی به وجود نخواهد آمد. موتورهای الکتریکی تأمین کننده انرژی مورد نیاز دستگاه های زمین شوی صنعتی یا کفشوی صنعتی، از طریق باتری یا اتصال مستقیم به جریان برق شهری نیروی مورد نیاز ماشین شستشوی کف را تامین می نمایند. بدین ترتیب ماشین کف شور الکتریکی خود به دو دسته کف شوی باتری دار و کف شوی برقی (کابلی) تقسیم می شوند. در دستگاه های باتری دار محدودیت کابل برق و لزوم دسترسی به پریز برق حذف شده است در مقابل این نوع دستگاه شستشوی کف به دلیل اتصال پیوسته به منبع برق مشکل اتمام شارژ باتری را نداشته و موتورهای الکتریکی قدرتمندتری در مقایسه با مدل های کف شوی صنعتی باتری دار مشابه داشته و امکان بهره گیری از سامانه های برس زنی و مکش قوی تر را فراهم می نمایند. با توجه به محیط و نوع کاربرد دستگاه های زمین شوی صنعتی دستی، امکان طراحی و تولید دستگاه کفشوی در هر دو ورژن کابلی و باتری دار وجود دارد. دستگاه های اسکرابر خودرویی به دلیل محدودیت در دسترسی به پریز برق در محیط های دارای وسعت بالا تنها به صورت مدل های باتری دار عرضه می شوند.


کفشور صنعتی برقی

منبع تغذیه اسکرابر دستی

دستگاه های کف شوی صنعتی دستی در مدل های اسکرابر باطری دار و برقی طراحی و تولید شده اند. هر یک از کفشوی های کابلی دارای مدل مشابه باتری دار هستند و با توجه به شرایط محیطی و امکانات پیش رو زمین شوی صنعتی مورد نظر انتخاب می گردد.


منبع تغذیه اسکرابر سرنشین دار

منبع تأمین انرژی ماشین زمین شوی صنعتی خودرویی همواره از نوع باتری است تا ماشین شستشوی کف یا دستگاه کف شور محدودیت های کابل برق را نداشته باشد و بتواند آزادانه در محیط حرکت نماید.


اسکرابرهای عمل کننده با سوخت فسیلی

در برخی موارد دسترسی به منبع الکتریکی وجود ندارد و همچنین بهره گیری از دستگاه کفشوی با قدرت بالاتر به خاطر حجم آلودگی الزامی است، برای رفع این نیاز که بیشتر در محیط های صنعتی مشاهده می شود، از ماشین های زمین شوی مجهز به موتورهای عمل کننده با سوخت های فسیلی همانند بنزین، دیزل و LPG استفاده می شود.


کف شور صنعتی باطری دار سرنشین دار مجتمع های تجاری

انواع اسکرابر صنعتی از نظر امکانات و مشخصه های ویژه

استفاده از ورژن های استاندارد دستگاه های کفشوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی شرکت ابراهیم در اغلب محیط ها به خوبی پاسخگوی نیاز نظافتی می باشد. اما اضافه شدن برخی امکانات و تجهیزات خاص به دستگاه کفشور صنعتی می تواند سودمندی این تجهیزات را هنگام کاربرد در محیط های ویژه افزایش دهد. این ویژگی ها، قابلیت ها و مشخصه ها، در تنوع قیمت کف شوی صنعتی یا اسكرابر موثر هستند که میتوانند در افزایش کیفیت عملکرد دستگاه نیز تاثیر گذار باشند. سه دسته مهم از ماشین کف شور دارای امکانات خاص عبارت اند از:


اسکرابر بیمارستانی

این رده از ماشین کف شوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی برای کاربرد در محیط های نیازمند، سطح بالای بهداشت طراحی و تولید شده اند. در تولید مخازن این دستگاه زمین شور از مواد آنتی باکتریال استفاده شده است و خاصیت ضد باکتری دستگاه یک ویژگی دائمی آن محسوب می شود. وجود افزودنی های آنتی باکتریال در ماده سازنده مخازن موجب از بین رفتن 99/9 % باکتری و میکروب ها ظرف مدت سه روز شده و از رشد و تکثیر عوامل بیماری زا جلو گیری می نماید. همچنین موتورهای به کار رفته در مدل های دستگاه کفشوی بیمارستانی به دلیل اهمیت آرامش در محیط هایی مانند بیمارستان ها، درمانگاه ها، سرای سالمندان و ... دارای عملکرد با سطح صدای بسیار پایین می باشد.


کف شوی دستی بیمارستانی


اثر طراحی و ساخت مکانیکی بر روی قیمت زمین شوی صنعتی

سهولت کاربری و تعمیر و نگهداری می تواند بر قیمت خرید کف شوی صنعتی و فروش اسکرابر تاثیر داشته باشد زیرا که برای کاربران استفاده آسان و خرابی کم یک اصل مهم به شمار می آید. اسکرابرهای صنعتی ساخت کشور آلمان از طراحی ارگونومیک بهره مند گردیده اند و کاربران به راحتی هدایت و کنترل دستگاه را در دست می گیرند. پایه طراحی این دستگاه ها مکانیکی می باشد و قطعات پیچیده الکترونیکی که خرابی و استهلاک زیاد، هزینه های سنگین تعمیر و نگهداری و کارکرد پیچیده دارند، در ساخت آن ها به کار نرفته است. سیستم های مکانیکی اسکرابر سهولت کارکرد، خرابی کم و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری را در پی دارند و خرید کف شوی صنعتی را یک سرمایه گذاری بهینه خواهد نمود.


اسکرابر مجهز به موتور جلوبرنده

در کف شوی صنعتی دستی در مدل های مختلف باتری دار یا برقی نیروی لازم برای حرکت رو به جلوی دستگاه کفشوی ، توسط چرخش برس و نیروی وارد شده از سمت کاربر تأمین می شود، اما تجهیز ماشین دستگاه کفشور صنعتی به موتور جلوبرنده قدرت حرکتی دستگاه را افزایش داده، موجب افزایش سهولت حرکت آن روی سطوح شیبدار و رمپ ها شده و خستگی کاربر را در هنگام کار با دستگاه کف شور کاهش می دهد. از طرف دیگر موتور جلو برنده سرعت حرکت دستگاه اسكرابر را ثابت نگه می دارد که در نتیجه سبب شستشوی یکنواخت و افزایش کیفیت تمیزی می شود. همچنین وجود موتور حرکتی در ماشین شستشوی کف، امکان تنظیم سرعت حرکت ماشین کف شوی صنعتی را فراهم نموده و کارایی دستگاه را افزایش می دهد.

کفشوهای بزرگ تر وزن بالاتری دارند و از همین رو جهت سهولت در حرکت رو به جلوی دستگاه سیستم جلوبرنده بر روی آن تعبیه گردیده است. بهره مندی از موتور جلوبرنده بر سرعت عمل، و سهولت کارکرد دستگاه می افزاید و به دلیل ثابت و یکنواخت ساختن حرکت اسکرابر سبب بهبود قابل توجه کیفیت شستشو می گردد. با توجه به مزیت های موتور جلوبرنده یعنی قدرت بالاتر، کارایی بهتر و هم چنین صرف انرژی کمتر توسط کاربر، وجود این سیستم بر قیمت زمین شوی صنعتی هنگام خرید و فروش اسکرابر صنعتی می افزاید.


زمین شوی صنعتی باتری دار

اسکرابر کم صدا

دستگاه های اسکرابر صنعتی کم صدا یا silent در مقایسه با مدل های مشابه استاندارد دارای عملکرد کم صداتری می باشند. در نتیجه امکان استفاده از این نوع دستگاه کفشوی در طول شبانه روز و ساعات کاری نیز وجود دارد. این دستگاه های زمین شوی صنعتی به ویژه برای کاربرد در محیط های آموزشی و اداری گزینه ای مطلوب به شمار می آیند.


ویژگی های یک اسکرابر صنعتی با کیفیت و سخت کار چیست؟

به طور کلی تمامی دستگاه های اسکرابر صنعتی یا ماشین کف شور صنعتی موجود در بازار از لحاظ بخش های تشکیل دهنده و نحوه عملکرد مشابه می باشند اما ویژگی های خاص دستگاه های اسکرابر صنعتی یا ماشین کف شور تولید شده توسط کمپانی های معتبر و شناخته شده، این ماشین زمین شوی صنعتی را از سایر مدل های مشابه متمایز می نماید. ویژگی های متمایز کننده یک زمین شوی صنعتی کارآمد عبارت اند از:


دستگاه اسکرابر صنعتی چیست

دارا بودن طراحی سخت کار صنعتی

دستگاه زمین شوی صنعتی برقی یا اسکرابر الکتریکی یا دیزلی یک ابزار نظافتی تخصصی است که به منظور استفاده روزانه و پیوسته در عملیات نظافت و شستشوی سطوح کف تولید شده است بنابراین طراحی اسکرابر صنعتی به شکل یک ابزار سخت کار و صنعتی دارای اهمیت بالایی می باشد. در دستگاه کفشوی صنعتی و سخت کار تا حد امکان از مکانیزم های عملگر مکانیکی به جای سیستم های الکترونیکی پیچیده و ظریف استفاده شده است در نتیجه میزان خرابی و استهلاک در این دستگاه ها پایین بوده و ماشین شستشوی کف دارای طول عمر بالایی می باشد. قیمت دستگاه کفشور صنعتی سخت کار نسبت به نمونه های معمولی و رایج تر آن بالا تر است، اما این تجهیزات میتوانند در موقعیت ها و شرایط کاری سنگین، عملکرد بهتری از خود به جا بگذارند. وجود مکانیزم های مکانیکی همچون اهرم های کنترل تی و برس نه تنها میزان خرابی و استهلاک ماشین زمین شوی یا اسكرابر را کاهش می دهد بلکه باعث افزایش سهولت کاربری می گردد به طوری که صفحه کنترل دستگاه کف شوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی سخت کار کاملاً ساده و قابل فهم بوده و کاربری با کمترین میزان مهارت و تجربه نیز به سادگی و پس از یک آموزش مقدماتی می تواند از دستگاه شستشوی کف یا زمین شوی صنعتی شرکت ابراهیم استفاده نماید.


کف شور صنعتی مناسب پارکینگ

اثر استاندارد بودن دستگاه بر روی قیمت اسکرابر

تجهیزات مکانیزه نظافت جهت حفظ بهداشت و نظافت محیط های گوناگون به کار می روند و بر اساس نوع کاربرد دستگاه استانداردهای مختلفی به آن ها تعلق می گیرد. همه دستگاه های کف شوی صنعتی از استاندارد بهداشتی برخوردار هستند که بر طبق آن همه اجزا و قطعاتی که نیاز به نظافت پیوسته دارند، به طور کامل و به آسانی در دسترس قرار می گیرند. به این ترتیب با خرید کف شوی صنعتی توانایی بالایی در شستشوی بهداشتی سطوح کسب خواهید نمود. علاوه بر این برخی از دستگاه های زمین شوی جهت استفاده در محیط هایی با حساسیت بهداشتی بالا نظیر بیمارستان ها و مراکز درمانی طراحی شده اند که از استاندارد ویژه ای با عنوان استاندارد یا آنتی باکتریال بهره مند گردیده اند. قیمت اسکرابر آنتی باکتریال نسبت به دیگر محصولات به دلیل داشتن توانایی حذف باکتری ها تا 99.9 درصد طی سه روز کاری، بیشتر می باشد. این ویژگی قیمت اسکرابر ابراهیم را تحت تاثیر قرار می دهد و بنابراین خرید زمین شوی صنعتی باید با توجه به ارزش دستگاه نسبت به قیمت کف شوی صنعتی انجام شود.


اسکرابر برقی

عملکرد مناسب بخش خشک کن

یکی از مهمترین مزایای استفاده از زمین شور صنعتی یا دستگاه کف شوی صنعتی انجام عملیات شستشو و خشک کردن سطوح کف به صورت همزمان است. بنابراین عملکرد مناسب تی و جمع آوری کامل آب و آلودگی باقیمانده توسط دستگاه کفشوی دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. همچنین وجود شاسی تی فولادی و چرخ های محافظ بر روی دستگاه شستشوی کف ضمن محافظت از تی در برابر ضربات خارجی موجب تماس کامل تی با سطح زمین و مکش کامل می شود.


دستگاه اسکرابر

سهولت دسترسی و نظافت آسان مخازن

مخازن ماشین کف شوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی پس از هر بار استفاده باید کاملاً تخلیه شده و به دقت مورد نظافت و شستشو قرار گیرند. عدم شستشو و تخلیه مناسب مخزن آب کثیف دستگاه کفشوی موجب باقی مانده آب و آلودگی در اتصالات و زوایای آن شده و در طولانی مدت خود تبدیل به یک عامل انتشار آلودگی می شود. بنابراین سهولت دسترسی به مخازن اسکرابر صنعتی یا ماشین کف شور صنعتی و امکان تخلیه و نظافت کامل آن ها دارای اهمیت بالایی می باشد. زمین شوی صنعتی شرکت ابراهیم سخت کار با ساختار مکانیکی به شکلی طراحی شده است که به راحتی می توان به بخش های داخلی ماشین شستشوی کف و مخازن دسترسی پیدا نمود، که این موضوع فرآیند تعمیر و نگهداری و نظافت مخازن را آسان می سازد.

شارژدهی باتری های دستگاه

برخلاف تجهیزاتی که در آن ها باتری تنها نقش استارتر را دارد در ماشین کفشور صنعتی یا کفشوی صنعتی باتری دار، باتری تنها تأمین کننده نیروی مورد نیاز برای عملکرد دستگاه کفشوی است. بنابراین کیفیت باتری در دستگاه اسکرابر شارژی بسیار مهم می باشد. بهترین نوع باتری های قابل استفاده برای دستگاه های زمین شوی صنعتی باتری های ژل هستند که بدون نیاز به سرویس و نگهداری بوده و دارای زمان شارژدهی بالا می باشند. مانور پذیری بالا تر و عدم وجود محدودیت حرکتی به علت وجود کابل برق، از مزیت ها و برتری های این رده زمین شوی نسبت به اسکرابر برقی می باشد. لازم به ذکر است که قیمت کف شوی صنعتی باتری دار در مقایسه با نمونه های برقی آن بالاتر بوده و عملکرد بهتری در محیط خواهند داشت.


خرید زمین شوی صنعتی


مزایای خرید اسکرابر صنعتی چیست؟

استفاده از دستگاه کف شوی صنعتی یا ماشین کف شور صنعتی در عملیات شستشوی کف دارای مزایای متعدد است که مهم ترین آن ها عبارت اند از:

 • افزایش کیفیت شستشو
 • افزایش سرعت شستشو
 • خشک کردن سریع سطوح کف
 • افزایش طول عمر کفپوش
 • افزایش سطح بهداشت محیط
 • حفظ سلامت کاربر
 • تناسب قیمت کف شوی صنعتی با ویژگی های عملکرد دستگاه و کاهش هزینه ها

ارتقای کیفیت و کاهش زمان فرآیند شستشو

هنگام استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی برس های دستگاه زمین شوی صنعتی همانند دستگاه پولیشر با بهره مندی از فشار و سرعت چرخش بالا به خوبی هر گونه آلودگی را از سطح جدا می نمایند. از سوی دیگر الیاف برس در خلل و فرج و شیارها و درزها نفوذ کرده و آلودگی ها را به نحو موثر از آن ها خارج می نمایند. همچنین وجود مخازن مجزا در دستگاه های اسکرابر صنعتی یا کفشور صنعتی از ترکیب شدن محلول شوینده و آلودگی جمع آوری شده جلوگیری کرده و مانع از انتقال آلودگی می شود. موارد ذکر شده در مجموع به افزایش کیفیت شستشوی کفپوش ها با دستگاه کفشور صنعتی کمک می نمایند. استفاده از دستگاه کفشوی برقی صنعتی یا زمین شوی برقی به عنوان یک ابزار مکانیزه به دلیل کیفیت بالای شستشو و عدم نیاز به صرف زمان زیاد در شستشوی سطوح کف، سرعت عملیات را به میزان قابل توجه در مقایسه با به کارگیری روش های سنتی افزایش می دهد.


دستگاه شستشوی زمین

حفظ کیفیت و بالا بردن طول عمر کفپوش

اسکرابر یا ماشین زمین شوی صنعتی به عنوان یک دستگاه نظافت صنعتی مهم و پرکاربرد انواع آلودگی های موجود بر روی سطح را به نحو موثر جدا و جمع آوری می نماید. در نتیجه عوامل کدر کننده و از بین برنده جلا و زیبایی کف پوش حذف می شوند. همچنین هنگام استفاده از دستگاه شستشوی کف ، مواد شوینده به میزان کم و کنترل شده بر روی سطوح کف پاشش می شوند که خود در حفظ کیفیت و سلامت کفپوش موثر است. جمع آوری کامل آب باقیمانده توسط دستگاه کفشور صنعتی نیز از باقی ماندن آن در درزها و شیارها و نفوذ به لایه های زیرین و مشکلات متعاقب جلوگیری می نماید. بدین ترتیب با استفاده از کفشوی صنعتی عمر کفپوش افزایش می یابد.


زمینشور صنعتی

ارتقای سطح بهداشت محیط و سلامت افراد

هنگام استفاده از دستگاه شستشوی زمین یا کفشوی سالن آلودگی به نحو مؤثر از محیط حذف شده و همچنین با جمع آوری کامل آب باقی مانده و آلودگی از حفرات و درزها و شیارها از انباشت آلودگی و تبدیل این نقاط به مرکز رشد و انتشار میکروب ها و باکتری ها جلوگیری می شود. سیستم برس زنی دستگاه کفشوی صنعتی یا ماشین کف شور صنعتی کمک می کند الیاف برس در میان درزها و بندهای سطوح نفوذ پیدا کند و آلودگی های قدیمی و به دام افتاده در این نواحی را جدا ساخته و از میان بردارد.
سوالات متداول درباره دستگاه اسکرابر