سوالات متداول


شرکت ابراهیم ارائه دهنده هر دو گروه از دستگاه های نظافت صنعتی و خانگی است. این شرکت بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه فروش و تولید دستگاه های نظافت صنعتی دارد و در طی سال های اخیر نیز محصولات خانگی متنوع و باکیفیتی را روانه بازار نموده است.

شرکت ابراهیم، انواع دستگاه های نظافتی ساخت ایران و برند های اروپایی مانند columbus آلمان و RCM ایتالیا را ارائه می نماید. این دستگاه های نظافت صنعتی شامل اسکرابر یا زمین شوی صنعتی، سوییپر صنعتی، جاروبرقی نیمه صنعتی و صنعتی، جاروی نظافت شهری، واترجت یا کارواش صنعتی، نماشوی، پولیشر صنعتی و ... می شوند.

در منو بالای سایت شرکت ابراهیم، دسته بندی محصولات همراه با برچسب کاربردی آنها درج شده است. در صورت آشنایی با محصولات نظافت صنعتی، می توانید از این بخش ها دستگاه مد نظر خود را پیدا کنید و برای دریافت قیمت، خرید دستگاه و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۷۱۸۴-۰۲۱ تماس برقرار نمایید. در غیر اینصورت، می توانید با همین شماره تماس حاصل نموده و درخواست ارزیابی نیاز های نظافتی مجموعه خود را ثبت نمایید. کارشناسان فروش شرکت ابراهیم بصورت حضوری به مجموعه تجاری، صنعتی یا ... شما مراجعه می نمایند و تجهیزات پیشنهادی را در قالب پیش فاکتور به شما ارائه می دهند.

همه دستگاه های نظافت صنعتی ارائه شده توسط شرکت ابراهیم دارای 1 سال گارانتی هستند به قطعاتی که تحت عنوان قطعات مصرفی شناخته می شوند، گارانتی تعلق نمی گیرد؛ هم چنین تجهیزاتی که به دلیل استفاده نامناسب و اشتباه، نوسانات برق، خطای اپراتور و یا ضربه های فیزیکی دچار آسیب شوند، شامل گارانتی نخواهند بود.


کارشناسان فروش شرکت ابراهیم همواره پاسخگوی درخواست های مشتریان گرامی هستند. این عزیزان می توانند با شماره تلفن ۸۷۱۸۴-۰۲۱ تماس برقرار نمایند و با توجه به شرایط محیطی، محدودیت ها، بودجه و سایر نکاتی که از سوی مشتریان ذکر می شود، دستگاه یا دستگاه های مناسب معرفی خواهد شد. در صورت لزوم و درخواست مشتری، کارشناسان در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و با بررسی دقیق شرایط تجهیزات مناسب را پیشنهاد می دهند. پس از انتخاب نهایی تجهیزات و تایید از جانب صاحب نظران مجموعه خریدار، محصول ارسال می گردد.

جهت خرید محصولات خانگی شرکت ابراهیم می توان با شماره ۸۷۱۸۵۱۱۱-۰۲۱ تماس برقرار نمود که طی آن محصول یا محصولاتی که مشتریان در نظر دارند، معرفی شده و در ادامه مشخصات فنی و قیمت آن ارسال می گردد. بر این اساس مشتریان گرامی می توانند دستگاه مناسب را انتخاب نموده و خرداری نمایند.

تمامی دستگاه های شرکت ابراهیم دارای یک سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش هستند. مشتریان گرامی جهت تعمیر و اورهال دستگاه ها و همچنین تهیه قطعات یدکی می توانند با شماره ۸۷۱۸۴-۰۲۱ تماس حاصل نموده و پس از تماس کارشناسان بخش خدمات پس از فروش در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست مشتریان عزیز رسیدگی می کنند. دستگاه ها برای تعمیر به مرکز خدمات پس از فروش شرکت انتقال می یابند، در غیر این صورت همکاران ما به صورت حضوری به محل مشتریان گرامی مراجعه نموده و نسبت به تعمیر دستگاه های نظافت صنعتی و تعویض قطعات آن اقدام می نمایند.

همه دستگاه های نظافت صنعتی ارائه شده توسط شرکت ابراهیم دارای 1 سال گارانتی هستند به قطعاتی که تحت عنوان قطعات مصرفی شناخته می شوند، گارانتی تعلق نمی گیرد؛ هم چنین تجهیزاتی که به دلیل استفاده نامناسب و اشتباه، نوسانات برق، خطای اپراتور و یا ضربه های فیزیکی دچار آسیب شوند، شامل گارانتی نخواهند بود.

شرکت ابراهیم تنها در فروش دستگاه های نظافتی مکانیزه فعالیت نمی کند و فراتر از این موضوع، تعمیر دستگاه نظافتی در مدل ها و برند های مختلف توسط متخصصین فنی این شرکت انجام می شود. بخش خدمات پس از فروش شرکت ابراهیم دارای فضایی با مساحت بیش از ۸۰۰۰ متر مربع است که از کارشناسان فنی و متخصصین زبده بهره می برد.

دستگاه های خریداری شده پس از خروج از انبار توسط وسایل نقلیه مناسب به محل مشتریان ارسال شده و جهت راه اندازی این محصولات نیز کارشناسان باتجربه اعزام می گردند. همچنین در صورتی که مشتریان خود تمایل داشته باشند، می توانند حضوری مراجعه نموده و تجهیزات را تحویل بگیرند.

مشتریان گرامی برای پیگیری سفارش های خود می توانند با شماره ۸۷۱۸۴-۰۲۱ تماس حاصل نموده و از وضعیت سفارش خود اطلاع یابند. تمامی خریدها به صورت سیستمی ثبت خواهد شد و به سرعت اطلاعات مورد نظر به خریداران محترم ارائه می گردد.

بله؛ تمامی ماشین آلات نظافت صنعتی شرکت ابراهیم هنگام تحویل به وسیله کارشناسان فنی از بسته بندی خارج شده و راه اندازی می شوند و آموزش های لازم در ارتباط با کارکرد، نحوه نگهداری و‌ نظافت دستگاه، ارائه خواهد شد و همچنین موارد ایمنی بیان می شود. در زمان تحویل و راه اندازی دستگاه دفترچه راهنمای دستگاه یا دستورالعمل استفاده از آن و کارت گارانتی معتبر به مشتریان ارائه می گردد.

بله، محصولات صنعتی و خانگی ابراهیم در محل شرکت در معرض نمایش قرار داده شده و مشتریان گرامی در صورت تمایل می توانند به شرکت مراجعه نموده و دستگاه ها را نزدیک ملاحظه نمایند.