سوالات متداول


کارشناسان فروش شرکت ابراهیم همواره پاسخگوی درخواست های مشتریان گرامی هستند. هم وطنان می توانند با شماره تلفن 87184-021 داخلی 1 تماس برقرار نمایند و با توجه به شرایط محیطی، محدودیت ها، بودجه و سایر نکاتی که از سوی مشتریان ذکر می شود، دستگاه یا دستگاه های مناسب معرفی گردیده و در صورت لزوم و درخواست مشتری، کارشناسان در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و با بررسی دقیق شرایط تجهیزات مناسب را پیشنهاد می دهند. پس از انتخاب نهایی تجهیزات و تایید از جانب صاحب نظران مجموعه خریدار، محصول ارسال می گردد.

از طریق تماس تلفنی با شماره 87184-021 داخلی 2 از هر کجای ایران می توانید با واحد خدمات پس از فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید. پس از تماس کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست مشتریان عزیز رسیدگی می کنند. دستگاه ها برای تعمیر به مرکز خدمات پس از فروش شرکت انتقال می یابند، در غیر این صورت همکاران ما به صورت حضوری به محل مشتریان گرامی مراجعه نموده و نسبت به تعمیر دستگاه های نظافت صنعتی و تعویض قطعات آن اقدام می نمایند

همه دستگاه هایی فروخته شده به مشتریان عزیز در کوتاه ترین بازه زمانی حداکثر تا 24 ساعت همراه با بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن ارسال می گردد، به علاوه دستگاه ها و تجهیزات به سراسر کشور ارسال خواهد شد و محدودیتی از لحاظ مسافت بین شهری وجود ندارد.

همه دستگاه های نظافت صنعتی ارائه شده توسط شرکت ابراهیم دارای 1 سال گارانتی هستند به قطعاتی که تحت عنوان قطعات مصرفی شناخته می شوند، گارانتی تعلق نمی گیرد؛ هم چنین تجهیزاتی که به دلیل استفاده نامناسب و اشتباه، نوسانات برق، خطای اپراتور و یا ضربه های فیزیکی دچار آسیب شوند، شامل گارانتی نخواهند بود.


شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم موظف است به مدت 15 سال خدمات پس از فروش خود را به مشتریان ارائه دهد. خدمات پس از فروش شامل تعمیر دستگاه ها و تعویض قطعات می شود و در هر ناحیه ای از کشور، مشتریان ما می توانند از این خدمات بهره برد.

دستگاه هایی که نیاز به تعمیر دارند، به کارگاه تعمیرات شرکت ابراهیم ارسال خواهند شد چرا که تجهیزات و امکانات کافی برای تعمیر دستگاه ها در این محل فراهم بوده و کارشناسان با سرعت و کیفیت بهتر می توانند به تعمیر دستگاه ها بپردازند. چنانچه امکان ارسال دستگاه به کارگاه از سوی مشتریان وجود نداشته باشد، کارشناس و یا تکنسین شرکت ابراهیم جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام می شود.