تجهیزات نماشوی

نمای ساختمان ها همواره در معرض آلودگی های گسترده و متنوعی قرار دارد. گرد و غبار و دوده نشأت گرفته از فعالیت کارخانه ها و اتومبیل ها، فضولات پرندگان و... تنها بخشی از آلودگی های تهدیدکننده نمای ساختمان ها می باشد. نادیده گرفتن این موارد می تواند علاوه بر تحت تأثیر قرار دادن جلوه ظاهری ساختمان، موجب کاهش عمر نمای ساختمان ها شود. در نتیجه بهترین راهکار از میان برداشتن این آلودگی ها با استفاده از دستگاه های تخصصی طراحی شده در همین زمینه می باشد. استفاده از دستگاه نمای شوی تخصصی یکی از این دستگاه ها است که با برخورداری از تجهیزات ویژه می تواند شست وشوی نمای ساختمان ها را به امری ساده و سریع تبدیل نماید. در ادامه به بررسی برخی تجهیزات نماشوی پرداخته می شود.


تجهیزات نماشوی

به طور کل یک دستگاه تخصصی شست وشوی نمای ساختمان و شیشه از بخش های زیر تشکیل شده است:


سامانه فیلتراسیون

آب فیلتر شده، خالص و عاری از هرنوع آلاینده نتیجه بهره مندی دستگاه، از سامانه فیلتراسیون می باشد. این بخش از نماشوی را می توان بستر اصلی شست وشوی سطوح بدون به جای ماندن لکه دانست. مجهز بودن سامانه فیلتراسیون به بستر رزین، املاح و آلودگی های آب ورودی را جدا نموده و در نتیجه کیفیت عملیات انجام شده را به نحو چشم گیری افزایش می دهد.


لنس ارگونومیک

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از دستگاه تخصصی شست وشوی نما ایمن بودن آن است. به این ترتیب که کاربر احتیاجی به قرارگیری بر روی داربست و یا نردبان نداشته و می تواند از سطح زمین به انجام عملیات بپردازد. لنس های ارگونومیک با قابلیت افزایش طول، امکان شست وشوی نما تا ارتفاع حدود 20 متری را فراهم می آورد. ساختار ارگونومیک و وزن کم این لنس ها امکان استفاده بدون خستگی را برای کاربر فراهم می آورد.


انواع برس و پد

از جمله مهم ترین تجهیزات نماشوی می توان به برس و پد اشاره نمود. این قطعات در تماس مستقیم با سطوح بوده و در کیفیت عملیات انجام شده نقش مهمی ایفا می کنند. در نتیجه استفاده از برس های مرغوب می تواند شست وشوی بی نقص تری را به همراه داشته باشد. مقاومت بالای الیاف برس ها طول عمر بالایی را برای این تجهیزات نماشوی به همراه آورده همچنین جنس الیاف به گونه ای طراحی شده که بدون ایجاد خط و خش بر روی شیشه به شستشو می پردازد، امکان اتصال با قابلیت تغییر زاویه، دامنه حرکتی گسترده تری را برای برس به وجود می آورد در نتیجه نظافت بخش های با دسترسی کمتر نطیر کناره های شیشه ها آسان تر می شود. به علاوه به دلیل قابلیت تعویض این تجهیزات می توان در صورت استهلاک پد مناسب دیگر جایگزین نموده و کیفیت شست وشو را حفظ کرد.

برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱