برس شستشو

برس شستشو - cleaning brush

برس شستشو یکی از تجهیزات جانبی پر کاربرد در دستگاه های واترجت صنعتی می باشد. استفاده از برس همراه با فشار بالای آب موجب افزایش توان نظافتی دستگاه واترجت در شستشو و نظافت آلاینده ها از روی انواع سطوح می گردد. این برس ها با اتصال به تفنگی دستگاه واترجت صنعتی امکان شستشو و نظافت انواع آلاینده های چسبیده به سطوح را به راحتی برای کاربر فراهم می نماید. از سوی دیگر استفاده از دسته بلند در برس ها امکان دسترسی و نظافت و شستشوی نقاط دور از دسترس را به راحتی امکان پذیر نموده و از این رو موجب افزایش چشمگیر در کیفیت نظافت می شود. الیاف این برس ها با بیرون کشیدن تمامی ذرات آلاینده نفوذ کرده در داخل خلل و فرج سطوح موجب افزایش کیفیت شستشو و نظافت می شوند. علاوه بر این استفاده هم زمان از برس و دستگاه واترجت موجب کاهش چشمگیر در انرژی مصرفی و زمان لازم برای نظافت می گردد.


برس شستشوی واترجت صنعتی


جنس برس شستشو واترجت صنعتی

از آنجایی که برس های شستشو در تماس مستقیم با آب و مواد شوینده قرار دارند، به منظور افزایش عمر مفید و ممانعت از زنگ زدگی از مواد مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی در ساختار بدنه آنها استفاده شده است. الیاف این برس ها بسیار نرم و لطیف بوده و از این رو بدون ایجاد آسیب بر روی سطوح تمامی آلاینده ها را از محیط حذف می نماید. این برس ها برای شستشویت انواع سطوح مانند وسایل نقلیه، دیوار قابل شستشو، خودرو و بسیاری سطوح دیگر قابل استفاده می باشد.


برس کارواش صنعتی


کاربرد برس شستشو

برس های شستشو برای شستشو و نظافت انواع آلاینده ها از روی بدنه خودرو ها، دیوار های بیرونی ساختمان، مبلمان فضای باز و حصار ها کارآیی ویژه ایی دارند. الیاف نرم این برس ها بدون ایجاد خش بر روی سطوح تمامی آلاینده ها را از داخل خلل و فرج و منافذ بیرون کشیده و موجب ارتقا کیفیت نظافت می گردد. افزایش سرعت نظافت از دیگر مزایای استفاده از برس شستشو همراه با دستگاه واترجت صنعتی می باشد.