سایر تجهیزات واترجت

سایر تجهیزات واترجت - other accessories

تجهیزات واترجت صنعتی طیف گسترده ای از تجهیزات جانبی و همراه کاربردی برای این دستگاه را شامل می شوند. بجز انواع نازل ها، لنس ها، تفنگی، برس و شلنگ، تجهیزات دیگری هم هستند که در این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند. بعضی از این تجهیزات مانند سایر تجهیزات کاربردی واترجت افزایش بازدهی دستگاه و کارایی آنرا موجب شده و بعضی دیگر برای عملکرد بهینه دستگاه ضرورت دارند. فیلتر ورودی آب، شلنگ جمع کن خودکار، محافظ نازل برای جلوگیری از پاشش آب و نگهدارنده تجهیزات دستگاه از جمله این تجهیزات واترجت هستند.
معرفی دیگر تجهیزات واترجت

نگهداری تجهیزات همراه دستگاه شامل لنس و نازل در محل نگهداری دستگاه یکی از دغدغه های مهم دارنده واترجت صنعتی می باشد. نگهدارنده تجهیزات بر روی دیوار نصب می شود و کاربر به کمک آن قادر است تا تجهیزات اضافی مانند لنس، شلنگ و نازل ها را در هنگام عدم استفاده بر روی آن آویزان کند. طراحی نگهدارنده تجهیزات کرنسله به زیبایی انجام شده تا کاربر از تمامی بخش های آن استفاده نماید. محافظ نازل با ظاهر مخروطی شکل یکی دیگر از تجهیزات واترجت صنعتی به شمار می آید. این محافظ از پاشش آب پر فشار به سمت اطراف و افراد حاضر در محیط جلوگیری می نماید. آب ورودی دستگاه واترجت قبل از ورود به پمپ فیلتر می شود. بنابراین فیلتر آب بخش مهم این دستگاه است که در صورت آسیب و عدم کارایی باید تعویض شود. شلنگ جمع کن خودکار از دیگر تجهیزات واترجت است که بعد از پایان کار با دستگاه با زدن یک دکمه آن می توانید شلنگ را به راحتی جمع کنید.
مزایای استفاده از تجهیزات واترجت صنعتی

تجهیزات واترجت صنعتی مزایای متعددی را برای کاربر دستگاه فراهم می آورند. بعضی از تجهیزات مانند فیلتر آب و اتصالات جزء قطعات یدکی به حساب آمده و جایگزینی آنها برای کارکردن صحیح واترجت ضرورت دارد. برخی دیگر مانند نازل و لنس ها افزایش کارایی و بازدهی دستگاه را به همراه دارند. سایر تجهیزات واترجت مانند شلنگ جمع کن خودکار نیز جنبه افزایش سهولت کار با دستگاه را داشته و ایمنی بیشتری را فراهم می آورند.