برس پولیشر

برس پولیشر - single disk machine brush

در صنعت حفظ و نگه داری از سطوح کف استفاده از دستگاه های پولیشر صنعتی بسیار رایج است چرا که با از بین بردن خلل و فرج سطح و جلادهی به آن، علاوه بر زیباسازی بر طول عمر کفپوش می افزاد. نوع برس نصب شده بر روی دستگاه اهمیت بسیار زیادی دارد و در صورتی که برس متناسب با جنس سطح انتخاب نگردد، به کفپوش آسیب وارد خواهد شد. به همین منظور پیش از شروع به هر اقدامی، ابتدا باید نوع کفپوش، ویژگی ها و میزان حساسیت آن بررسی و سنجیده شود. به عنوان مثال سنگ، سرامیک، مرمر، اپوکسی، بتن، کاشی و ... هر یک دارای مشخصات منحصر به فردی هستند که می توانند تعیین کننده اصلی نوع عملیات نظافت باشند.


برس پولیشر


شستشو با برس پولیشر

انواع برس پولیشر جهت به انجام رسیدن برنامه های مختلف نظافت صنعتی طراحی و تولید شده اند که به همراه دستگاه های پولیشر صنعتی قابل استفاده هستند. برس ها از نوع نرم، استاندارد و زبر می باشند که برس های نرم برای شستشوی سطوح حساس و آسیب پذیر، برس استاندارد برای کفپوش های متداول و برس زبر جهت شستشوی سطوح سخت و خشن مورد استفاده قرار می گیرند. برس پولیشر اغلب در زمان هایی کاربرد دارد که هدف شستشوی سطح باشد.

برس پولیشر با سرعت مناسب به صورت دایره ای و در یک جهت می چرخد و با تماس با سطح زمین آلاینده ها را از سطح می زداید. سرعت چرخش برس به طور مستقیم بر عملکرد دستگاه و نحوه نظافت تاثیر می گذارد و این سرعت به طراحی دستگاه بستگی دارد. پولیشرهای با سرعت چرخش برس کمتر زمان طولانی تری برای شستشو و تمیز نمودن سطح دارند. هم زمان با روشن شدن موتور برس و شروع چرخش آن، آب یا محلول شوینده نیز بر روی برس و سطح پاشش شده که در نتیجه آن عملکرد برس پولیشر و به طور کلی دستگاه بهبود یافته و شستشوی فوق العاده را رقم می زند.


تجهیزاتی یافت نشد . !!