چربی زدا و جرم زدا

چربی زدا و جرم زدا - degreasers

شوینده ها انواع مختلفی دارند و به کارگیری آنها در موارد مناسب، افزایش سطح کیفیت نظافت را تضمین خواهد نمود. یکی از دسته بندی های مواد شوینده چربی زدا ها هستند. این مواد شوینده در نظافت انواع آلودگی های چرب قابل استفاده بوده و میتوان از آنها برای نظافت تجهیزات و ماشین آلات صنعتی نیز استفاده نمود. چربی زدا ها و جرم زدا ها با توجه به مواد شیمیایی به کار رفته در آنها قابلیت و توانایی حل کردن انواع مختلف آلودگی های چرب و پاک کردن جرم های سرسخت را دارند.

چربی زدا ها یکی از موثر ترین راهکارهای نظافت تجهیزات و ماشین آلات صنعتی هستند. در حالی که اکثر مواد شوینده در نرم نمودن آلودگی ها برای سهولت برطرف نمودن آنها ساخته شده اند، چربی زدا ها برای حل نمودن و از بین بردن انواع آلودگی های چرب طراحی شده اند. استفاده از این مواد شوینده در نظافت تجهیزات و سطوح علاوه بر فراهم آوردن نظافت آنها، ایمنی حین کارکرد این ماشین آلات را تضمین خواهد نمود. از سوی دیگر تجهیزات تمیز و ایمن، قابلیت کارکرد بهینه و تولید محصولات با کیفیت را دارند.




نکات به کار گیری مواد شوینده چربی زدا و جرم گیر ها

1. بدانید که چه زمان از مواد چربی استفاده کنید. در بسیاری از موارد، یک تمیز کننده همه کاره میتواند نظافت سطوح را به طور کامل انجام دهد. از چربی زدا ها در از بین بردن آلودگی های چرب و سرسخت تاثیر بالایی داشته و میتوانند کیفیت پاک کنندگی بهینه ای ارائه دهند.

2. از ترکیب نمودن مواد شوینده دیگر با شوینده های چربی زدا جدا خودداری نمایید. این محصولات به طور دقیق و در آزمایشگاه ها طراحی و تولید شده اند. پس بهتر است قبل از مخلوط نمودن این مواد شوینده با سایر شونده ها با مشاورین مجرب در این خصوص مشورت نمایید تا از بروز آسیب در دستگاه، یا احتمال ایجاد مشکلات سلامت برای افراد جلوگیری نمایید.

3. اغلب مواد شوینده جرم زدا و چربی زدا سریع عمل می کنند، با این حال بهتر است بعد از اعمال آنها بر سطح اجازه دهید برای چند دقیقه بر سطح ساکن شوند تا شوینده به طور کامل در عمق آلودگی نفوذ نموده تا تاثیر گذاری بهتری بر نظافت سطوح کسب نمایید.

4. حین استفاده از مواد شوینده چربی زدا در صورتی که از تجهیزات و دستگاه های نظافت مکانیزه استفاده نمیکنید، لباس محافظ بپوشید. استفاده از دستکش در هنگام نظافت با چربی زدا و جرم زدا ضروری است. بهتر است حین کار با این شوینده های شیمیایی از تجهیزات کامل محافظتی (دستکش، لباس و عینک مخصوص) استفاده نمایید.

5. از پاک کننده ها و چربی زدا های دارای تاییدیه استاندارد استفاده نمایید. این دسته از چربی زدا ها با توجه به موارد زیست محیطی طراحی شده اند و برای کاربرد در محیط های بسته و فضا های داخلی محوطه ها مناسب سازی شده اند.

6. در هنگام استفاده از مواد شوینده چربی زدا در دستگاه های و تجهیزات نظافت صنعتی همچون اسکرابر ها از سازگاری این مواد شیمیایی با ساختار و دستگاه مورد استفاده در نظافت مطمئن شوید. استفاده از مواد شوینده نامناسب میتواند به دستگاه نظافت مکانیزه اسکرابر آسیب وارد نماید.

7. در هنگام نظافت سطوح کف با استفاده از شوینده های چربی زدا توصیه میشود از اسکرابر یا زمین شوی صنعتی استفاده شود. این امر به دلیل جدا بودن مخازن آب تمیز و آب آلوده در این دستگاه است که از استفاده آبی که با آلودگی ها مخلوط شده در حین نظافت جلوگیری شود.




موارد کاربرد شوینده های چربی زدا و جرم زدا

در مواردی که نظافت سطوح صنعتی آغشته به آلودگی های چرب در میان باشد استفاده از مواد شوینده چربی زدا راه کاری مناسب و بهینه می باشد. از این مواد شوینده میتوان در مواردی همچون نظافت آشپزخانه های صنعتی، شستشوی ماشین آلات و دستگاه ها، نظافت سطوح و کف پوش ها در سالن های تولید و سایر موارد نظافت از این قبیل استفاده نمود.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

دسترسی سریع به محصولات