Columbus

Columbus

یکی از باسابقه ترین تولیدکنندگان اروپاپی در حوزه تجهیزات نظافت صنعتی، کمپانی Columbus آلمان می باشد. این کمپانی پیشرو در سال 1926 تأسیس گردید و با عرضه یک پولیشر دارای قابلیت مکش بعنوان نخستین محصول خود، توجه بازارهای جهانی را به خود جلب نمود. نوآوری و خلاقیت Columbus در تولید دستگاه های مکانیزه نظافت و شستشو به ویژه دستگاه های اسکرابر منجر به کسب جایزه بهترین طراحی توسط این کمپانی در سال 1976 برای تولید اسکرابر اتوماتیک گردید. تجربه و تخصص 90 ساله کمپانی Columbus در حوزه نظافت صنعتی و تجهیزات مرتبط با آن باعث شده است که امروزه محصولات این کمپانی معتبر به ویژه انواع مدل های اسکرابر دستی و خودرویی آن به سرتاسر جهان صادر شوند.


ویژگی محصولات تولیدی برند Columbus

در تولید دستگاه های اسکرابر و کف شوی این کمپانی مصرف حداقل مواد و استفاده بهینه از انرژی مورد توجه قرار گرفته است. بعنوان مثال اسکرابرهای این کمپانی تا حد امکان بصورت فشرده و منسجم طراحی و تولید شده اند. مخزن آب تمیز در این اسکرابرها محفظه قرارگیری باتری را در برگرفته و موجب کاهش فضا و وزن دستگاه گردیده است.همچنین چرخ دنده های کم اصطکاک بکار رفته در تولید آنها، نیازمند انرژی کمی برای انتقال توان مورد نیاز به موتورهای جلوبرنده و برس ها می باشند. در تولید این اسکرابرها تا حد امکان از موادی همانند پلی اتیلن، استیل و المان های الکترومکانیکی استفاده شده است. تمامی این مواد و اجزاء مکانیکی به سهولت قابل بازیافت می باشند. برس های اسکرابر تولید شده توسط Columbus دارای الیاف مقاوم و بافت دار می باشند. این الیاف در سرتاسر سطح برس قرار گرفته اند. بدین ترتیب الیاف برس بخش وسیع تری از سطح را پوشش داده و همچنین آب و محلول شوینده را بصورت کاملا یکنواخت توزیع می نمایند. بعلاوه، حلقه خارجی الیاف کاملا متراکم بوده و همواره میزان کافی از محلول شوینده را حتی در شرایط کم بودن آب، داخل برس حفظ می نماید. علاوه بر ویژگی های فنی دستگاه های تولید شده توسط این برند آلمانی، سازگاری دستگاه ها با محیط زیست موجب محبوبیت برند columbus شده است: مواد استفاده شده در تولید دستگاه ها قابل بازیافت هستند و الیاف برس ها و سیستم کلی دستگاه ها موجب کاهش مصرف آب و مواد شوینده خواهند شد.


محصولات تولیدی برند Columbus

این برند آلمانی محصولات متنوعی را تولید می کند که مهم ترین و شناخته شده ترین آن ها، دستگاه های اسکرابر صنعتی می باشد. کارخانه کلمبوس آلمان بجز دستگاه های اسکرابر مواردی از قبیل جاروبرقی، پولیشر، تجهیزات جانبی و... را نیز تولید می کند که همگی از کیفیت بالایی برخوردارند. اسکرابر، پولیشر، جاروبرقی تجاری و صنعتی و... تولید شده توسط برند columbus آلمان در رده های متفاوتی طراحی و به بازار عرضه شده است تا با توجه به محیط تحت نظافت و شرایط سطوح، بهترین دستگاه انتخاب و استفاده شود.