MotorScrubber

MotorScrubber

کمپانی MotorScrubber یکی از بزرگ ترین شرکت های مستقل در زمینه تولید و تأمین تجهیزات نظافت صنعتی در بریتانیا است و دارای صادرات و واردات در سطح وسیع در سرتاسر جهان می باشد. در ماه آگوست سال 2015 شرکت موتور اسکرابر توسعه قابل توجهی یافت که نتیجه آن تولید بهترین محصولات و ماشین آلات نظافتی بدون سیم بود.

دستگاه های اسکرابر چند منظوره باتری دار جهت نظافت سطوحی که دسترسی به آن ها دشوار بوده، طراحی و ساخته شده است. این دستگاه ها مجهز به یک موتور با گشتاور بالا هستند که امکان نظافت، شستشو و پرداخت فوق العاده سطوح مذکور را فراهم می آورد. دستگاه اسکرابر چند منظوره وزن بسیار مناسبی داشته و با سهولت استفاده و جا به جا می گردد. جا به جایی این وسیله بی نهایت آسان بوده و در مکان های گوناگون برای نظافت راه پله، استخر، دیوار و دیگر قسمت های با دسترسی محدود مورد استفاده قرار می گیرد.

اسکرابر چند منظوره صد در صد ضد آب بوده و به عنوان مثال به منظور شستشوی دیواره های یک استخر می توان آن را به طور کامل در آب فرو برد و به دلیل داشتن ولتاژ بسیار کم هیچ گونه خطر برق گرفتگی و ایجاد شوک در پی ندارد. دستگاه اسکرابر چند منظوره تولید کمپانی MotorScrubber دارای دسته ای با طول مناسب و ارگونومیک می باشد. نیروی محرکه این دستگاه به وسیله باتری تأمین می شود و به این وسیله قدرت مانور دستگاه افزایش می یابد. هم چنین باتری درون یک کوله پشتی قرار گرفته و به دلیل داشتن وزن مناسب کاربر آن را به آسانی بر پشت خود حمل می کند.

بر روی اسکرابر چند منظوره برس با زبری متوسط، پد و پد هولدر نصب می گردد و متناسب با شرایط انتخاب خواهند شد. شرکت MotorScrubber با بهره مندی از خلاقیت و نوآوری و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته اقدام به ساخت تجهیزاتی نموده است که فرآیند شستشوی سطوح با دسترسی سخت را بهبود و سرعت می بخشد و نیاز به انجام فعالیت های فیزیکی را برای نظافت سطوح از میان بر می دارد.

MotorScrubber موتوراسکرابر محصولات