Santoemma

Santoemma

شرکت سانتوئما یکی از برترین طراحان و سازندگان تجهیزات نظافتی، از سال 1980 میلادی در عرصه تولید دستگاه های نظافتی حرفه ای فعالیت داشته و در شهر میلان ایتالیا قرار دارد. این کمپانی دارای بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید دستگاه های تخصصی شستشو و شوی فرش، موکت و مبل می باشد و به دلیل برخورداری از کیفیت بالا، طول عمر بالا و سهولت کاربری به شهرت جهانی رسیده و امروزه شاهد صادرات آن به اقصی نقاط جهان هستیم. محصولات این شرکت مانند مبل شوی و فرش و موکت شوی از طریق نمایندگی های مجاز در سرتاسر دنیا به فروش می رسد. دستگاه های کمپانی Santoemma کارآمد، قابل اعتماد و دارای طول عمر بالایی هستند. از جمله ویژگی های منحصر به فرد این شرکت، کیفیت و قدرت بالای دستگاه ها، سهولت تعمیر و نگهداری، تحویل به موقع محصولات و خدمات و فراهم سازی قطعات یدکی با قیمت پایین و در زمان کم می باشد.

فرش و موکت شوی های شرکت Santoemma برای شستشوی انواع مختلف فرش و موکت با وسعت متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. عمیق ترین آلودگی ها توسط این فرش شوی ها از الیاف فرش بیرون کشیده شده تا شبیه یک فرش نو و جدید به نظر بیاید. دستگاه های فرش شوی شرکت سانتوئما زمان خشک شدن فرش را به حداقل رسانده به طوری که یک ساعت بعد از عملیات نظافت و مکش آب، فرش به طور کامل خشک می شود. نظافت برس های آن ها به سادگی صورت گرفته و کاربر به دلیل وزن مناسب دستگاه ها و قابل تنظیم بودن دسته آن، به سهولت به امر شستشوی فرش می پردازد. همچنین با توجه به کیفیت بالای دستگاه و انجام عملیات در یک مرحله عبور از هر مکان، نسبت به دیگر فرش شوی ها تا 75 درصد در مصرف آب صرفه جویی می شود.

شرکت Santoemma چند مدل دستگاه مبل شوی را تولید نموده که برای شستشوی مبل و صندلی و حتی فرش استفاده می شود. این دستگاه ها، فوم را به طور فشرده و غلیظ به سطح پاشیده و بدون آسیب به مبل آن را تمیز می نماید. قدرت مکش بالای آلودگی ها و در نتیجه خشک شدن سطح در مدت زمان کم از مزایای مبل شوی شرکت سانتوئما می باشد.


ویژگی های محصولات Santoemma

دستگاه های تولید شده در کمپانی سانتوئما دارای ویژگی هایی هستند که آن ها را از سایر برندها و محصولات متمایز می سازد :


تنوع محصول فرش و موکت شوی کمپانی Santoemma

شرکت Santoemma طیف گسترده ای از دستگاه های تخصصی شستشوی فرش و موکت را ارائه می دهد که به واسطه آن ها مشکلات نظافت و شستشوی فرش و موکت در محیط های گوناگون مرتفع می گردد. همه محصولات تولید شده برای این فرآیند، از کیفیت، کارایی و دوام بالایی برخوردار هستند.


سیستم اسپری مکش دستگاه های فرش و موکت شوی

عملکرد دستگاه های فرش و موکت شوی Santoemma از سیستم برس زنی مکانیزه و سیستم اسپری – مکش تشکیل شده است و این دو در کنار یکدیگر کارایی عالی دستگاه ها را رقم می زنند. با استفاده از سیستم برس زنی الیاف فرش و موکت شستشو می شود و آب و محلول شوینده مصرف شده به همراه آلودگی های جدا شده از سطح توسط سیستم مکش به طور مستقیم به مخزن آب کثیف دستگاه انتقال پیدا می کند. ترکیب شستشوی مکانیزه و مکش، آلودگی ها را از عمق الیاف خارج می کند و به شستشوی عمیق فرش و موکت منتهی می گردد. سیستم مکنده دستگاه های فرش و موکت شوی کمپانی Santoemma به اندازه ای قدرتمند است که در مقایسه با محصولات مشابه موجود در بازار، امکان جمع آوری آب و آلودگی را 50 درصد افزایش می دهد و به همین دلیل می توان بیش از 90 درصد محلول شوینده را بر روی فرش و موکت پاشش نمود.


ساختار محصولات تولیدی کمپانی Santoemma

دستگاه های فرش شوی و مبل شوی ساخته شده توسط شرکت Santoemma ایتالیا به بدنه ای از جنس پلی اورتان غنی شده تجهیز گردیده اند که سبب افزایش طول عمر مفید و مقاومت دستگاه می شود. بر روی دستگاه های فرش و موکت شوی برس یا برس های غلطکی قرار دارد که قدرت شستشو را افزایش می دهد و در عین حال به الیاف فرش و موکت آسیبی نمی رساند. این دستگاه ها در مدل های تک برس و یا دو برس قابل ارائه هستند. منبع تغذیه همه دستگاه های فرش و موکت شوی و مبل شوی تولید شده توسط این شرکت، به وسیله باتری و یا اتصال مستقیم به شبکه برق شهری تامین می گردد.