Sibilia

Sibilia

کمپانی Sibilia ایتالیا از زمان تأسیس خود در 1936 بعنوان یکی از مهم ترین تولیدکنندگان دستگاه های مکنده و جاروبرقی صنعتی در جهان، شناخته می شود. این کمپانی پیشرو در سال 1947 با ساخت یک کارخانه ریخته گری چدن در مسیر فعالیت صنعتی خود تجدید نظر نمود و با تغییر مدیریت فنی در سال 1993، به سرعت جایگاه خود را در میان برجسته ترین تولیدکنندگان دستگاه های مکنده صنعتی تثبیت نمود.

کمپانی سیبیلیا تلاش و فعالیت خود را معطوف به طراحی، توسعه و ساخت سیستم های مکنده و دستگاه های جارو برقی صنعتی نموده است که قادر به جمع آوری موثر مواد خام و ضایعات در کارخانه ها و محیط های صنعتی باشند،عملیات نظافت خطوط تولید را به نحو کارآمد انجام دهند، کیفیت فضای کار را بهبود بخشند و سطح ایمنی و سلامت کارکنان را ارتقاء دهند.

کارشناسان متخصص واحد فنی کمپانی Sibilia از خلاقانه ترین ایده ها و به روزترین تکنولوژی ها در طراحی و تولید محصولات استفاده می نمایند و ریزترین جزئیات مرتبط با هر محصول یا سیستم را پیش از مرحله نهایی تولید، به دقت مورد بررسی قرار می دهند. علاوه بر این، هر یک از دستگاه های جاروبرقی و مکنده صنعتی تولید شده توسط سیبیلیا در معرض بازبینی های دقیق قرار گرفته و تحت سخت ترین شرایط عملیاتی تست می شوند تا از لحاظ بالاترین استانداردهای کیفی تایید گردند. اغلب محصولات این کمپانی از لحاظ بازده فیلتراسیون، کارایی در تخلیه مواد خطرناک و سمی، محفاظت در برابر تخلیه الکترواستاتیک، پایداری عملیاتی در محیط های با خطر انفجار در کمیسیون های خارجی و بین المللی مورد بازبینی قرار می گیرند.

دفتر مرکزی Sibilia در Castellotto Sopra Ticino در 40 کیلومتری میلان واقع شده است و این شرکت با برخورداری از شرکای تجاری و نمایندگی های فعال در سرتاسر جهان، محصولات خود را به بسیاری از کشورها صادر می نماید.

Sibilia سیبیلیا محصولات