Falch

Falch

کارخانه فالش آلمان در سال 1986 تاسیس شده و در زمینه تولید دستگاه های واتر جت فوق فشار قوی و تجهیزات جانبی مرتبط به آن تخصص دارد. این شرکت دو سال بعد از تاسیس، اولین دستگاه شوینده فشار قوی خود را با فشار کاری 200 بار تولید و روانه بازار نمود. واتر جت های فوق فشار قوی آن نیز اولین بار در سال 2003 و با عرضه دستگاهی با فشار کاری 2500 بار به مشتریان معرفی شد. بعد از آن، بتدریج بر روی قدرت واتر جت ها و موتور آن ها کار نمود و دستگاه های تخصصی و قدرتمندی را تا به امروز عرضه نموده است.

اکنون شرکت Falch بعنوان یک برند معتبر در زمینه ساخت واترجت های فوق فشار قوی شناخته می شود که با 30 سال سابقه، در بیش از 100 کشور جهان حضور دارد. واتر جت های شرکت Falch، فشار کاری در محدوده 300 تا حدود 3000 بار داشته و با توان 125 تا 500 کیلو وات تولید می شوند. این دستگاه ها، مجهز به موتور های قدرتمند شرکت DEUTZ آلمان می باشند و از پمپ های قوی، تجهیزات جانبی خاص و نازل های حرفه ای و دقیق بهره می برند.

دستگاه های واترجت شرکت فالش در فشار های پایین برای کاربرد های خانگی و به منظور شستشوی خودرو یا ورودی ها استفاده می شوند. مدل های قدرتمند و با فشار کاری بالا نیز برای تخریب بتن، رسوب زدایی و زنگ زدایی بکار می روند. عملیات تخریب بتن های قدیمی که معمولا با هدف نوسازی و ترمیم آن ها صورت می پذیرد، به خوبی توسط واترجت های کمپانی Falch انجام می شود. سرعت و قدرت بالای تخریب از جمله مزایای این دستگاه ها می باشد. همچنین به منظور سهولت در امر تخریب بتن در محیط های وسیع، این شرکت ربات های اتوماتیک واترجت را تولید و عرضه نموده که موجب افزایش سرعت عملیات می شوند.

Falch فالش محصولات