مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

اسکرابر خودرویی

اسکرابر خودرویی - Ride on Floor Scrubber

دستگاه اسکرابر خودرویی از بهترین و پرکاربردترین انواع دستگاه های کفشوی صنعتی می باشد. استفاده از شیوه های نوین نظافت و به کار گیری ماشین آلات صنعتی، نه تنها موجب افزایش سرعت نظافت نسبت به شیوه های سنتی می شوند بلکه از کیفیت بالاتری نیز برخوردار هستند. پهنای شستشو و ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف دستگاه های اسکرابر خودرویی یا کف شوی خودرویی بیشتر از نمونه های دستی بوده و از این رو گزینه مناسبی برای نظافت و شستشوی سطوح کف اماکن وسیع می باشند. دستگاه های اسکرابر سرنشین دار مجهز به صندلی کاربر بوده و اپراتور با نشستن بر روی صندلی، دستگاه اسکرابر صنعتی را هدایت می نماید.

همین امر تاثیر به سزایی در افزایش توان کاری کاربر و در نتیجه افزایش راندمان کاری دارد. در چنین شرایطی بهره مندی از دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی مانند کفشوی خودرویی یا همان اسکرابر سرنشین دار راهکاری بسیار سودمند در راستای دستیابی به بهداشت و پاکیزگی بی نظیر خواهد بود.
عوامل موثر بر قیمت اسکرابر سرنشین دار

تفاوت در طراحی، ویژگی ها و امکانات دستگاه کفشوی با راننده، از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت اسکرابر خودرویی هستند. عواملی همچون تفاوت در پهنای شستشو، حجم مخازن، جنس بدنه دستگاه، نوع برس و ظرفیت باتری دستگاه اسکرابر سرنشین دار با توجه به نیاز مشتریان در انتخاب و خرید اسکرابر خودرویی انتخاب شده و در محیط مورد نظر به کار گرفته خواهد شد. توجه به نوع آلودگی، شرایط محیط استفاده از دستگاه و مدت زمان لازم برای استفاده از زمین شوی خودرویی، از نکات قابل توجه در هنگام انتخاب و خرید این دستگاه با قیمت مناسب می باشد. دقت در انتخاب دستگاه اسکرابر سرنشین دار با توجه به نیاز کاربر و ویژگی های مورد نیاز در فرایند نظافت میتواند به تناسب قیمت اسکرابر خودرویی کمک بسزایی داشته باشد.


مزایای خرید اسکرابر سرنشین دار

استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت همانند دستگاه های اسکرابر خودرویی یا زمین شور سرنشین دار موجب افزایش سرعت عملیات شستشو و نظافت می شود. تجهیز این دستگاه ها به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف موجب می شود که دستگاه همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده نموده و همین امر از توزیع مجدد آلودگی ها به دیگر بخش ها ممانعت می نماید. به همین دلیل این دستگاه ها از استاندارد HACCP برخوردارند و علاوه بر کفشویی کامل محیط، موجب ضدعفونی شدن سطوح نیز خواهند شد.

تجهیز این مدل از دستگاه های زمین شوی صنعتی به موتور های مکنده قدرتمند با مکش کامل آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو، سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد نموده و در نتیجه با یک عبور دستگاه از روی سطوح آلوده، سطوحی کاملا تمیز ، خشک و عاری از آلودگی بر جای می ماند. کاهش در مصرف آب و منابع انرژی از دیگر مزایای خرید اسکرابر سرنشین دار و استفاده از آن می باشد که موجب کاهش در هزینه ها و سازگاری بالای این دستگاه ها با محیط زیست می گردد.نظافت مجتمع تجاری با اسکرابر خودرویی

طرز کار اسکرابرخودرویی

دستگاه های زمین شوی خودرویی نیز همانند کف شوی دستی بیشتر برای نظافت سطوح کف اماکن سر پوشیده به کار می روند، از این رو به منظور اجتناب از تولید گاز های سمی در محیط و آلوده نمودن هوا، از انرژی الکتریکی ذخیره شده در باتری برای تامین نیروی حرکتی استفاده می نماید. علاوه بر این با توجه به اینکه در این مدل از دستگاه ها کاربر روی زمین شوی صنعتی نشسته و عملیات شستشو و نظافت را به انجام می رساند حضور کابل برق در محیط غیر معقول بوده و می تواند موجب محدودیت عملکرد و ایجاد مزاحمت برای افراد و دستگاه گردد. از این رو انرژی مورد نیاز این دستگاه ها به طور مستقیم توسط باتری تامین می شود. عدم محدودیت دامنه حرکتی دستگاه اسکرابر با راننده به واسطه استفاده از باتری امکان شستشو و نظافت بخش های دور را نیز به راحتی مهیا می نماید.


اهمیت استفاده از کفشوی با راننده

استفاده از دستگاه زمین شوی صنعتی یا کفشوی با راننده در محیط های وسیع مجتمع های تجاری، مراکز صنعتی و یا اماکن مذهبی، با کاهش خستگی کاربر، کیفیت فرایند نظافت را به دنبال داشته و در افزایش بهره وری نیروی کار و ارتقا کیفیت نظافت و بهداشت این مجموعه ها، تاثیر به سزا خواهد داشت. ویژگی ها و امکانات به کار رفته در دستگاه کفشوی با راننده اجرای بهینه فرایند نظافت را امکان پذیر نموده و با برطرف نمودن انواع آلودگی های چرب، گرد و غبار و مکش مایعات، ایمنی و بهداشت سطوح را در کمترین زمان به ارمغان خواهد آورد.


مزایای خرید و استفاده از کفشوی با راننده

ویژگی های اسکرابر سرنشین دار

از آنجایی که در مدل های خودرویی دستگاه کف شوی صنعتی یا اسکرابر با راننده اپراتور بر روی دستگاه نشسته و آن را هدایت می نماید، کمتر خسته شده و توانایی بیشتری برای ادامه فعالیت خواهد داشت. از این رو دستگاه های اسکرابر سرنشین دار موجب افزایش بهره وری و راندمان کار می گردند. مدل های کفشوی خودرویی با استفاده از دو برس دیسکی دوار، تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح مانند گرد و خاک، لکه های روغنی و چرب را شستشو داده و آب آلوده ناشی از شستشو را توسط تی و موتور مکنده به داخل مخزن آب کثیف انتقال می دهند. پهنای شستشو در دستگاه های کف شور خودرویی بین 66 تا 100 سانتیمتر متغیر بوده و ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف آن ها، بین 70 تا 150 لیتر می باشد.

پهنای شستشوی بیشتر به معنای سرعت بالاتر دستگاه اسکرابر سرنشین دار در نظافت بوده و مخازن با ظرفیت بالاتر به معنای کاهش در دفعات تخلیه و تعویض آب مخازن در طول فرآیند شستشو می باشد که به واسطه کاهش در اتلاف زمان موجب تسریع در فرایند شستشو و نظافت می گردد. علاوه بر این طراحی دستگاه های کفشور خودرویی به گونه ای می باشد که امکان حرکت و چرخش کامل دستگاه را در حداقل فضا برای کاربر مهیا نموده و همین امر موجب افزایش قدرت مانور و قابلیت جا به جایی دستگاه می گردد. تنوع این ویژگی ها به طور مستقیم در قیمت اسکرابر خودرویی تاثیر دارد.


بخش های مختلف اسکرابر خودرویی

انواع اسکرابر های خودرویی، بخش های مختلفی دارند که به دستگاه امکان نظافت با کیفیت برتر را فراهم می آورد. موتور الکتریکی دستگاه، سامانه برس زنی، سیستم پاشش آب و ماده شوینده، سامانه مکش و سیستم جلوبرنده دستگاه اسکرابر خودرویی از جمله اصلی ترین بخش های تاثیر گذار در عملکرد بهینه این دستگاه نظافت مکانیزه هستند. هر یک از این بخش ها با داشتن ویژگی های منحصر به فرد، تضمین کننده کیفیت بهینه نظافت با دستگاه اسکرابر سرنشین دار می باشند.


شستشوی محوطه اماکن مذهبی با زمین شوی خودرویی

محیط های استفاده اسکرابر سرنشین دار

در اماکنی که بتوان از هر دو دستگاه کفشور خودرویی و کف شوی دستی استفاده کرد، بهتر است با خرید اسکرابر خودرویی و شستشوی سطح زمین با آن به انجام امور نظافت سرعت بخشید. در همه مکان های وسیعی که دسترسی به پریز برق وجود ندارد یا وجود کابل بر روی سطوح ممکن است مشکل ساز شود، خرید اسکرابر خودرویی و استفاده از آن پیشنهاد می شود. برای مثال برخی از بخش ها و اماکنی که با استفاده از کف شوی یا اسکرابر سرنشین دار شستشوی بهینه را تجربه خواهند کرد عبارت اند از: پارکینگ ها، مجتع های تجاری و اداری، لابی مجتمع های مسکونی و برج ها، فرودگاه و دیگر پایانه ها، نیروگاه، کارخانه های صنایعی مانند صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، شیشه، پتروشیمی، پالایشگاه و... .کاربرد اسکرابر خودرویی در نظافت مراکز خرید


سوالات متداول در مورد اسکرابر خودرویی صنعتی: