1 2 3
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی چیست ؟

جاروبرقی صنعتی دستگاهی است دارای یک مخزن، که درون آن توسط یک پمپ خلأ نسبی ایجاد می شود و این خلأ یا فشار منفی مواد را به داخل مخزن جاروبرقي صنعتي می کشاند. جارو صنعتی یک وسیله مناسب و کارآمد با کاربردهای متفاوت می باشد که به منظور نظافت، جمع آوری انواع آلودگی های سخت و توده ای، غبار گیری، و حتی انتقال مواد مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی دستگاه های جارو برقی در رده های خانگی، تجاری، نیمه صنعتی، صنعتی و صنعتی سنگین کار، دارای دو مؤلفه اصلی تحت عنوان قدرت مکش و سرعت مکش هستند و هر چه میزان قدرت مکش یک جارو برقي صنعتي بیشتر باشد توانایی آن در مکش مواد سنگین با چگالی بالا بیشتر می شود. همچنین افزایش شاخصه سرعت مکش توانایی جارو برقی صنعتی را در جمع آوری ذرات سبک و غبار گیری بیشتر می کند و سرعت عملیات نظافت نیز افزایش می یابد. قدرت و سرعت مکش در هر کدام از رده های جارو برقی تفاوت می کند و متناسب با نوع کاربرد دستگاه موتور و پمپ مناسب بر روی جارو نصب می شود.با طراحی و ساخت انواع گوناگون جارو برقي صنعتي و نیمه صنعتی بسیاری از فرآیندهای نظافتی و انتقال مواد که در گذشته با دشواری انجام می شد، تسهیل یافته و این تجهیزات پیشرفته چنین فعالیت هایی را با کیفیت خیره کننده، سرعت بالا و ضریب ایمنی فوق العاده به انجام می رسانند. برخب از دستگاه های جارو برقی صنعتی قابلیت مکش هم زمان مواد جامد و مایع را دارند و برخی از انواع آن می توانند این مواد را از یکدیگر جدا سازی کرده و به چرخه مصرف بازگردانند. خرید جاروبرقی صنعتی و استفاده از آن نسبت به سیستم های نظافتی مشابه و یا روش های سنتی مزایای بی شماری دارد و می توان به جمع آوری صحیح و کامل مواد، عدم بازگشت گرد و خاک و ذرات و غبار به محیط، حذف کامل غبارات سمی و یا اشتعال زا و جلوگیری از بازگشت آن ها به محیط، حفظ ایمنی اپراتور و دیگر کارکنان، افزایش قابل توجه سرعت عملیات، افزایش بهره وری و بازدهی کاری، بازیابی مواد از دست رفته در طول انجام فعالیت های صنعتی و تولیدی و ... اشاره نمود. 


عکس دستگاه مکنده صنعتی یا جاروبرقی صنعتی چیست

خرید جاروبرقی صنعتی چه مزایایی به همراه دارد؟

جارو برقي صنعتي مواد را به طور کامل و صحیح جمع آوری نموده و مانع از بازگشت گرد و خاک به محیط می شود. از تجمع گرد و غبار و آلودگی جلوگیری نموده و سبب حفظ ایمنی محیط کار و کاهش خطرات می گردد. با خرید جارو برقی صنعتی و استفاده از آن زمان مورد نیاز برای انجام عملیات نظافت کاهش قابل توجهی یافته و متناسب با آن بازده کاری افزایش می یابد. این تجهیزات قادر به مکش مواد سمی بوده و به این طریق سلامت کارکنان و ایمنی محیط کار حفظ می شود. هم چنین با بهره مندی از جارو برقی صنعتی می توان میزان هدر رفت مواد ارزشمند را کاهش داد و مواد از دست رفته و قابل بازگشت را به چرخه تولید باز گرداند که در نتیجه آن هزینه های گزاف و خسارت های مالی از میان برداشته می شود.

قیمت جاروبرقی صنعتی

قیمت جارو برقی صنعتی با توجه به انواع مختلف آن و ویژگی های منحصر به فرد آنها در بازه های مختلف می باشد و صاحبان مجموعه میتوانند با توجه به نیاز خود و نوع آلودگی که با آن مواجه هستن، اقدام به خرید جاروبرقی صنعتی مناسب نمایند. این تنوع قیمت جاروبرقی صنعتی و توانایی های ویژه هر یک، کاربرد این دستگاه جاروی صنعتی در محیط مجموعه های مختلف تجاری، صنعتی و اداری امکان پذیر نموده است. شما میتوانید با دریافت راهنمایی از مشاورین شرکت ابراهیم برای خرید انواع تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی بالاترین کیفیت را از فرایند نظافت صنعتی کسب نمایید.


جاروبرقی صنعتی ابراهیم با نازل ثابت

عوامل موثر در قیمت جاروبرقی صنعتی

با توجه به اینکه جارو صنعتی انواع مختلفی دارند، ویژگی ها و قابلیت های آن به طور مستقیم در قیمت جاروبرقی صنعتی تاثیر گذاری دارند. عواملی همچون توان کار دستگاه، نوع موتور، سیستم فیلتراسیون، سامانه تمیز کننده فیلتر و تجهیزات جانبی آن از جمله این عوامل هستند. همچنین برند سازنده دستگاه میتواند جزو عوامل تعیین کننده قیمت دستگاه جاروبرقی صنعتی باشد. برند های معتبر با سابقه طولانی مدت در زمینه ساخت و طراحی انواع جاروبرقي صنعتي ها، با ارائه محصولات با کیفیت تر در جمع آوری آلاینده ها از قیمت های نسبتا بالاتری برخوردارند و به همان میزان، قابلیت های بیشتری در اختیار کاربر قرار خواهند داد.

جاروی صنعتی چگونه کار می کند؟

عملکرد تمامی جارو برقي صنعتي صرف نظر از نوع این گونه است که توسط یک پمپ، درون مخزن آن فشار منفی ایجاد می شود و به دلیل اختلاف فشار میان هوای بیرون مخزن و درون مخزن مواد از سمت بیرون به داخل آن کشیده شده و به این ترتیب مواد داخل مخزن باقی می مانند. مزیت خرید جاروبرقی صنعتی جهت انجام عملیات های مختلف نظافت به این معنا که در بیشتر مواد برای جمع آوری آلودگی ها و مواد انباشت شده در محیط از نوعی جاروبرقی صنعتی به نام مکنده استفاده می شود، هم چنین به منظور انتقال مواد نیز در صنایع جارو برقی صنعتی قابل به کار گیری بوده و به دلیل داشتن مخزن با گنجایش بالا و قدرت فوق العاده حجم زیادی از مواد را جا به جا می کنند. 


 جاروبرقی صنعتی مخصوص ذرات ریز

یکی دیگر از کاربردهای جاروبرقی صنعتی انجام عملیات غبارگیری است که در محیط های حساس به آلودگی و یا محیط هایی که غبارات سمی تولید شده و سلامت کارکنان را تهدید می کند، کاربرد ویژه ای دارد. همانطور که در بالا ذکر شد همه مدل های دستگاه جاروبرقی اعم از خانگی، تجاری، نیمه صنعتی، صنعتی و صنعتی سنگین کار و یا حتی مکنده های کامیونی از دو پارامتر قدرت مکش و سرعت مکش برخوردار هستند. قدرت مکش به میزان توانایی جارو برقی صنعتی در مکش مواد اطلاق می گردد که هر چه مقدار آن بیشتر باشد جارو صنعتی قادر به مکش مواد سنگین تر و چگال تر خواهد بود. از طرف دیگر سرعت مکش به حجم هوای مکش شده در واحد زمان تلقی می شود و با افزایش آن سرعت انجام عملیات نیز افزایش می یابد. طراحی و تولید انواع گوناگون دستگاه های جاروبرقی با قدرت مکش و سرعت مکش های متفاوت امکان جمع آوری سبک ترین مواد تا سخت ترین و سنگین ترین مواد را فراهم آورده و کاربران متناسب با نوع عملیات و شرایط کاری جاروی صنعتی مناسب را انتخاب می کنند.

جاروبرقی از چه بخش هایی تشکیل شده است؟

به طور معمول انواع دستگاه های جارو برقی از چند بخش مهم تشکیل شده اند که تعیین کننده کیفیت، کارایی و قیمت جارو برقی صنعتی می باشد. اصلی ترین بخش های یک جارو برقی صنعتی موتور، پمپ، فیلتر، جنس بدنه و تجهیزات جانبی هستند. در موتور جارو برقی صنعتی ، توان و نوع آن که می تواند کلکتوری، توربینی و یا هواکار باشد، در فیلتر ظرافت بافت، سطح مقطع، جنس و شکل ظاهری، برای بدنه و لوازم جانبی جنس، ضخامت، طراحی و مقاومت دستگاه از جمله ویژگی های مهمی هستند که همواره پیش از خرید جاروبرقی صنعتی مورد بحث قرار می گیرند. 


دستگاه جاروبرقی صنعتی ابراهیم

مدل های متنوع جاروبرقی کدامند؟

از آن جایی که ایجاد آلودگی در محیط های مختلف اجتناب ناپذیر بوده و در هر یک از آن ها بسته به نوع کارکرد محیط دچار آلودگی می شود، جارو برقی ها را می توان در مدل های متنوعی یافت که هر کدام متناسب با آن شرایط محیطی طراحی شده اند. خرید جاروبرقی صنعتی مناسب، بر اساس نوع کاربری و ساختار دستگاه بر قیمت جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی تاثیر می گذارد. برخی از این دستگاه های جاروی صنعتی عبارت اند از: 


جاروبرقی خانگی

این دسته از جاروها که در منازل به کار می روند دارای موتور کلکتوری، پمپ سانتریفیوژال و کیسه خاکروبه هستند که آلودگی های سبک خانگی را به خوبی جمع آوری نموده و محیط خانه را تمیز می کند و برخی از انواع آن ها از نوع آب و خاک هستند. جارو برقی های خانگی با توجه به قیمت پایین تر نسبت به جاروبرقی صنعتی میتوانند انتخاب مناسبی برای محیط های اداری کوچک و نظافت محیط های خانگی و منازل به حساب بیاید. خرید جاروبرقی های خانگی با قدرت مکش بالا در افزایش کیفیت نظافت و جمع آوری آلودگی های خانگی موثر خواهد بود.


جاروبرقی تجاری

جاروبرقی تجاری

جارو برقی تجاری در محیط هایی که نسبت به مناطق مسکونی بزرگ تر بوده و آلودگی بیشتری دارند مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه های جارو برقی دارای قابلیت مکش هم زمان مایعات و جامدات بوده و مجهز به مخزنی با گنجایش بالاتر هستند. جاروی تجاری می تواند در مجتمع های تجاری، فروشگاه ها و هایپرها، بیمارستان ها و کلیه مراکز درمانی، مراکز آموزشی و ... به کار گرفته شود و با برخورداری از قدرت مناسب آلودگی های محیط را جمع آوری می کنند. این رده از دستگاه ها از نوع جاروبرقي صنعتي سطلی هستند زیرا ظرفیت مخزن آن ها از مدل های خانگی بیشتر است. خرید ترولی نظافتی و استفاده از آن در کنار دستگاه جاروبرقی تجاری میتواند به جابجایی آن و مواد زائد جمع آوری شده به خارج از محیط کمک بسزایی داشته باشد.

جاروبرقی نیمه صنعتی

دستگاه های جاروبرقی نیمه صنعتی نسبت به جاروبرقی های تجاری قدرتمندتر هستند و در مراکز نیمه صنعتی مانند کارگاه ها و کارخانه ها به کار گرفته می شوند. جارو برقی های نیمه صنعتی با قابلیت مکش جامدات و مایعات، دو یا سه موتور دارند که امکان کنترل هر یک از آن ها به طور جداگانه اماکن پذیر بوده و می توان به صورت مجزا آن ها را خاموش و یا روشن نمود که به این ترتیب بر میزان کارایی و طول عمر جارو افزوده می شود. جاروبرقی نیمه صنعتی نیز به دلیل استفاده از مخزن بزرگ برای جمع آوری آلاینده ها از نوع جاروبرقی سطلی می باشد. 


جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی دائم کار

دستگاه جاروبرقی صنعتی دائم کار از قدرت بسیار بالایی برخوردار بوده و به دلیل تجهیز شدن به موتور توربینی و پمپ ساید چنل قابلیت کارکرد پیوسته و دائمی دارند. یک جاروی صنعتی قادر خواهد بود مواد مایع و جامد سنگین و با چگالی بالا را مکش کند و در مخزن بزرگ و مقاوم خود جای دهد. این دستگاه ها نیز قادرند مواد سمی، اسیدی و خورنده را جمع آوری نموده و از انتشار دوباره آن ها در محیط جلوگیری کند. تنوع در مدل های این دستگاه خرید جاروبرقی صنعتی و استفاده از آن در جمع آوری، انتقال مواد و حذف انواع آلودگی های صنعتی و سخت فراهم گردد. مدل های مختلف جارو برقی صنعتی به فیلترهای کارآمد و قدرتمندی مجهز هستند، که ذرات بسیار ریز و کوچک را در خود نگه داشته و از ورود آن ها به واحد دستگاه و هم چنین بازگشت به محیط ممانعت می کند. جاروبرقی های صنعتی همگی از نوع جارو صنعتی سطلی هستند و مخزن آن ها از مدل های تجاری و نیمه صنعتی بسیار بزرگ تر است. برای دریافت قیمت جاروبرقی صنعتی ابراهیم با شماره 87184-021 تماس حاصل فرمایید. 


نظافت ذرات ریز چوب با جاروبرقی صنعتی

جارو برقی صنعتی تخصصی

از انواع جارو برقی صنعتی تخصصی می توان به غبارگیرها، جارو برقی صنعتی مکش و جداسازی مواد جامد و مایع، جارو برقی صنایع داروسازی، جاروبرقي صنعتي یا جارو برقی تخصصی مکش الیاف و رشته های نخی در صنایع نساجی و مکنده های صنعتی و جارو برقی های ضد انفجار اشاره نمود که دارای طراحی اختصاصی برای هستند. قیمت جاروبرقی صنعتی تخصصی به نسبت جارو برقی صنعتی بالا تر می باشد، اما خرید و استفاده از آن در محیط صنایع جهت جمع آوری آلودگی های خاص میتواند هزینه های بالای نگهداری و نظافت را کاهش دهد.


جاروبرقی صنعتی کارهای سنگین

در برخی از مراکز صنعتی جهت جمع آوری آلودگی های ایجاد شده و ضایعات به وجود آمده در هنگام فرآیند تولید نیاز به وجود جارو برقی صنعتی قوی تری است تا مواد سنگین و چگال را به صورت پیوسته جمع آوری کند. از همین رو دستگاه های فوق العاده پر قدرت جارو صنعتی سخت کار طراحی و ساخته شده تا به این ترتیب امکان انجام هر گونه فعالیت نظافتی سخت در شرایط سخت کاری فراهم گردد. جاروبرقی صنعتی سنگین کار علاوه بر بهره مندی از واحد فیلتراسیون قدرتمند مجهز به فناوری سایکلون بوده که موجب جدا سازی ذرات سبک از هوا شده و پیش از آن که ذرات با فیلتر تماس پیدا کنند، به طور مستقیم وارد مخزن می شوند که در نتیجه آن میزان بازدهی و طول عمر فیلتر افزایش می یابد. 


دستگاه جاروبرقی صنعتی کارخانهسوالات متداول درباره دستگاه جاروبرقی صنعتی


محصولات صنعتی دستگاه کارواش صنعتی اسکرابر صنعتی ترولی مبل شوی صنعتی