تجهیزات کارواش اتوماتیک

کارواش ها بهترین و مناسب ترین خدمات را در زمینه شستشوی داخل و بیرون خودرو ارائه می دهند. در این مراکز فرآیند شستشوی انواع خودرو ها با استفاده از تجهیزات فشار قوی یا سیستم های کارواش اتوماتیک انجام می شود. مراکز کارواش دستی خدمات شستشوی خودرو را بوسیله نیروهای خدماتی انجام می دهند و در مراکز کارواش اتوماتیک عملیات شستشوی تماما بوسیله یک سیستم مکانیزه صورت می گیرد. در هریک از این مراکز از تجهیزات کارواش مخصوصی استفاده می شود تا عملیات شستشوی و خدمات نظافت به بهترین نحو انجام گیرد. بعضی از این تجهیزات از ضروریات بوده و بعضی دیگر به دلخواه مالکین مجموعه به کارواش اضافه می شود. تعدادی از تجهیزات کارواش مناسب مراکز کارواش دستی و اتوماتیک، تعدادی مختص استفاده در کارواش های دستی و بعضی دیگر مخصوص سیستم های کارواش اتوماتیک هستند.


تجهیزات کارواش

اهمیت استفاده از تجهیزات کارواش

تجهیزات کارواش مکملی برای تجهیزات موجود در مجموعه هستند و موجب افزایش رضایت مندی مشتریان می شوند. افزودن تجهیزات جانبی به کارواش رغبت مشتریان برای استفاده از خدمات بیشتر و بهتر را افزایش داده و در دراز مدت باعث سودآوری مجموعه می گردد. بنابراین تجهیزات کارواش هم برای مشتریان و هم برای صاحبان مجموعه یک مزیت به حساب می آیند. بعضی از تجهیزات کارواش موجب افزایش سرعت عملیات شستشوی شده و بعضی دیگر با افزایش کیفیت خدماتی را به مجموعه و مشتری می دهند.


تجهیزات کارواش اتوماتیک


انواع تجهیزات کارواش

تجهیزات کارواش در انواع مختلفی در دسترس هستند که در کنار کارواش دستی یا اتوماتیک ارائه می گردند. این تجهیزات شامل تجهیزات فشار قوی پاشش آب، برس های کارواش اتوماتیک، سیستم زیرشویی مکانیزه، دستگاه شستشوی کفی، لنس های فوم پاش و ... می باشند. دستگاه های شوینده زیر پایی و سیستم های زیر شویی مکانیزه از جمله تجهیزات کارواش مشترک بین مدل های دستی و اتوماتیک هستند. تجهیزات شوینده کفی ابعاد کوچکی داشته و در مدت زمان کم و به آسانی کفی های خودرو ها شستشو و خشک می نمایند. برس شستشوی که برای جدا کردن آلودگی های سطح خودرو در کارواش های اتوماتیک استفاده می شوند، یکی دیگر از تجهیزات کارواش اتوماتیک هستند که در جنس های فوم یا پلی اتیلن در دسترس می باشند. سیستم بازیابی آب نیز به منظور صرفه جویی در مصرف آب و کاهش هزینه های پرداخت قبض آب مجموعه می گردد. همچنین سیستم تصفیه آب کیفیت شستشوی خودرو ها را در مرحله آبکشی افزایش می دهد.

تجهیزاتی یافت نشد . !!

برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱