تجهیزات مبل شوی

دستگاه مبل شوی صنعتی یکی از رایج ترین دستگاه های نظافت مبلمان با قابلیت شستشوی عمقی الیاف و بافت پارچه مبل ها بوده که میتواند آلودگی های موجود بر سطوح را به راحتی از آن جدا نموده و تمیزی این دسته لوازم اداری و خانگی را تامین نماید. کاربرد دستگاه مبل شوی در مجتمع های رفاهی، مراکز خدماتی، هتل ها و مجموعه های تفریحی میتواند سرعت و کیفیت نظافت را به میزان زیادی افزایش دهد. تجهیزات مختلفی برای سهولت بیشتر حین کار با مبل شوی مکانیزه ارائه شده اند. استفاده از این تجهیزات و لوازم جانبی در دستگاه مبل شوی صنعتی کیفیت بهتر و سرعت بالاتر نظافت مبلمان را به همراه خواهد داشت.


 تجهیزات دستگاه شستشوی مبل

انواع تجهیزات و لوازم جانبی مبل شوی صنعتی

تجهیزات و لوازم جانبی مبل شوی انواع مختلفی داشته و کاربرد هر یک از آنها مزیت هایی در نظافت مبلمان به همراه خواهند داشت. در ادامه به برخی از این تجهیزات و لوازم جانبی دستگاه شستشوی مبل صنعتی اشاره خواهیم داشت.


نازل پاشش و مکش فوم

در دستگاه های شستشو دهنده مبل برای کسب نتیجه مطلوب و بهینه نظافت مبلمان نازل های مکش متنوعی طراحی و تولید شده اند تا این دستگاه قادر باشد تمام فواصل و بخش های مبلمان را شستشو داده و نظافت کامل آن را تضمین نماید. استفاده از نازل ها در دستگاه شستشوی مبل صنعتی کیفیت و سرعت نظافت را به میزان زیادی افزایش داده و آلودگی ها را به طور کامل از بافت پارچه جدا می نماید. برخی نازل های پاشش و مکش به دو خروجی برای پاشش فوم مجهز هستند که سرعت و کیفیت نظافت را نسبت به نازل های تک خروجی افزایش میدهند.

جنس این نازل از نوع استیل ضد زنگ بوده و به منظور افزایش سهولت نگهداری به صورت دو تکه طراحی و تولید می شوند. وزن پایین و ضخامت مناسب لوله این نازل به کار گیری این تجهیزات مبل شوی را برای کاربر راحت می نماید.


خرطومی و شلنگ مکش

دستگاه مبل شوی برای افزایش سهولت استفاده کاربر از دستگاه به خرطومی و شلنگ مکش مجهز است. این خرطومی با داشتن طول مختلف کاربرد دستگاه در محیط های متراکم را امکان پذیر نموده و سهولت جابجایی حین نظافت و نگهداری دستگاه شستشوی مبل صنعتی را برای کاربر فراهم می آورد. این شلنگ از دو بخش جداگانه برای جابجایی فوم شوینده و آلودگی های جداشده از مبلمان تشکیل شده است. کیفیت ساخت مناسب شلنگ ها کاربرد طولانی مدت آن ها را تضمین نموده و مقاومت آنها در برابر ساییدگی، حرارت و خوردگی را افزایش می دهد. انواع این تجهیزات با قابلیت تحمل فشار تا 3000 بار و دمای حدود 120 درجه سانتی گراد را دارند. استفاده از اتصالات برنجی در این شلنگ ها، سهولت اتصال و مقاومت بالای آن ها را برای کاربران فراهم می آورد.


تجهیزات دستگاه مبل شوی

سامانه گرم کن فوم

دستگاه مبل شوی صنعتی جهت ارائه نظافت بهینه و با کیفیت مبلمان از فوم و کف با حرارت بالا استفاده می نماید. این دستگاه با استفاده از کمپرسور، مواد شوینده را به فوم تبدیل نموده و سامانه گرم کن فوم تولید شده را داغ می کند. بدین ترتیب دستگاه شستشوی مبل صنعتی میتواند با فوم داغ تولید شده آلودگی های سرسخت را در خود حل نموده و آنها را به طور کامل از بافت پارچه مبلمان جدا کرده جمع آوری نماید. تجهیزات جانبی همچون سامانه گرم کن در دستگاه مبل شوی صنعتی افزایش کیفیت نظافت مبلمان را تضمین می نماید. تجهیزات گرم کن فوم در دستگاه شستشوی مبل صنعتی میتوانند فوم و ماده شوینده را با دمای دلخواه کاربر گرم نمایند. میزان مصرف برق دستگاه با توجه به دمای فوم خروجی تنظیم شده و کاربرد این تجهیزات در مبل شور صنعتی را مقرون به صرفه می نماید.


مواد شوینده مختلف

تجهیزات و مواد شوینده مورد استفاده در شستشوی مبلمان به گونه ای تولید شده اند تا در حین کار با دستگاه شستشوی مبل صنعتی از وارد شدن آسیب به بافت پارچه ها جلوگیری نمایند و از طرفی کیفیت نظافت مطلوب را برای کاربر فراهم آورند. مواد شوینده متنوعی برای شستشوی مبلمان ارائه شده اند که هرکدام برای نوع خاصی از دستگاه های نظافت مبلمان مناسب می باشند. با شناخت انواع این مواد شوینده میتوانید شوینده مناسب دستگاه خود را انتخاب نموده و علاوه بر کسب کیفیت مطلوب نظافت، از بروز آسیب در بافت پارچه مبلمان جلوگیری نمایید.

تجهیزاتی یافت نشد . !!

برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱