دسته و نازل جاروبرقی

دسته و نازل جاروبرقی  - Vacuum cleaner wand and nozzle

به منظور بهبود عملکرد دستگاه های جاروبرقی صنعتی طیف گسترده ای از لوازم و تجهیزات جانبی طراحی و ساخته شده است که جهت مرتفع کردن بسیاری از مشکلات خاص در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. این لوازم و تجهیزات شامل انواع دسته و نازل می شوند که به همراه مکنده های صنعتی و نیمه صنعتی به کار می روند. لوازم جانبی جاروهای صنعتی کارایی آن ها را افزایش می دهند و بدون تردید سبب راحتی استفاده از دستگاه، افزایش بهره وری و بالا رفتن سرعت جمع آوری مواد می گردند. با انتخاب تجهیزات مناسب بهترین راه حل برای رفع نیازهای نظافتی یافت خواهد شد. تنوع دسته ها و نازل های جاروبرقی صنعتی به اندازه ای است که امکان جمع آوری هر نوع مواد مانند گرد و غبار، خاک، جامدات سنگین، توده های مواد، ذرات ریز و پودری، مایعات چگال و ... را فراهم می آورد. از طرف دیگر با استفاده از این تجهیزات موادی که در نقاط سخت مانند شیارها، درون لوله های باریک و مشابه آن انباشته شده، قابل جمع آوری می شود.
اهمیت انتخاب دسته و نازل جاروبرقی مناسب

دستگاه های جاروبرقی در رده های تجاری، نیمه صنعتی، صنعتی و صنعتی کارهای سنگین طراحی و ساخته شده اند که هر یک دارای تنوع محصول بوده و برای هر کدام از آن ها نیز لوازم و تجهیزات جانبی منحصر به فردی ارائه گردیده است. این لوازم با برخورداری از کیفیت بالا سهولت استفاده و کارایی مکنده ها را افزایش می دهند. انتخاب تجهیزات متناسب با نوع مواد و شرایط محیطی به اندازه انتخاب یک مکنده مناسب حائز اهمیت بوده و می تواند ایمنی کارکنان را حفظ و راندمان کاری را افزایش دهد. با استفاده از یک جاروبرقی صنعتی ایده آل به همراه لوازم کاربردی آن بسیاری از خطرات و تهدیداتی که از جنبه های گوناگون در فرآیند تولید وجود دارد، از میان برداشته خواهد شد و مواد مضر و سمی از محیط و از چرخه تولید استخراج می گردد.


انواع تجهیزات دسته و نازل جاروبرقی صنعتی

به کار گیری انواع تجهیزات جانبی، دسته و نازل جاروبرقی صنعتی فرایند نظافت را ساده تر و بهینه تر خواهد نمود. این تجهیزات به کاربر امکان دسترسی به نقاط مختلف سطوح و تجهیزات را فراهم آورده و کیفیت نظافت را ارتقا خواهد داد. از جمله این تجهیزات می توان به انواع خرطومی ها و دسته ها با قابلیت تنظیم طول، پارویی ها، نازل های مخروطی و انحنا دار اشاره داشت. به کار گیری این تجهیزات سرعت نظافت محیط را افزایش داده و کاربر را قادر خواهد ساخت با صرف کمترین میزان انرژی، فرایند نظافت را به انجام برساند.


فواید به کار گیری نازل و دسته جارو برقی در فرایند نظافت صنعتی 

همانطور که اشاره شد استفاده از تجهیزات جانبی در هنگام نظافت با دستگاه جاروبرقی، فرایند جمع آوری آلودگی ها را به میزان زیادی بهینه می نماید. استفاده از دسته و نازل های مختلف در جاروبرقی، دسترسی به بخش های مختلف تجهیزات و سطوح در حین نظافت باعث جمع آوری کامل آلودگی ها شده و از باقی ماندن آنها در ماشین آلات و سطوح جلوگیری خواهد نمود. این امر باعث ارتقا کیفیت نظافت شده و کارکرد بهینه ماشین آلات در کارگاه یا کارخانجات را تضمین می نماید، همچنین استهلاک ماشین آلات در طول زمان را کاهش داده و از هزینه های نگهداری و تعمیرات می کاهد.


کاربرد دسته و نازل جانبی مناسب جاروبرقی با نوع آلودگی باعث بهینه شدن فرایند نظافت خواهد شد. برای مثال به کار گیری نازل های انحنا دار و مخروطی در جمع آوری گرد و غبار بخش هایی از دستگاه که به راحتی امکان نظافت آنها وجود ندارد می تواند نقش مهمی در بالا بردن کیفیت نظافت داشته باشد. توجه به نوع آلودگی و حجم آن، می تواند به شما در انتخاب تجهیزات جانبی جاروبرقی صنعتی کمک نماید. در ادامه تصویر تمامی نازل های جاروبرقی ها قرار داده شده است برای اطلاعات بیشتر و تخصصی در رابط با هر کدام می توانید روی آن ها کلیک کنید.