تجهیزات جاروبرقی صنعتی

دستگاه های جاروبرقی صنعتی دارای انواع مختلف و متنوعی از تجهیزات و لوازم جانبی هستند که استفاده از آن ها امکان جمع آوری مواد گوناگون با هر ویژگی را فراهم آورده و سبب بهبود عملکرد دستگاه می گردند. تجهیزات جانبی جارو برقی صنعتی در حقیقت اجزای ضروری دستگاه می باشند که متناسب با نوع عملیات انتخاب شده و بر روی دستگاه نصب می شوند. دستگاه های جارو برقی صنعتی جهت انجام نظافت های عمومی، نظافت های عمیق، غبارگیری و انتقال مواد به کار می روند و با استفاده از تجهیزات مناسب، تمامی این فرآیندها با سهولت و سرعت بالاتر و با کیفیت بسیار مطلوب تر انجام می پذیرد.


تجهیزات جاروبرقی صنعتی


انواع تجهیزات جانبی جاروبرقی صنعتی

بعضی از تجهیزات مورد استفاده در جاروبرقی صنعتی ضرورتا بر روی دستگاه نصب شده و بعضی دیگر با هدف افزایش کارایی دستگاه قابل تهیه هستند. تجهیزات همراه جاروبرقی صنعتی شامل مخزن، فیلتر، موتور، خرطومی، دسته و نازل دستگاه می شوند. این تجهیزات بعضا دچار خرابی یا آسیب شده و بایستی تعویض شوند. در مقابل تجهیزات جانبی جارو برقی برای افزایش بازدهی دستگاه و کارایی آن بکار می آیند. مثلا یک نوع فیلتر مانند فیلتر هپا قدرت جذب ذرات ریز توسط جارو برقی را افزایش می دهد. نازل ثابت یکی دیگر از تجهیزات جانبی جاروبرقی است که با اتصال به دستگاه نظافت آسان سطوح کف و پله برقی ها را فراهم می آورد. تجهیزات جانبی قابل تهیه دستگاه جارو برقی صنعتی شامل انواع نازل ها، فیلتر های مختلف، مخزن، دسته و خرطومی می شوند. لوازم جانبی جاروبرقی صنعتی به آسانی قابل تعویض هستند و با تغییر عملیات امکان تغییر این تجهیزات نیز وجود دارد. تجهیزات جاروبرقی تأثیر به سزایی بر روی کارکرد دستگاه دارند و در انتخاب صحیح این دستگاه ها باید دقت بالایی به کار برده شود.


لوازم جاروبرقی صنعتی


انتخاب تجهیزات جانبی جاروبرقی صنعتی

جانبی نوع، حجم، ابعاد و چگالی موادی که باید جمع آوری شوند تعیین کننده چگونگی انتخاب لوازم جارو برقی صنعتی هستند. به عنوان مثال به منظور جمع آوری مواد دارای خاصیت ایجاد الکتریسیته ساکن، مواد ریز و پودری، آب، مایعات روغنی، مواد اشتعال زا، ذرات ساینده و خورنده، مواد چسبیده به سطح، و ... تجهیزات انتخابی تغییر یافته و با توجه به فرآیند مورد نظر قطعات مناسب بر روی دستگاه نصب می گردند. هر چند که انواع مکنده های صنعتی و جاروهای نیمه صنعتی از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشند اما اگر تجهیزات آن به درستی انتخاب نشود می تواند عملکرد دستگاه را تحت تأثیر قرار دهد.

جهت مکش مواد اشتعال زا فیلتر آنتی استاتیک، مواد خورنده خرطومی ضد سایش و مخزن استیل، مواد روغنی خرطومی ضد روغن و مواد ریز و پودری فیلتر تفلونی و هپا مورد استفاده قرار می گیرد که تنها بخشی از طیف گسترده تجهیزات طراحی شده برای جاروهای صنعتی هستند. از دیگر عواملی که بر انتخاب لوازم جانبی جاروبرقی صنعتی تأثیر می گذارد، سطحی است که مواد روی آن و یا درون آن قرار دارد. به منظور نظافت هر یک از سطوح صاف و هموار، سطوح دارای خلل و فرج، گوشه ها و کناره ها، دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی، سطوح انحنادار و دایره ای شکل از نازل های منحصر به فردی استفاده می شود و به این ترتیب مکش مواد از چنین نقاطی به آسانی صورت می پذیرد.


جهت برقراری تماس با بخش خدمات پس از فروش لطفا با شماره 87184-021 تماس حاصل فرمایید.

1 2
1 2
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱