لنس زیرشویی

دسته بندی : واترجت صنعتی
لنس زیرشویی

لنس زیر شوی به منظور شستشو و نظافت سطوح زیرین خودرو ها تولید و به بازار عرضه شده است. استفاده از این لنس به واسطه طول بلند لنس و خمیدگی آن، موجب سهولت و دسترسی آسان به سطوح زیرین خودرو ها گردیده است.

اهمیت شستشوی سطوح زیرین خودرو ها

شستشو و نظافت سطوح زیرین خودرو ها همانند سطوح بدنه خودرو ها از اهمیت ویژه ایی بر خوردار می باشد. حضور بلند مدت خودرو ها در خیابان ها و جاده ها علاوه بر اینکه آلودگی سطوح بدنه خودرو ها در پی دارد، موجب آلودگی شاسی ها و سطوح زیرین خودرو ها نیز می گردد. نشست و ماندگاری بلند مدت آلاینده های چون ذرات قیر و شن و ماسه، موجب استهلاک زود هنگام سطوح زیرین خودرو ها می گردد. شستشو و نظافت این بخش ها با استفاده از شیوه های سنتی بسیار زمان بر و سخت می باشد.

مزایای استفاده از لنس زیر شوی

معمولا شستشو و نظافت سطوح زیرین خودرو ها امری دشوار بوده و از این رو در اغلب مواقع مورد غفلت قرار می گیرد. در حالیکه استفاده از پاشش پر فشار آب در کنار استفاده از لنس زیر شوی، موجب تسهیل در دسترسی و شستشوی سطوح زیرین خودرو می گردد. از این لنس علاوه بر شستشوی سطوح زیرین خودرو می توان برای شستشو و نظافت بخش های دشوار و دور از دسترس دیگر تجهیزات که در ارتفاع نسبتا پایین از سطح زمین قرار گرفته و نظافت آنها با استفاده از شیوه های سنتی و دستی دشوار می باشد، استفاده نمود.