برس بسیار نرم

دسته بندی : اسکرابر
برس بسیار نرم

برس در اسکرابر نقشی اساسی را ایفا می کند و شستشو و لکه بری به میزان زیادی به این جزء بستگی دارد. چرخش برس به همراه پاشش آب و یا محلول شوینده، سطح را به خوبی شسته و لکه ها و مواد چسبیده را جدا می کند. سپس تی مخصوص بر روی سطح کشیده شده و آب اضافی را مکش می کند تا سطح خشک شود. خشک شدن سریع باعث می شود لغزندگی بر روی سطح ایجاد نشود و خللی در عبور و مرور رهگذران به وجود نیاید. دستگاه اسکرابر برای شستشوی انواع کفپوش از جمله سنگ، سرامیک، بتن، موزاییک، چوب، اپوکسی و لاستیک به کار می رود و هیچ گونه آسیبی به سطح نمی رساند. برس اسکرابر کیفیت بسیار بالایی دارد و طول عمر آن زیاد است.

شبکه منسجم در مویی های برس برای ثبات بیشتر، حرکت آرام چرخ ها و کاهش ساییدگی و پارگی آن ها می باشد. فضا های خالی بین مویی ها باعث می شود برس در سطوح مختلف و حتی زمانی که تحت فشار است و یا در گوشه ها قرار می گیرد، تخت شدن برس باعث می شود بتوان لبه ها را نیز شست. بنابراین این ویژگی برس ها باعث می شود کیفیت شستشو بالا رود. مویی ها دارای ساختار منظمی هستند که باعث می شود آب به طور بهینه و یکنواخت توزیع شود که به بالا بردن کیفیت شستشو کمک خواهد کرد. این برس های خاص باعث می شوند بتوان تا 40 درصد در مصرف آب صرفه جویی نمود.

کارایی برس بسیار نرم

برس در اسکرابر ها از نوع دیسکی است که با توجه به زبری و نرمی آن به چهار دسته تقسیم می شود: برس استاندارد، برس نرم، برس بسیار نرم و برس بسیار زبر. زبری و نرمی برس ها بستگی به ضخامت مویی دارد و هرچه ضخامت بیشتر باشد برس زبر تر خواهد بود. برس استاندارد برای شستشوی انواع سطوح مناسب می باشد و علاوه بر این که آلودگی را به خوبی شستشو می دهد، بلکه هیچ گونه آسیب و یا خراشی به آن وارد نمی نماید. برای سطوح سختی که آلودگی آن ها نیز بسیار سخت باشد از برس بسیار زبر استفاده می گردد. در صورتی که بسیار حساس بوده و ارزش و قیمت بالایی نیز داشته باشد، جهت جلوگیری از آسیب دیدگی سطح می توان از برس بسیار نرم استفاده نمود که برای چنین سطوحی بسیار مناسب است.

پهنای برس بسیار نرم

برس بسیار نرم تنها برای اسکرابر 10 لیتری که وزن بسیار سبکی دارد طراحی و ساخته شده است. وزن سبک دستگاه باعث می شود به سطح هیچ گونه فشاری وارد نشده و هیچ آسیبی نبیند. به همین دلیل این نوع برس تنها در اندازه 35 سانتیمتری ساخته شده است.