لنس رابط

دسته بندی : واترجت صنعتی
لنس رابط

لنس رابط به عنوان یکی از اجزای کاربردی دستگاه واترجت نقش مهمی در سهولت و تسریع در عملیات نظافت ایفا می نماید. استفاده از این لنس به واسطه افزایش طول، امکان دسترسی و شستشوی نقاط دور از دسترس و مرتفع را برای کاربر فراهم می نماید.

مزایای استفاده از لنس رابط

لنس رابط به منظور افزایش طول لنس اصلی دستگاه های واترجت طراحی و تولید شده است. بدنه این لنس به منظور افزایش طول عمر مفید و ممانعت از زنگ زدگی از جنس فولاد ضد زنگ بوده و به گونه ایی طراحی شده است که قابل اتصال به تمامی انواع لنس های اصلی دستگاه های واترجت صنعتی کمپانی Kranzle می باشد. طراحی و ساخت این لنس بر اساس اصول مهندسی استوار بوده و از این رو مانع از ایجاد افت محسوس در فشار آب خروجی از نازل دستگاه واترجت می شود. استفاده از لنس رابط علاوه بر دسترسی بهتر و راحت تر به نقاط دشوار و دور از دسترس، هیچ گونه خللی در عملیات نظافت ایجاد نمی نماید.

طول لنس رابط

از آنجایی که افزایش بیش از حد طول مسیر خروجی آب پر فشار، کنترل لنس و نازل را برای کاربر دشوار نموده و در نهایت کیفیت عملیات نظافت و شستشو را تحت تاثیر قرار می دهد، در نظر گرفتن طول مناسب برای لنس رابط از اهمیت ویژه ایی برخوردار می باشد. لنس رابط در دو نوع با طول 50 و 100 سانتیمتر قابل ارایه می باشد.