شلنگ جمع کن خودکار

دسته بندی : واترجت صنعتی
شلنگ جمع کن خودکار

شلنگ فشار قوی واترجت یکی از اصلی ترین بخش های این دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی می باشد. مراقبت و نگهداری صحیح از آن میتواند کارایی و کیفیت نظافت دستگاه واترجت را تضمین نماید. استفاده از تجهیزات جانبی مانند شیلنگ جمع کن خودکار میتواند در حفظ و نگهداری بهینه و صحیح شیلنگ های فشار قوی تاثیر گذاری بالایی داشته باشد. بکار گیری شیلنگ جمع کن ها در حین کار با واترجت از زیر پا ماندن شلنگ، تماس با آلاینده ها و آلودگی ها و نور مستقیم خورشید جلوگیری نماید.

مزایای کاربرد شلنگ جمع کن خودکار

شیلنگ جمع کن ها از تجهیزات جانبی دستگاه واترجت صنعتی هستند. شلنگ جمع کن خودکار برای جمع کردن، مرتب کردن و نگهداری منظم تر شیلنگ واترجت مورد استفاده قرار میگیرند. شیلنگ فشار قوی دستگاه واترجت صنعتی در برابر نور خورشید و عوامل محیطی حساس بوده و به دلیل کاهش احتمال خرابی در آنها برای نگهداری بهینه آن از شیلنگ جمع کن اتوماتیک استفاده میشود.

مشخصات شلنگ جمع کن خودکار

شلنگ جمع کن های خودکار انواع مختلفی دارند، تفاوت آنها در نوع شیلنگ، چگونگی نصب و باز و بسته شدن آنها می باشد. قرقره شیلنگ جمع کن در استفاده بالایی دارد. این قطعه از استیل ضد زنگ ساخته شده و مقاومت بالایی دارد، طراحی منسجمی داشته و فضای کمی اشغال می نماید. قرقره شیلنگ جمع کن اتومات نیاز به تعمیر، نگهداری و روغن کاری احتیاج نداشته و از استحکام بالایی برخوردار است. این قطعه از یک مفصل گردنده و خروجی تشکیل شده است. شیلنگ های فشار قوی با بیشینه فشار 300 بار و بیشینه دمای 90 درجه سانتی گراد را میتوان بر این شیلنگ جمع کن خودکار نصب کرده و به کار برد.

موارد استفاده

قرار گیری شیلنگ جمع کن اختلالی بر عملکرد شیلنگ و دستگاه واترجت ایجاد ننموده و میتوان از آن برای انتقال آب، محلول شوینده، روغن و یا هوا در داخل شلنگ استفاده نمود. روی قرقره شلنگ جمع کن اتوماتیک ترمز مکانیکی تعبیه شده که امکان تنظیم بر 6 حالت مختلف را فراهم می آورد. از این قطعه میتوان در محیط های مختلف مانند حیاط منازل، محوطه کارگاه، کارواش ها، پارکینگ ها و فضای مراکز تجاری استفاده نمود. به کار گیری شلنگ جمع کن اتوماتیک در کنار واترجت صنعتی، کارکرد بهینه، با کیفیت و طول عمر شیلنگ فشار قوی در این دستگاه نظافت مکانیزه صنعتی را تضمین خواهد نمود.