ماده شوینده Procur

دسته بندی : اسکرابر
ماده شوینده Procur

ماده شوینده Procur به واسطه مواد نگهدارنده ایی که در ترکیب آن به کار رفته است از سطوح کف در برابر آلودگی ها محافظت نموده و به میزان قابل ملاحظه ایی ضریب آلودگی مجدد سطوح و میزان چسبندگی آلاینده های چون آدامس و لکه های ناشی از کفش را کاهش می دهد. این شوینده توانایی بالایی در نظافت و از بین بردن لایه های عمیق آلودگی دارد. استفاده از شیوه های نظافتی با حجم اندک آب، موجب بازیابی خواص نگهدارنده ماده شوینده شده و مانع از افزایش ضخامت لایه محافظ ایجاد شده می گردد. این شوینده کاربرد گسترده ایی در نظافت انواع سطوح سخت و ارتجاعی مقاوم در برابر آب، مانند اپوکسی، PVC، مرمر و لاستیکی دارد.

ویژگی ها و ترکیبات ماده شوینده Procur

این شوینده بدون ایجاد لک بر روی سطوح، کاملا خشک می شود. ایجاد سطوحی مات و غیر لغزنده از دیگر ویژگی های این محصول می باشد که موجب افزایش کارآیی آن در اماکن ویژه ای چون سالن های ورزشی و سرای سالمندان گردیده است. سورفکتانت های غیر یونی، حلال های محلول در آب، مواد نگهدارنده، مواد افزودنی، رنگ و اسانس های خوشبو ترکیبات اصلی این شوینده می باشند. مقدار pH این ماده در حالت غلیظ برابر با 4.5 بوده و در حالت رقیق و آماده به مصرف تقربیا معادل به 7 می باشد.

نحوه استفاده از ماده شوینده Procur

ماده شوینده Procur به صورت غلیظ به بازار عرضه شده و هر 25 میلی لیتر از آن معادل یک دوز می باشد. به منظور شستشو و نظافت سطوح با دستگاه اسکرابر، به ازای هر 8 لیتر لیتر آب سرد، 1 دوز از ماده شوینده را در آب رقیق می شود. البته در صورت کم بودن حجم آلاینده ها از نصف این مقدار نیز می توان استفاده نمود.


به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماده شوینده Procur اینجا کلیک کنید.