کیت تخصصی نظافت شیشه

دسته بندی : ترولی
کیت تخصصی نظافت شیشه

شستشو و نظافت شیشه با استفاده از تجهیزات مخصوص بسیار کاربردی و بهینه می باشد. یکی از مفید ترین ابزار های نظافت شیشه، کیت تخصصی شستشوی شیشه و سطوح صیقلی می باشد که یک ست کامل و کاربردی است. با استفاده از تجهیزات موجود در این پک می توان سطوح صاف و صیقلی و عمودی مانند شیشه، آیینه، پنجره، سطوحی از جنس استیل ضد زنگ، در های رنگ شده و... را نظافت نمود. این ست شامل موارد زیر است:

  • یک عدد نگهدارنده پد و پارچه نظافت دارای دسته ارگونومیک و نوار چسب پارچه ای قابل تعویض
  • یک عدد نگهدارنده پد تی دارای سیستم قفل شونده، مفصل با قابلیت چرخش 360 درجه ای، نوار چسب پارچه ای قابل تعویض
  • یک دسته تلسکوپی دو تکه از جنس آلومینیوم آنادایز شده با دستگیره ارگونومیک و کلاهک رنگی
  • دو عدد پد تی مخصوص شیشه از جنس الیاف میکروفایبر
  • یک عدد پد تی میکرو اکتیو دارای برچسب های رنگی از جنس میکروفایبر تاب داده شده با پشت بند

مزایای استفاده از کیت تخصصی نظافت شیشه

بهره گیری از این ست در شسشتوی شیشه، در ابتدا هزینه بر خواهد بود اما هرچه بیشتر از این کیت تخصصی استفاده شود، بیشتر مزایایی که باعث محبوبیت آن شده است نمود پیدا می کند. در ادامه برخی از مزایای ملموس تر استفاده از این پک را به اختصار بررسی خواهیم کرد.

افزایش سرعت عمل

در صورت استفاده از یک نگه دارنده پد سبک که بر روی آن پد میکروفایبر نصب گردیده است و ترکیب آن با یک ماده شوینده الکلی به منظور نظافت شیشه، اطمینان داده می شود که در یک مسیر، سطح به طور کامل نظافت شود؛ به همین ترتیب سرعت شستشو نسبت به عدم استفاده از این پک بالا خواهد رفت.

کیفیت بالا و تاثیر گذاری

حرکت پد میکروفایبر بر روی شیشه باعث از بین بردن اثرات انگشت، لکه ها، گرد و غبارات ریز شده و پس از استفاده از آن نتیجه مطلوب بدست خواهد آمد. بهره گیری از ابزار تخصصی که به منظور شستشوی چنین سطوحی طراحی و ساخته گشته است، موجب اثر گذاری بیشتری نسبت به روش دستی شستشو و نظافت خواهد شد.


ارگونومیک و راحت

طراحی دسته های نگه دارنده پد نظافتی و همچنین سیستم طراحی دسته تلسکوپی بسیار ارگونومیک بوده و در هنگام انجام فرآیند نظافت و شستشوی شیشه ها موجب راحتی کاربر است.