نگهدارنده پد گردگیری دستی

دسته بندی : ترولی
نگهدارنده پد گردگیری دستی

شستشو و نظافت شیشه و سطوح صاف و صیقلی مستلزم بهره گیری از ابزار های خاصی می باشد که مختص نظافت شیشه طراحی گشته اند. این ابزار ها با بهینه کردن فرآیند شستشو و نظافت، باعث افزایش کیفیت می گردد. از مزایای بهره گیری از ابزار های تخصصی شستشو می توان به افزایش سرعت به دلیل کیفیت بالا و نظافت کامل در یک حرکت، جلوگیری از باقی ماندن آثار آلودگی پس از نظافت، عدم خستگی در اثر نظافت به دلیل ارگونومیک بودن این ابزار و تجهیزات و... اشاره کرد. یکی از تجهیزات کاربردی شستشوی شیشه که می توان به تنهایی خریداری و استفاده کرد، پد گردگیری دستی می باشد.


معرفی نگهدارنده پد گردگیری دستی

این ابزار یک نگهدارنده ارگونومیک و تخصصی می باشد که به عنوان پایه ای برای وصل پد های گردگیری استفاده می شود. در روش های دستی دیگر، دستمال یا پد های شستشو جمع می شدند و باعث آزردگی افراد بودند. این نگهدارنده ها به دلیل طراحی ارگونومیک و منحصر بفرد و با مکانیزم ثابت کردن پد های نظافت شیشه، باعث سهولت در امر نظافت می شوند. نگهدارنده پد در دو مدل که مناسب برای استفاده با پد های میکروفایبر 30 سانتی متری و 40 سانتی متری است ارائه می شوند.


کاربرد نگهدارنده پد گردگیری در مکان های متفاوت

از پد گردگیری می توان به صورت ست با پد های نظافت شیشه استفاده کرد و به مطلوب ترین نتیجه در نظافت شیشه و سطوح صیقلی و میز و آیینه دست یافت. در کافی شاپ و رستوران ها می توان با استفاده از نگهدارنده پد گردگیری و زدودن رد آلودگی از روی میز ها، شیشه ها، پنجره ها و... استفاده کرد. همچنین از این ست تجهیزات می توان به منظور ابزاری کارامد برای مصارف نظافتی و حتی پاک کردن تخته در مدارس و مراکز آموزشی بهره برد. همچنین می توان از این ابزار در نظافت خانگی مانند پاک کردن شیشه و پنجره، در های چوبی، میز، اپن و... استفاده کرد و از مزایای متعدد آن بهره جست.