برس نرم

دسته بندی : اسکرابر
برس نرم

دستگاه اسکرابر با مکانیزمی پیشرفته و با داشتن دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، انواع سطوح را با برس مخصوص شستشو می نماید. پس از شستشو تی مخصوص و سیستم مکش آلودگی ها و آب اضافی مانده بر سطح را جمع آوری می نماید. بدین گونه سطح به طور کامل خشک می شود و هیچگونه آبی سبب لغزش بر سطح زمین نخواهد شد. سیستم برس زنی در اسکرابر بسیار مهم است و برس به همراه پاشش آب یا محلول ماده شوینده، آلودگی سطح را به خوبی از بین می برد. بنابراین برس در اسکرابر نقشی اساسی را ایفا می کند و حتما باید به نوع آن دقت شود. دستگاه های کفشوی دارای پهنای شستشوی متفاوتی هستند، به همین دلیل بسته به مدل، دارای یک و یا دو برس می باشند. میزان پایشش آب تمیز یا محلول شوینده به برس را می توان با استفاده از بخش کنترلی تنظیم نمود.

کارایی برس نرم

اسکرابر برای شستشوی انواع کفپوش مانند موزاییک، لاستیک، اپوکسی، سنگ، سرامیک و بتن مناسب می باشد. اسکرابر ها دارای چند نوع برس می باشند: برس استاندارد، برس نرم، برس بسیار نرم و برس بسیار زبر. می توان گفت برس استاندارد برای تمامی سطوح مناسب می باشد و علاوه بر این که آلودگی ها را به خوبی پاک می کند، بلکه به سطح نیز هیچگونه آسیبی نمی رساند و خط و خشی بر آن نمی افتد. اما در صورتی که سطح آلودگی کمی دارد می توان از برس نرم استفاده نمود. بکفپوش های حساس و گران که کاربر نگران صدمه دیدن آن ها است بهتر است از برس نرم استفاده شود تا هیچ گونه خط و خشی به سطح حساس وارد نشود. کارپت و چوب از جمله سطوحی هستند که می توان با برس نرم نظافت آن ها تضمین نمود. برای آلودگی های عمیق و سطوح سخت نیز می توان از برس بسیار زبر استفاده نمود تا به خوبی آلودگی را از بین ببرد.

پهنای برس نرم

برس نرم برای برخی مدل های اسکرابر طراحی شده است و در اندازه های مختلفی وجود دارد که باید متناسب با دستگاه و پهنای شستشو آن، اندازه مورد نظر را تهیه نمود. برس نرم در اندازه های 33-35-40-43-53 وجود دارد که قطر آن ها بر حسب سانتیمتر می باشد.