تنظیف شیشه

دسته بندی : ترولی
تنظیف شیشه

یکی از دشوار ترین بخش های نظافت هر مکانی، شستشوی شیشه و سطوح صیقلی می باشد. باقی ماندن رد آب، مشاهده آثار آلودگی پس از نظافت، به طول انجامیدن فرآیند نظافت شیشه به دلیل نیاز به تکرار عملیات شستشو، نیاز به صرف انرژی زیاد از طرف کاربر و... همگی از مشکلات شستشوی سطوح صیقلی می باشند. با توجه به وجود مدل های متفاوت تجهیزات نظافت شیشه، می بایست ابزاری با بهترین کیفیت را به منظور نظافت سطوح شیشه ای و سطوح صیقلی انتخاب نمود. یکی از مهم ترین تجهیزات نظافت دستی شیشه، تنظیف شیشه یا همان دستمال نظافتی مخصوص سطوح صیقلی می باشد. تنظیف شیشه می بایست ویژگی های بخصوصی داشته باشد تا در نهایت نظافتی با کیفیت را ارائه کند. در ادامه برخی از ویژگی های تنظیف شیشه و سطوح صیقلی بیان شده است.

ویژگی های تنظیف شیشه

کیفیت تنظیف های نظافت شیشه می بایست در حدی باشد که پس از شستشوی کامل سطوح آینه، سطوح صیقلی و سطوح شیشه ای ردی از آلودگی بر روی سطح باقی نماند. به منظور تشخیص کیفیت تنظیف های نظافتی می بایست به ویژگی های تنظیف ارائه شده دقت کرد. در ادامه ویژگی هایی که بر روی کیفیت تنظیف های Filmop نقش موثری داشته اند معرفی می گردد:

  • تنظیف های فیلموپ از جنس میکروفایبر بوده و برای بهبود کیفیت شستشو بسیار موثر می باشند.
  • یک سمت این تنظیف دارای بافت نرم بوده و سمت دیگر این تنظیف دارای بافت زبر می باشد که امکان نظافت در سطوح مختلف را فراهم می کند.
  • ابعاد مناسب این تنظیف سهولت در امر شستشوی سطوح صیقلی را به ارمغان می آورد.

مزایای استفاده از تنظیف با کیفیت برای سطوح صیقلی

استفاده از تجهیزات نظافتی با کیفیت موجب بهبود شستشوی سطوح صیقلی می شود. مزایای استفاده از تنظیف های با کیفیت به منظور نظافت شیشه بسیار زیاد می باشد که برخی از این مزایا عبارت اند از:

  • سرعت بخشیدن به فرآیند نظافت به دلیل کاهش نیاز به شستشوی مجدد تا پاکیزگی کامل نهایی
  • کاهش خستگی کاربر به دلیل کیفیت بالا و ابعاد مناسب تنظیف
  • عدم باقی ماندن رد آب و آلودگی به دلیل وجود الیاف میکروفایبر در تنظیف شیشه
  • نظافت کامل و با کیفیت سطوح صیقلی بدون باقی ماندن پرز بر روی سطوح