ست نماشوی دستی

دسته بندی : نماشوی
ست نماشوی دستی

ست تخصصی نماشوی دستی به طور ویژه برای تمیز نمودن کامل و با کیفیت سطوح شیشه ای طراحی و تولید شده است که دارای ویژگی های منحصر به فردی نظیر طراحی ارگونومیک، تکنولوژی اتصال ایمن، اجزای چند منظوره، عملکرد حرفه ای و فوق العاده بدون بر جای گذاشتن رد آب، کارایی امن و بدون ایجاد خستگی برای کاربر می باشد. این ست از یک کیف تشکیل شده که حاوی اجزای گوناگون و کارآمدی است.

  • لنس تلسکوپی 3 قسمتی به طول 4 متر که با بهره مندی از تکنولوژی های خاص و مورد اطمینان، قابلیت قفل شدن دارد. این لنس نسبت به دسته های معمولی از ایمنی و پایداری بیشتری برخوردار است. در هنگام کار با لنس تلسکوپی محل اتصال بخش ها به یکدیگر چرخش پیدا نکرده و تجهیزات بر روی آن کاملاً محکم نگه داشته می شوند.
  • پد آستینی سفید 35 سانتی متری با قدرت پاک کنندگی بالا برای نظافت سطوح و شیشه ها به کار می رود. این پد دارای الیافی با کیفیت بالا بوده و پس از استفاده به آسانی شستشو می گردد.
  • پد آستینی آبی رنگ 35 سانتی متری که ترکیبی از الیاف پلی استری و میکرو فایبر می باشد. این پد با قدرت پاک کنندگی بالا برای نظافت سطوح وسیع بسیار مناسب بوده، قدرت بسیار بالایی در جذب آب و آلودگی دارد و به راحتی شستشو می شود.
  • دسته نگهدارنده پد 35 سانتی متری (T-bar) که پدهای آستینی به آن اتصال پیدا می کنند. این دسته ساخته شده از آلومینیوم سبک و دارای طراحی ارگونومیک است و کاربر با سهولت و ایمنی و بدون احساس خستگی می تواند این دسته را دست گیرد. دسته نگهدارنده پد هم به تنهایی و هم به همراه لنس تلسکوپی قابل استفاده می باشد.
  • ست تی لاستیکی که شامل دسته نگهدارنده، کانال های 25، 35 و 45 سانتی متری از جنس آلومینیوم و لاستیک های تی هستند. این تی هیچ گونه رد آبی بر جای نمی گذارد و به آسانی قابلیت تعویض دارد. لاستیک تی بر روی کانال نصب شده و کانال بر روی دسته نگهدارنده قرار می گیرد، هم چنین دسته نگهدارنده می تواند بر روی لنس تلسکوپی قرار داده شود. به همراه این ست سری های اضافه ارائه می گردد.
  • کاردک تخصصی خراش دهنده شیشه برای حذف آلودگی های چسبناک مورد استفاده قرار می گیرد. این کاردک با 5 عدد تیغه اضافی همراه است و با کارایی عالی، به شیشه آسیب نمی رساند.
  • مفصل مخصوص که برای استفاده تمامی سری ها به همراه لنس تلسکوپی برای نظافت نواحی دور از دسترس به کار می رود.