تنظیف استیل

دسته بندی : ترولی
تنظیف استیل

نظافت و شستشوی سطوح استیل یکی از تخصصی ترین موارد نظافت در هر مکانی می باشد. به دلیل جنس خاص سطوح صیقلی و استیلی می بایست از تجهیزات خاصی برای پاکسازی آن ها استفاده نمود. تنظیف استیل یکی از کاربردی ترین تجهیزات ترولی می باشد که با استفاده از آن می توان سطوح صیقلی، سطوح استیل و سرامیک را به سادگی پاک نمود. در ادامه مشکلات در روش های پاکسازی سطوح استیل و مزایای بکارگیری تجهیزات نظافتی تخصصی مانند تنظیف تشریح شده اند.

مشکلات نظافت سطوح استیل

حساسیت سطوحی مانند استیل، سرامیک و سطوح صیقلی موجب بروز مشکلاتی در نظافت چنین سطوحی می شود. سطوح استیل و صیقلی به سادگی لک می زنند و از بین بردن لکه از چنین سطوحی مشکل است. همچنین پرز پس از نظافت به سادگی بر روی سطوح صیقلی و استیل می نشیند. یکی از مسائلی که در نظافت سطوح استیل و سرامیک حائز اهمیت است شفافیت و براقیت چنین سطوحی می باشد و به همین دلیل می بایست از تجهیزاتی برای نظافت سطوح صیقلی، استیل و سرامیک استفاده شود که علاوه بر جلوگیری از کدر شدن سطوح، همه لکه ها را بدون باقی گذاشتن پرز از بین ببرد.

مزایای استفاده از تنظیف استیل

دستمال استیل یکی از کاربردی ترین تجهیزات دستی برای نظافت سطوح صیقلی، سرامیک و سطوح استیل می باشد. با استفاده از این تنظیف می توان سطوح استیل را به سادگی و در کمترین زمان ممکن نظافت نمود. این تنظیف از الیاف پلی استر، پلی آمید و پلی یورتان تولید گشته اند و به همین دلیل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. طول عمر بالای تنظیف استیل به دلیل کیفیت عالی و از بین نرفتن الیاف در حین شستشو، موجب کاهش هزینه ها می شود. پس از نظافت با تنظیف استیل، سطوح صیقلی و سرامیک بسیار براق تر شده و پرزی بر روی این سطوح وجود نخواهد داشت.