تنظیف آنتی باکتریال

دسته بندی : ترولی
تنظیف آنتی باکتریال

نظافت و شستشو در اماکنی که بهداشت حائز اهمیت بالا است با دشواری های متفاوتی روبرو است. نیاز به از بین بردن باکتری های مضر و آلودگی ها به طور کامل، جلوگیری از پخش آلودگی در حین نظافت و... همگی از مواردی است که در حین نظافت در اماکنی مانند بیمارستان ها، مهد کودک ها و مدارس، خانه سالمندان، اماکن بهداشتی و... می بایست به آن ها توجه شود. به همین دلیل می بایست از تجهیزات دستی مناسب برای شستشو و نظافت سطوح در اماکن با سطح بهداشت بالا کمک گرفت. یکی از رایج ترین تجهیزات نظافت دستی، دستمال نظافتی می باشد که به منظور شستشو و نظافت سطوح با اهمیت بهداشت بالا، بهتر است از تنظیف آنتی باکتریال استفاده نمود.

ویژگی های تنظیف آنتی باکتریال

کیفیت و خاصیت آنتی باکتریالی در این نوع تنظیف بسیار حائز اهمیت می باشد. در صورتی که این نوع تنظیف بتواند آلودگی را در سطح بالایی از بین ببرد در نظافت و میکروب زدایی محیط هایی مانند بیمارستان ها، درمانگاه ها، کلینیک های پزشکی، مدارس و... بسیار کمک خواهد کرد. تنظیف تخصصی بیمارستانی و آنتی باکتریال ویژگی های متفاوتی دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره شده است:

  • تنظیف آنتی باکتریال فیلموپ از الیاف مایکروفایبر تشکیل شده است و طول عمر بالایی دارد.
  • قدرت جذب تنظیف بهداشتی فیلموپ 400% می باشد که آن را به دستمالی بسیار کاربردی تبدیل نموده است.
  • قابلیت حذف 99.9% باکتری ها و قارچ های مضر در حین نظافت با تنظیف آنتی باکتریال وجود دارد.

مزایای بهره گیری از تنظیف آنتی باکتریال

استفاده از تجهیزات نظافتی دستی مناسب و با کیفیت مزایای بسیار زیادی به همراه دارد. برخی از مهم ترین ویژگی های استفاده از تنظیف آنتی باکتریال با کیفیت ذکر شده است که عبارت اند از:

  • سهولت کاربری به دلیل ابعاد مناسب و کاهش خستگی کاربر در اثر فرآیند نطافت
  • افزایش بهداشت به دلیل از بین رفتن 99.9% باکتری های مضر
  • سریع تر شدن فرآیند نظافت به علت کیفیت بالای تنظیف آنتی باکتریال فیلموپ