اسانس Anti Tabacco

اسانس Anti Tabacco دارای رایحه ای کاملاً متفاوت، بی نظیر، غلیظ، تند و شیرین می باشد، قابلیت با خریداری اسانس Anti Tabacco و بهره گیری از آن در دستگاه های خوشبوکننده هوا و خوشبوکننده های چوبی، دارای سیستم اتمیزیشن. اسانس Anti Tabacco با رایحه شیرین و منحصر به فرد خود باعث ایجاد احساسی خوشایند در مشام مخاطب و ثبت خاطره ای دلپذیر و مطلوب و آرامش و سکون در ذهن مخاطب می گردد.


کاربردهای اسانس Anti Tabacco

اسانس Anti Tabacco با دارا بودن به رایحه تند و غلیظ خود می تواند در مکان هایی با بوی ماندگار مانند سیگار مورد استفاده دائمی قرار می گیرد. ترکیبات ساختاری این اسانس شامل پایه روغنی می باشد که این ترکیب باعث ماندگاری بیشتر این ماده خوشبو می گردد.


شرایط نگهداری اسانس Anti Tabacco

اسانس Anti Tabacco را باید در مکان خشک و خنک و دارای تهویه مناسب و در ظروف دردار با روکش تیره نگهداری شود و ضرورت دارد که این ماده خوشبوکننده به دور از اشعه و نور و گرمای مستقیم آفتاب قرار گیرد و از آن محافظت گردد، نیز این رایحه باید از منابع آتش و شعله آتش و دود و بخار دور نگه داشته شود.


نکاتی کلیدی در هنگام استفاده از اسانس Anti Tabacco

به طور کلی اسانس ماده خوشبوکننده برای سلامت انسان بی خطر می باشد اما بهتر است از تماس اسانس خوشبوکننده با دست ها و چشم ها خودداری ورزید و حتما در زمان استفاده از عینک و دستکش بهره مند شوید و در صورت تماس آن با دست و صورت سریع آن ها را با آب و صابون بشویید، ماده خوشبوکننده را باید دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.


امکان استفاده از اسانس Anti Tabacco

اسانس Anti Tabacco قابل استفاده در مکان های عمومی و smooking room وکلینیک های زیبایی و سوپرگوشت و سرویس های بهداشتی و سالن های زیبایی و مراکز خرید و مجتمع های تجاری و شرکت ها و اداره ها و منازل مسکونی و اتومبیل ... می باشد.