برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

دستگاه خوشبو کننده هوا

دستگاه خوشبو کننده هوا چیست ؟

خوشبو کننده هوا یک دستگاه اتوماتیک خوشبو کننده هوا است که رایحه اسانس را در هوا پراکنده ساخته و آن را معطر می کند. امروزه استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا یا دستگاه عطر افشان که در مدل های صنعتی، دیواری و خانگی تولید شده، مورد توجه قرار گرفته و خرید آن مزایای بسیاری را به همراه دارد. خوشبو شدن هوا در مراکز مختلف برای جذب مشتریان بیشتر، خنثی کردن بوی نامطبوع و هم چنین رایحه درمانی از مهم ترین مزایای خرید دستگاه خوشبو کننده هوا فروشگاهی اتوماتیک هستند. مخزن اسانس دستگاه خوشبوکننده هوا ، تنظیمات هوشمند برای عملکرد دستگاه اتوماتیک خوشبو کننده هوا و تکنولوژی پخش یکنواخت و سریع رایحه در محیط با نام تکنولوژی اتمیزیشن از مهم ترین ویژگی های دستگاه های پخش رایحه شرکت ابراهیم هستند. تنوع ساختار و قیمت دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک این امکان را می دهد تا با انتخاب دستگاه خوشبو کننده هوای مناسب و صرف هزینه کم، در هر زمان از روز بتوانید از پخش اسانس در محیط بهره ببرید.

خرید دستگاه خوشبو کننده هوا

استفاده از تجهیزات رایحه افشانی و دستگاه های خوشبو کننده اتوماتیک در مجموعه های مختلف یکی از روش های تاثیر گذار در ارائه خدمات بهینه و جلب نظر مراجعین شما است. انواع مختلفی از تجهیزات خوشبوکننده وجود دارند که شما با خرید آن میتوانید حال و هوای مطلوب با روحیات مشتری ایجاد کرده و آنها را به استفاده از خدماتتان ترغیب سازید. خرید دستگاه خوشبو کننده برقی از فروشگاه های معتبر تضمین کننده طول عمر و کیفیت بالای این محصول بوده و در بالا بردن نتیجه استفاده از دستگاه تاثیر گذار خواهد بود. خرید اینترنتی دستگاه خوشبو کننده هوا از دیگر روش هایی است که می تواند به شما در انتخاب بهینه رایحه مورد نظر برای استفاده در دستگاه خوشبو کننده هوا کمک کند. با وجود قابلیت مقایسه آنلاین این محصولات و بهره گیری از مشاوره و راهنمایی از کارشناسان، خرید اینترنتی دستگاه خوشبو کننده هوا به عنوان کم هزینه ترین و کارآمد ترین شیوه های انتخاب این تجهیزات رفاهی برای مجموعه شما به شمار خواهد آمد. تنوع محصولات رایحه افشانی، ممکن است شناخت و خرید دستگاه خوشبو کننده مناسب را با دشواری مواجه کند، اما استفاده از راهنمایی و مشاوره پیش از انتخاب و خرید خوشبو کننده هوا اتوماتیک افزایش بهره وری استفاده از این دستگاه مکانیزه در محیط را برای شما به دنبال خواهد داشت.


دستگاه خوش بو کننده هوا برقی

قیمت دستگاه خوشبو کننده هوا

قیمت دستگاه خوشبو کننده هوا فروشگاهی با توجه به ساختار، قابلیت ها و ویژگی های آن در بازه های مختلفی قرار می گیرد. انتخاب دستگاه خوشبو کننده هوا با قیمت مناسب نه تنها در کاهش هزینه ها بلکه در بهینه شدن فرایند خوشبو سازی محیط نیز تاثیر گذار خواهد بود. به همین جهت بهره گیری از مشاوره پیش از انتخاب و در نظر گرفتن بهترین قیمت دستگاه خوشبو کننده هوا سالنی میتواند به خرید بهینه منجر شود. این امر بویژه در مراکز تجاری و یا صنعتی میتواند به طور بهینه مورد توجه قرار گیرد تا از تحمیل هزینه های غیر ضروری به مجموعه جلوگیری کند. دستگاه خوشبو کننده برقی ابراهیم که با توجه به شرایط مختلف با قیمت مناسب به بازار ارائه شده اند و با امکان خرید اینترنتی دستگاه خوشبو کننده هوا، میتواند به کاهش هزینه ها و ارائه خدمات بهینه در مجموعه های رفاهی، خدماتی، اداری و صنعتی منجر شود. قیمت برخی از این خوشبو کننده ها با توجه به توان و ساختار و قابلیت های عملکردی و همچنین به دلیل کارایی بالا در محیط های بزرگ و صنعتی بالا تر از سایر انواع دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی است. همین موارد به طور مشابه در مورد تفاوت قیمت خوشبو کننده تجاری با سایر نمونه های آن نیز صدق میکند. ویژگی هایی نظیر توان سیستم اتمیزیشن، مساحت قابل پوشش، ابعاد و توان کاری دستگاه، قابلیت برنامه پذیری و مواردی از این قبیل همگی در قیمت دستگاه خوشبو کننده تاثیر گذار هستند.

نحوه عملکرد دستگاه خوشبو کننده هوا

یکی از تکنولوژی های مؤثر که می توان از آن به عنوان اساس کار دستگاه خوشبوکننده هوا یا دستگاه پخش کننده رایحه نام برد، تکنولوژی اتمیزیشن می باشد، به این ترتیب که مولکول های موجود در دستگاه که حاوی رایحه مشخص هستند، در حالت مایع دارند، اما عموما به علت سبکی، به عنوان موادی بسیار فرار شناخته می شوند، این مولکول ها تحت تأثیر فشار ایجاد شده در داخل دستگاه خوش بو کننده هوا برقی یا اتوماتیک قرار می گیرند اما با خروج از دستگاه خوشبو کننده برقی و قرار گرفتن در فشار استاندارد به علت سبکی می توانند به راحتی و در سرعت بالا از حالت مایع به حالت گازی تبدیل شوند، این فرایند در دمای اتاق انجام می گردد و ذرات به طور معمول نامحلول در هوا می باشند و همین امر موجب ماندگاری بالاتر آن ها و در نتیجه ماندگاری بالاتر رایحه ای با خود حمل می کنند، در هوا می باشد. در میان تمامی دستگاه اتوماتیک خوشبو کننده هوا فروشگاه موجود در بازار، خوش بو کننده هوا اتوماتیک دارای تکنولوژی اتمیزیشن بهترین و بالاترین کارایی را ارائه می دهند و رایحه متصاعد شده از آن ها بیشترین ماندگاری را در محیط دارد.


دستگاه خوشبو کننده هوا اتوماتیک

انواع دستگاه خوشبو کننده هوا

دستگاه خوشبوکننده هوا ابراهیم در سه مدل برای استفاده در محیط های مختلف تجاری و اداری طراحی و تولید می شود. این تنوع محصولات قیمت دستگاه خوشبو کننده هوا برقی را با توجه به کاربرد آن متناسب سازی نموده، انتخاب و خرید دستگاه خوشبوکننده هوا را برای کاربر آسان کرده است. دستگاه خوشبوکننده هوا خانگی مدل EA200 و ARA200 از انواع دستگاه است که با استفاده از سیستم عطرافشانی، در محیطی با حداکثر مساحت 80 متر مربع و فضای حدودا 200 متر مکعبی قابل استفاده است. این دستگاه خوشبو کننده هوا تجاری ظاهر زیبایی نیز داشته و می تواند در زیباتر کردن فضای کاری یا محیط خانه شما تاثیر گذار باشد. دستگاه خوشبوکننده هوا برقی EA500 یکی دیگر از این دستگاه هاست که با پوشش دهی فضای بیشتر، به عنوان دستگاه خوشبو کننده هوا فروشگاه برای پخش رایحه در فضاهای مسقف مانند ادارات، شرکت ها، فروشگاه ها و باشگاه ها قابل استفاده است. این دستگاه عطر افشانی را در فضایی تا حدود 500 متر مکعب به خوبی انجام می دهد. اما سومین دسته دستگاه خوشبو کننده هوا اتوماتیک ابراهیم، مدل EA5000 است. این خوشبو کننده اتوماتیک با قابلیت اتصال به هواساز یک مجموعه اداری یا تجاری و فروشگاهی، با صرفه جویی در مصرف اسانس، بطور بهینه و اقتصادی قابل استفاده است. دستگاه خوشبو کننده هوا در رستوران ها، بیمارستان ها، مراکز تجاری، اداری، هایپرها و سایر محیط های مشابه با فضای حداکثر 5000 متر مکعب، کاربردی می باشد.


مزایای استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا

انواع دستگاه خوشبو کننده هوا تجاری، خانگی یا صنعتی با تغییر رایحه در محیط باعث ایجاد نشاط و شادابی در افراد شده و میتواند انرژی تازه در افراد به وجود آورد. به کار گیری این دستگاه رفاهی در محیط های تجاری و خدماتی رضایتمندی مشتریان و بهره وری بیشتر از نیروی کار را به همراه خواهد داشت. بهبود خلق و خو، کاهش میزان خطا، افزایش سطح شادابی افراد و بالا رفتن بهره وری کاری از اصلی ترین و مهم ترین مزایای استفاده از دستگاه خوشبو کننده هوا تجاری در محیط مراکز خرید و مجتمع های تفریحی است.

استفاده از رایحه های گوناگون بر پایه الکل در دستگاه خوشبو کننده هوا تجاری میتواند تنوع کاربری این دستگاه را در محیط های گوناگون امکان پذیر کند. این مصرف پایین اسانس در دستگاه خوشبو کننده هوا در کاهش هزینه های رایحه افشانی و مطبوع سازی محیط موثر واقع شده و کاربرد دستگاه را مقرون به صرفه می نماید.


دستگاه خوشبو کننده هوا برقی صنعتی

ویژگی ها و قابلیت های دستگاه خوشبو کننده هوا

از ویژگی ها و قابلیت های انواع خوشبو کننده هوا میتوان به ابعاد دستگاه، توان رایحه افشانی آن حجم مخزن و تناسب قیمت دستگاه خوشبو کننده هوا با امکانات عملکردی دستگاه اشاره داشت. برنامه پذیر بودن دستگاه و عملکرد بهینه سیستم اتمیزیشن دستگاه، از دیگر ویژگی هایی است که عملکرد دستگاه را تا حد زیادی بهینه می سازد. تمام این موارد در کنار توان مصرفی بسیار پایین و مناسب دستگاه خوشبو کننده هوا تجاری و صنعتی، خرید این دستگاه و استفاده از آن در موقعیت های مختلف صنعتی و تجاری را بهینه می سازد. انواع خوشبو کننده هوا تجاری مجهز به مخازن قابل شستشو می باشند، که در حجم های مختلف ارائه می شوند و به راحتی با آب گرم قابل شستشو و تعویض هستند. همچینین شستشوی مخزن در سال یکبار ضروری می باشد.


اسانس خوشبو کننده هوا

مفهوم و دلایل اختصاص بوی سازمانی

استفاده از یک رایحه خاص در دستگاه خوشبوکننده هوا برقی می تواند با تحریک سیستم لیمبیک که مسئول احساسات و تصمیم گیری در بدن می باشد، موجب شود که تمایل داشته باشیم زمان بیشتری را در یک محیط بگذرانیم، یا دوباره به آن محیط خاص مراجعه کنیم و یا ترغیب به خرید محصولی خاص شویم. همه این موارد اساس کار و از جمله دلایل اختصاص بوی سازمانی می باشد، به این معنی که با انتخاب یک اسانس خوشبوکننده هوا ویژه در کنار خرید دستگاه خوشبو کننده هوا سالنی برای یک مجموعه و اختصاصی کردن آن اسانس برای آن مجموعه مشخص از طریق ایجاد یک کد، توسط شرکت تولید کننده اسانس می توان از استفاده آن رایحه توسط سازمان ها و مراکز دیگر جلوگیری کرد. در نتیجه استشمام آن رایحه اختصاصی شده برای افراد، یادآور یک مرکز و یا مجموعه خاص می باشد. فرایند را بازاریابی رایحه نیز می توان نامید. با توجه به قیمت دستگاه خوشبو کننده هوا برقی رایحه مناسب همراه با دستگاه خوش بو کننده هوا یا دستگاه عطر پخش کن موجب بهینه شدن انتشار سریع و موثر اسانس در محیط و فرایند بازاریابی رایحه می شود و از نظر اقتصادی برای مجموعه مقرون به صرفه خواهد بود.


دستگاه خوشبو کننده هوا تجاری

کاربرد دستگاه خوشبو کننده هوا برقی یا عطر افشان

ایجاد یک رایحه مطبوع با دستگاه خوشبو کننده برقی در محیط گاهی فراتر از پوشش دادن بوی نامطبوع موجود در فضا می باشد. بویایی تنها حسی است که بر روی بخش حافظه و احساسات مغز تأثیر می گذارد، همچنین براساس تحقیقات انجام شده تأثیر انتشار یک رایحه مطبوع با دستگاه اتوماتیک خوشبو کننده هوا تجاری بر افراد در محیط های گوناگون باعث بازدهی بیشتر افراد، تمرکز بالاتر، احساس راحتی بیشتر و یا باعث ایجاد و یا یادآوری یک خاطره و یا یک محیط خاص شود. برای مثال اگر هنگام خریدن یک محصول یا حضور در یک محیط تحت تأثیر بوی خوب آن محصول یا آن محیط قرار بگیریم به خریدن آن محصول بخصوص و یا به حضور در آن محیط خاص ترغیب می شویم. با خرید دستگاه خوشبو کننده هوا میتوان از آن در اکثر محیط ها، از جمله محیط های اداری، مجتمع های تجاری، مراکز تفریحی، هتل ها، رستوران ها، سرویس های بهداشتی، سالن همایش ها و مراکز گردهمایی از جمله سالن سینماها، مساجد، آرایشگاه ها، نمایشگاه ها، دانشگاه ها، فروشگاه ها و هایپر مارکت ها، تالارهای مجالس، مراکز پزشکی استفاده نمود. با توجه به قیمت دستگاه خوشبو کننده هوا برقی داشتن یک رایحه مطبوع و دستگاه خوشبو کننده هوا تجاری می توانند باعث افزایش رضایت و جلب توجه افراد به مراکز خود شوند.


خوشبو کننده هوا اتوماتیک

سوالات متداول درباره دستگاه خوشبو کننده هوا برقی یا دستگاه عطر پخش کنمحصولات صنعتی اسکرابر جاروبرقی صنعتی کارواش صنعتی دستگاه مبل شوی صنعتی